klinke vs tetke

Ozbiljna tema. Od Septembra trazicu ribu i kad znam sta volim hajde kad smo vec drugari posavetujte me. Ozbiljna je i veza koju cu da trazim ;-)

Imam 38god ali nisam nikakav cika, mogu da smuvam dobre ribe od 18 pa do 40god na primer.

Tri mogucnosti:

1. Klinka (18-25), zamisljam neka mrsava, superinteligentna, corava, pervezna, fina devojka.

2. Tetka (27-35), neka koja trazi muza, pristaje na sve samo da ne bude usamljena.

3. Razvedena (nebitne godine), koja ima neko dete ili par, prosla sva ta sranja i lako s njom napraviti bilo sta.

Klinke prijatelju, klinke:super:...jos britanske, neopterecene i nesputane...:zag::lol:
 
Totalno pogresno!
Samo je u pitanju to sto su zene labilnije od muskaraca pa povilene ako se jako mlade udaju, tamo oko 20-22. U vecini je tako....
Sta je pogresno?
Da on ako izgleda ok moze da smuva blo koju od 20-25?
Moze, itekako, to mu verujem.
Iskustvo mnogo znaci u zivotu.
Ja sam po ovoj klasifikaciji olupina :(
Klinke me ne primecuju, tete me izbegavaju, za ostale sam prestar.....
Aj ne zali se vise :p
 
Sta je pogresno?
Da on ako izgleda ok moze da smuva blo koju od 20-25?
Moze, itekako, to mu verujem.
Iskustvo mnogo znaci u zivotu.

Aj ne zali se vise :p

Moze apsolutno i to ne (samo) zbog iskustva...videla sam sto njegovih fotografija, covek je vedar, opusten, pozitivan, druzeljubiv, nije zakeralo doduse to bas nisam videla sa fb-a:lol:, debela 'ladovina sto nasim muskarcima prilicno nedostaje...dok nasi sve gledaju kroz stisnute kapke u fazonu sta-li-ova-hoce-od-mene i kakav-sam-ja-frajer on coolira i provodi se u zivotu...jedan od mojih forumskih favorita, opustencija i laganeze:super::super:
 
Naravno da ces ti pre da smuvas klinku jer izgledas ok i znas sve fore.
Tebi je sve to igra sto bi ona ozbiljno shvatila.
Medjutim, postavlja se pitanje da li tebi ne smeta sto si toliko iskusniji od te devojke?
Da li je tebi super kad je zavedes, a ona jadna nema pojma, ne moze da ti parira i da joj vidis u ocima nekad i da te provaljuje, ne samo da pada na fore?

Imala sam i ja momke tri godine mladje, pametne, zrele, fine, zgodne, ali to meni nije to.
Mogla sam da radim sta hocu i da ih vrtim oko prsta, a bili su ozbiljni sa mnom, ali to ti je kao da zezas debila, ako si u necemu mnogo ispred partnera.
Bez obzira sto si musko i sto hoces verovatno da ti budes glavni, opet mislim da ti treba neko ko moze da ti parira.
Devojka od 20 je cvrsta, jedra, ali ona nema to zivotno iskustvo. Velike su sanse da se nece uklopiti i ako je povedes negde sa svojim prijateljima, a i da je previse neozbiljna za tebe. Dok biste se u sexu verovatno slagali, sve bi je naucio, a ona bi otisla kad pokupi sve sto je zanima. I onda bi ti ostao samo, mozda posle 3-4 godine, i trazio novu dvadesetogodisnjakinju. Tuzan ti je to zivot.
Nesto malo blize tebi ti treba.
Imas ti zena i od 30 koje nece decu, ne mogu da ih imaju, ili imaju vec, pa nece vise...


Stvarno, kandid, nisu ove tvoje price za prave intelektualke, ti vise trazis neku sto nije glupa i zna da se ponasa u drustvu. Intelektualke su mnogo jace uglavnom i samostalne zene, ne mozes bas lagano sa njima, da ih vrtis :lol:

Svako zeli da upozna nekog i da ga zavoli bas zato sto je takav.
I mene neki zele da zene sto sam fina, lepa i dobra domacica, ;) ali ja se ne dam.
Hocu nekog ko ce da me voli zbog svega sto jesam i necu se udavati tek tako za nekog bezvrednog, iako imam 29.
Preterujes malo, imas zena koje se isto dobro drze cak i u tvojim godinama, koje vezbaju, koje rade na sebi i nije im glavno da upecaju muza.

pa ne znam, kazem razmisljam, klinke su opcija posto najpristupacnije. i sto nisam siguran sta zelim u stvari. mislim zelim mozda ozbiljnu vezu ali ne odmah i ne sa bilo kim.

dalje, ja nisam glavni, odgovara mi odnos ravnopravan, ne zelim da posedujem zenu.

dalje sta jos, decu obozavam, hteo bih jos da imam.

i jos dalje, za izgledd rekao sam vec da godine su nebitne, mozda najbolje ribe su oko 30.

i najdalje, hvala sto ucestvujes u diskusiji, ti moj drugar :-)
 
Sta je pogresno?
Da on ako izgleda ok moze da smuva blo koju od 20-25?
Moze, itekako, to mu verujem.
Iskustvo mnogo znaci u zivotu.

