Српска напрдна странка и Србија

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
О,да.....

uncle-sam.jpg
 
Sve sto si rekla stoji,dodao bih jos i olos polupismeni i alavi,samo se pitam kako imaju 25-30% podrske kako se suska...koji su to likovi (sem Aleksandra) :lol:


U njihovim mokrim snovima i namontiranim anketama imaju toliko podrske ...i na tarabi pise , pa se ne ...khm...:rumenko::zcepanje:

p.s. Najozbiljnije , do sada ne sretoh nikoga ko se iole pohvalno izjasnio o tom oloshu , pa se pitam gde im li je ta podrska ?:think:

Moze biti kod kafe kuvarice engleskog sekretara sekretarice zamenika ambasadorovog ambasadora :think::mrgreen:
 
U njihovim mokrim snovima i namontiranim anketama imaju toliko podrske ...i na tarabi pise , pa se ne ...khm...:rumenko::zcepanje:

p.s. Najozbiljnije , do sada ne sretoh nikoga ko se iole pohvalno izjasnio o tom oloshu , pa se pitam gde im li je ta podrska ?:think:

Moze biti kod kafe kuvarice engleskog sekretara sekretarice zamenika ambasadorovog ambasadora :think::mrgreen:

Pa to se i ja pitam,ali ako i nemaju toliko,ipak imaju znacajan procenat....ljudima je stvarno ispran mozak cim takvom olosu moze da da glas :roll: nisu ni ostali mnogo bolji,al za mene su grobarovi DNO DNA
 
Pa to se i ja pitam,ali ako i nemaju toliko,ipak imaju znacajan procenat....ljudima je stvarno ispran mozak cim takvom olosu moze da da glas :roll: nisu ni ostali mnogo bolji,al za mene su grobarovi DNO DNA


Pa znas sta , ljudi su napokon shvatili na koji nacin jedino moze bilo sta da se uradi u ovako nakaradnoj zemlji , od obdanista , do upisa dece u skole i fakultete ...od nekog odobrenja , potvrde za gradjevinske radove ili legalizaciju pa do bilo kakvog radnog mesta i valjda pohrlili da se i oni malo ogrebu o parce kolaca , pa i od ovih ljudskih gnjida i olosha i shljama ...bar to malo njih sto primise mito u vidu brasna , parizera i neke sitne love :sad2:

Mada su ih i takvi prokljuvili ...napokon ...gde to svi prebezi predjose opet u radikale iz ove bajcetinske...negde sam to danas procitala ?:lol:
 
nema sanse da zavlada srbijom.na sledecim izborima bice slicna situacija kao i do sad.ni jedna stranka nece dobiti broj glasova koji ce omoguciti da jedna stranka sama formira vlast i vladu.
i opet ce sa naprednom strankom biti prica kao i sa radikalnom,vec i sad postoje suprotnosti izmedju sns i dss kao mogucim partnerom,a bez dss nema sanse da se formira vlada ukoliko sns bude i mogao da formira.prvo,kostunica ce zahtevati da bude premijer sto nikolic,koji toliko zudi za vlascu zeli,a kostunica nece pristajati na nista manje od premijerske fotelje.sps nece ulaziti u koalicije sa bivsim radikalima-oni su sada "demokratski" opredeljeni,a u slucaju da sps ne zeli ponovo u vlast sa ds-om sto je malo verovatno postoji LDP koji ce sigurno to iskoristiti da obezbedi vlast "demokratije"u srbiji.u svakom slucaju SNS ce tesko ostvariti vlast.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top