ne planirano svrsavanje u nju....

NidjeVeze®SpetljanaUZivot

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.307
malo malo pa procitam "puko kondom" zatim odmah ide nije strasno jer ima "pilula u slucaju pucanja kondom" i narodu odmah lakne.


primijetila sam jos nesto kod nas na taj balkan je kondom strasno loseg kvaliteta ili ga mladi razvlace i navlace preko kapaciteta istog.....ono u fazonu kao kad zensko raspakuje perlon carape pa ih razvuce i tek ih ona oblaci.


zanima me takodje sta vi znate od toj piluli "dan poslije" i njenom delovanju na zenski organizam!?

i ne svidja mi se cinjenica da je ta pilula u mnogim glavama zauzela mjesto kontracepcije.
 
Evo ima cak i uputstvo cemu sluzi, da se ne zbune ljudi.

316suj6.jpg
 
malo malo pa procitam "puko kondom" zatim odmah ide nije strasno jer ima "pilula u slucaju pucanja kondom" i narodu odmah lakne.


primijetila sam jos nesto kod nas na taj balkan je kondom strasno loseg kvaliteta ili ga mladi razvlace i navlace preko kapaciteta istog.....ono u fazonu kao kad zensko raspakuje perlon carape pa ih razvuce i tek ih ona oblaci.


zanima me takodje sta vi znate od toj piluli "dan poslije" i njenom delovanju na zenski organizam!?

i ne svidja mi se cinjenica da je ta pilula u mnogim glavama zauzela mjesto kontracepcije.
Ima tema na zenskom delu.....
Losa opcija u svakom slucaju....ali isto tako bolja od abortusa...
 
pucaju ako se i pogrešno stave,
ako se otvaraju zubima, zakače noktima,
ako im je rok važenja istekao, ako se koriste 2 odjednom....

pilula za dan posle je užasno štetna jer je to bukvalno
prepuno hormona kao cela tabla onih koje se uzimaju 21 dan.
prava hormonska bomba i ne sme da se uzima u kratkim vremenskim periodima.
znači sme 1 u 6 meseci max.inače ako se hormoni poremete
ceo organizam se poremeti.

bolje u tom slučaju koristiti pilule za kontracepciju
ali izgleda da se smatra boljim da se rešava to kad već nastane problem
a ne gleda se da do toga ne dodje.

sve u svemu i devojke danas nemaju pojma kako da se zaštite i od trudnoće
i od polnih bolesti, pa kad reše da je vreme da imaju decu-cvrc-jedna greška iz mladosti ludosti
i nema više dece, pa se onda troše pare na lečenje steriliteta....
i tako u krug....
tužno je to....
 

Back
Top