Ma ne, pogresno je to da ce da ga ostavi kad "uzme" iskustvo i uvidi da moze bolje da nadje...mislim, koliko zensko moze da bude plitko za tako nesto, zar se odnos tako shvata, do duse kad pogledam ova deca kako se ponasaju, sve je moguce!
A da iskustvo mnogo znaci, znaci! :aha:
E sad, ne znam sta znaci "ako izgleda ok" :confused:
 
Ozbiljna tema. Od Septembra trazicu ribu i kad znam sta volim hajde kad smo vec drugari posavetujte me. Ozbiljna je i veza koju cu da trazim ;-)

Imam 38god ali nisam nikakav cika, mogu da smuvam dobre ribe od 18 pa do 40god na primer.

Tri mogucnosti:

1. Klinka (18-25), zamisljam neka mrsava, superinteligentna, corava, pervezna, fina devojka.

2. Tetka (27-35), neka koja trazi muza, pristaje na sve samo da ne bude usamljena.

3. Razvedena (nebitne godine), koja ima neko dete ili par, prosla sva ta sranja i lako s njom napraviti bilo sta.

." ....Koriste me dame,
da ne bi bile same,
mogu da domamim i njihove mamme..."
 
Sta ces mi ovde jadni siromasni ne znamo sta je provod :mrgreen:
O boze koliko predrasuda od jedne osobe, jos pri tom u zrelim godinama-uzas

no mozda sam lupio. mislio sam da neke zene u nekim siromasnim krajevima zure da se udaju posto ne mogu bas da postignu sve sta hoce same u zivotu. im je to bekstvo od roditelja ili otkud znam. cinilo mi se da bogatije zene kasnije se udaju.
 
pa ne znam, kazem razmisljam, klinke su opcija posto najpristupacnije. i sto nisam siguran sta zelim u stvari. mislim zelim mozda ozbiljnu vezu ali ne odmah i ne sa bilo kim.

dalje, ja nisam glavni, odgovara mi odnos ravnopravan, ne zelim da posedujem zenu.

dalje sta jos, decu obozavam, hteo bih jos da imam.

i jos dalje, za izgledd rekao sam vec da godine su nebitne, mozda najbolje ribe su oko 30.

i najdalje, hvala sto ucestvujes u diskusiji, ti moj drugar :-)

Pa to je potpuno normalno sto ne zelis ozbiljnu vezu odmah i ne sa bilo kim. :lol:
Ne znam sta je predmet diskusije, ali rekoh da potpomognem temu :lol:
Ako hoces decu, onda bolje da otpadnu ove od 35, posto dok vam veza postane ozbiljna bicete matori oboje :)

Ma ne, pogresno je to da ce da ga ostavi kad "uzme" iskustvo i uvidi da moze bolje da nadje...mislim, koliko zensko moze da bude plitko za tako nesto, zar se odnos tako shvata, do duse kad pogledam ova deca kako se ponasaju, sve je moguce!
A da iskustvo mnogo znaci, znaci! :aha:
E sad, ne znam sta znaci "ako izgleda ok" :confused:
Znaci da mora da izgleda dobro ako hoce devojku 18 godina mladju, a nije sponzor, nego normalan covek.
 
Moze apsolutno i to ne (samo) zbog iskustva...videla sam sto njegovih fotografija, covek je vedar, opusten, pozitivan, druzeljubiv, nije zakeralo doduse to bas nisam videla sa fb-a:lol:, debela 'ladovina sto nasim muskarcima prilicno nedostaje...dok nasi sve gledaju kroz stisnute kapke u fazonu sta-li-ova-hoce-od-mene i kakav-sam-ja-frajer on coolira i provodi se u zivotu...jedan od mojih forumskih favorita, opustencija i laganeze:super::super:

hvala za referencu. ti si omiljena :heart:
 
Znaci da mora da izgleda dobro ako hoce devojku 18 godina mladju, a nije sponzor, nego normalan covek.

Ne mora, ja znam par njih sa 15-22 godine razlike a ne izgledaju nesto specijalno, dok su devojke lepe. Do duse ovaj jedan je dobar, al ova dvojca jok!
Mislim da tu zrelost muskarca igra glavnu ulogu, ne iskustvo, ta devojka kad shvati da je samo izmanipulisana iskustvom odlazi, al to treba da prodje vremena i da nije neka guska!
 
Klinke prijatelju, klinke:super:...jos britanske, neopterecene i nesputane...:zag::lol:

pa srpkinju nisam zamisljao, nema ih bas u okolini.

britanke ok, ali vise mi odgovaraju francuskinje ili nemice, njih ima puno.

nasrecniji bio sa cehinjom pankerkom studentkinjom filozofije. u stvari u prve tri pozicije mojih srecnih iskustava su studentkinje bas filozofije ili koje zavrsile to (klasicna, etika i istorija umetnosti).
 
pa srpkinju nisam zamisljao, nema ih bas u okolini.

britanke ok, ali vise mi odgovaraju francuskinje ili nemice, njih ima puno.

nasrecniji bio sa cehinjom pankerkom studentkinjom filozofije. u stvari u prve tri pozicije mojih srecnih iskustava su studentkinje bas filozofije ili koje zavrsile to (klasicna, moral i istorija umetnosti).
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::heart:
 

Back
Top