Tadić se naoštrio oko Kosova

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.186
Vlastima kosovskih Albanaca mora se reći kakve će biti posledice, ukoliko ponovo pokušaju sa jednostranim aktima, upozorio je Tadić i najavio da će Srbija, u suprotnom, preispitati odnose sa "međunarodnim prisustvom u pokrajini".

Tadić je precizirao da Srbija neće tolerisati pokušaje Prištine da srpskoj zajednici, bez saglasnosti svih aktera, nametne bilo koju instituciju, proisteklu iz jednostrano proglašene nezavisnosti.


Protivljenje jednostranostima njegova je suštinska misija, rekao je Tadić i upozorio da će svako ko ne osudi unilateralizam bilo koje vrste na Kosovu, kao što to Srbija čini, biti odgovoran za "buduće nasilje, smrti i akte terora koji se mogu dogoditi u pokrajini".

55014_tadic-un201-afp-daniel-barry_f.jpg


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/197046/SB-UN-Poslednji-incidenti-na-Kosovu-izolovani-slucajevi
 
A vas dvojica puške u ruke i pravo na Kosovo. Zašto gubite vreme ovde na forumu?

Сад неће ићи Срби....
Организујемо ове што се боре за грађанску Србију....
Њих у прве редове....кад хоће иста права....
онда да их имају....У овом случају, мало већа....
Ићи ће корак испред.....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Сад неће ићи Срби....
Организујемо ове што се боре за грађанску Србију....
Њих у прве редове....кад хоће иста права....
онда да их имају....У овом случају, мало већа....
Ићи ће корак испред.....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Posto gradjanska Srbijia kaza da su Srpski nacionalisti mnogo zaostali ,ja sam za to da idu desetak koraka ispred (zbog nagaznih mina,a i odskocnih).:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
americko misljenje o albancima je da su albanci iliri koji su vjekovima zlostavljani od slavo-srba, tako da amerika je unaprijed isplanirala da kosovo bude neovisno.nemojte me samo banovati zbog ovoga jer nisam rekao moje misljenje o kosovu.

Ma ebacemo mamicu i tim mongoloidima amerikancima...ali prvo jeba.ce ovaca siptare da sredimo i vas poturice :D i to po spanskom receptu
 

Back
Top