Докле је Србин у стању да трпи?

Софија

Legenda
Poruka
52.785
1. Волела бих да ми свако од Вас напише свој индивидуални праг толеранције !

2. Зашто смо ми , као народ, толико трпељиви?
(Грци порушише Атину због намета и задуживања власти, а веровали или не храна им је много јефтинија него наша, и три пута квалитетнија)

3. Шта треба да се деси па да Срби дигну ''буну на дахије'' ?

Ја не знам одговоре!:confused:
 
Не знам јел верује пре би рекла да је ту недостатак вође.Сви се диве Грцима како штрајкују,а не би рискирали.Сматрам даје требало већ одавно почети.Није да вода није стигла до грла.Мора да су неке кочнице у питању.
 
Не знам јел верује пре би рекла да је ту недостатак вође.Сви се диве Грцима како штрајкују,а не би рискирали.Сматрам даје требало већ одавно почети.Није да вода није стигла до грла.Мора да су неке кочнице у питању.

Ja smatram da prvo treba da sacekamo da vidimo sta ce se desiti u Grcvkoj, ako upali, idemo i mi.
 
To Srbin je sirok pojam , ima Srba koji trpe i gladuju , ima Srba kojima je dobro pa oni ni ne trpe narocito , ima onih koji nit' smrde ,nit mirisu , indiferentnih koje zabole za poltiku , a isto zive vec 20 godina ...

A najgori su oni koji su se uglavili preko neke vezice ili stranke na neki poslic za platu od 30-ak hiljada dindzi i kao dobro im je.....a ne vide da idu u propast i da ni oni a ni njihova deca nemaju nikakvu buducnost u sadasnjoj Srbiji.
 
Не знам јел верује пре би рекла да је ту недостатак вође.Сви се диве Грцима како штрајкују,а не би рискирали.Сматрам даје требало већ одавно почети.Није да вода није стигла до грла.Мора да су неке кочнице у питању.

Pa fali vodja.....ja se jedino uzdam u seljake....oni su jedini koji mogu nesto da pokrenu....ostali ni za ****** nisu.Posebno malogradjanstina.
 
1. Волела бих да ми свако од Вас напише свој индивидуални праг толеранције !

2. Зашто смо ми , као народ, толико трпељиви?
(Грци порушише Атину због намета и задуживања власти, а веровали или не храна им је много јефтинија него наша, и три пута квалитетнија)

3. Шта треба да се деси па да Срби дигну ''буну на дахије'' ?

Ја не знам одговоре!:confused:


Шта се Србима десило, десило се,..више нема шта,
то и они знају.
Експеримент са Слобом је урађен, на жалост део народа им је помогао..
сада им више ништа није немогуће,..
возају овај народ само тако,...ко праве овце..

.
 
1. Волела бих да ми свако од Вас напише свој индивидуални праг толеранције !

2. Зашто смо ми , као народ, толико трпељиви?
(Грци порушише Атину због намета и задуживања власти, а веровали или не храна им је много јефтинија него наша, и три пута квалитетнија)

3. Шта треба да се деси па да Срби дигну ''буну на дахије'' ?

Ја не знам одговоре!:confused:

...ne podizu bunu zato sto su se u osnovi ugardili u sistem. Ukoliko bi se sve vratilo u normalu onda bi deca morala casno da uce skolu, ne bi bilo mita, ne bi lekari ubili pet kontinenata preko kogresa godisnje, ne bi najgori studenti prvi dosli do posla, ne bi postojala burazerska ekonomija "dodjem ti dodjes mi", ne bi se moglo krasti na svakom koraku a iskreno sam pocela da verujem da nas narod mnogo prica ali da je u osnovi lenj i da mu odgovara blaga prasuma od drustvenih odnosa.

Zasto? Zato sto mislimo da mnogo vredimo i da nam puno toga pripada a priori...

Grci su navikli da svaki politicki sukob zavrsavaju na ulici drzeci baklje jos iz vremena hunte. Od neke '72 postoji duboki jaz izmedju policije i naroda, sticem utisak da oni uzivaju u cikanju na demonstracijama sto nikako ne znaci da je narod uvek u pravu.

Francuzi su narod razvijene politicke svesti i jaka politicke tradicije, uvek izlaze na ulicu i obaraju zakone. Veliko postovanje za njih.

Moj prag tolerancije je neverovatno visoko postavljen, pretpostavljam zato sto nisam imala velike potrese u zivotu. Bukvalno mi covek moze skakati po glavi a da ja rec ne kazem. Znam da mi niko nece verovati ali ja sam se svega par puta u zivotu posvadjala tako da bih i u politici bila maximalno tolerantna i pokusala da razgovaram i da se dogovaram...volim ono "stani, polako hajde da vidimo sta se moze uciniti..."
 
2. Зашто смо ми , као народ, толико трпељиви?
(Грци порушише Атину због намета и задуживања власти, а веровали или не храна им је много јефтинија него наша, и три пута квалитетнија)

Nema tu mnogo sta da se objasnjava.
Srbi su jedan od najisfoliranijih naroda na tlu Evrope, jedan podmitljiv i pokvaren narod.
Ocekujes da mladi dizu neki bunt a da spavaju do podne i nista nerade, bleje po kaficima i na fejsbuku ili od njihovih roditelja koji gledaju Farmu i ostale retardirano-obrazovne sadrzaje koji su ih tome naucili, ili njihove babe i dede koji prodaju imanja da bi im unuci ficfircici kupili kola koji normalan covek ne moze da zaradi za 10 godina (pa kad ostanu bez icega prodaju se za teglu tursije na izborima)??

Najbezbolnije je ipak reci po narodski, nema nam spasa!
 
Види се докле је дошло чекање.Тако можеш до судњег дана.У чекању није спас јер се само отеже време ди можеш да подузмеш нешто.

Ja nemam odgovora.
Cekam, kao i svi da neko prvi pocne, pa i tad se iskreno, ne bih prodruzila odmah, nego da vidim KO je taj ko pocinje.
 
Nema tu mnogo sta da se objasnjava.
Srbi su jedan od najisfoliranijih naroda na tlu Evrope, jedan podmitljiv i pokvaren narod.
Ocekujes da mladi dizu neki bunt a da spavaju do podne i nista nerade, bleje po kaficima i na fejsbuku ili od njihovih roditelja koji gledaju Farmu i ostale retardirano-obrazovne sadrzaje koji su ih tome naucili, ili njihove babe i dede koji prodaju imanja da bi im unuci ficfircici kupili kola koji normalan covek ne moze da zaradi za 10 godina (pa kad ostanu bez icega prodaju se za teglu tursije na izborima)??

Najbezbolnije je ipak reci po narodski, nema nam spasa!

He...malo preterano ali dobro, nisam predaleko od tvog stava...

Elem, Vladimir Adamovic, cije textove dugo pratim, lepo kaze "spasa nam nema a propasti necemo"...najbolja definicija koju sam ja cula...
 

Back
Top