Zlatni kavez

Poruka
22.606
Menjam zlatni kavez za delić slobodnog neba.

Da li ste nekad bili u prilici da budete s nekim ko bi vam obezbedio dobar život i da imate sve ali da vam je sloboda ograničena? I da li bi pristali na takav odnos? I ako bi, da li iznašli rešenje da situaciju vremenom usmerite u vašu korist?:neutral:
 
ne....kod mene se od starta vidi da sam svoja i da pruzam onoliko koliko ja mislim....a to zna biti mnogo dok god mislim da mi je mesto pored njega....znaju da se opuste i pokusaju da dominiraju ali kod mene to ne ide....i odustanu.....ili ja odem....ako ne mozemo ispostovati individualnost jedno drugog nema tu srece......
 
Ko ume,ume...:) Svaki muskarac moze biti izmanipulisan samo treba naci caku...:zper: Mada kakav ti je to zivot kada znas da stalno sa nekim moras da manipulises da bi dobio ono sto zelis...to je pretvaranje...pitanje je imali li tu srece?:think:
 
Menjam zlatni kavez za delić slobodnog neba.

Da li ste nekad bili u prilici da budete s nekim ko bi vam obezbedio dobar život i da imate sve ali da vam je sloboda ograničena? I da li bi pristali na takav odnos? I ako bi, da li iznašli rešenje da situaciju vremenom usmerite u vašu korist?:neutral:

ovaj moj u zadnje vrijeme sve neshto pokushava da me ogranici...

ali shvata da sam ja i divlja a i tvrdoglava,pa kad vidim tako neshto udaram kontru namjerno...

ne..nece me niko nikada sputavati i ogranicavati bilo cim...nikada,a pogotovo ne sa mojih 21 godinu...
 
Menjam zlatni kavez za delić slobodnog neba.

Da li ste nekad bili u prilici da budete s nekim ko bi vam obezbedio dobar život i da imate sve ali da vam je sloboda ograničena? I da li bi pristali na takav odnos? I ako bi, da li iznašli rešenje da situaciju vremenom usmerite u vašu korist?:neutral:

Yebes takav zivot kad imas sve sto hoces ali nemas slobodu da uradis sta hoces
 
ovaj moj u zadnje vrijeme sve neshto pokushava da me ogranici...

ali shvata da sam ja i divlja a i tvrdoglava,pa kad vidim tako neshto udaram kontru namjerno...

ne..nece me niko nikada sputavati i ogranicavati bilo cim...nikada,a pogotovo ne sa mojih 21 godinu...

Ovako formulisano iapsada da ces sa 31 godinom biti podloznija ogranicenjima? :think:
 

Back
Top