Повратак чланова у СРС

_не

Zainteresovan član
Poruka
407
Комплетно чланство Српске напредне странке из Петровца на Млави иступило је из ове странке и учланило се у Српску радикалну странку. Чланску карту Српске радикалне странке потписало је 40 повратника, али и 150 оних који никада нису били чланови ове странке.

Председник Иницијативног одбора Српске напредне странке за Петровац и члан Главног одбора ове странке, Слободан Ковачевић, пред камерама локалних медија потписао је приступницу Српске радикалне странке и, ставивши беџ с ликом Војислава Шешеља, објаснио разлоге за иступање из СНС-а. Повратници и нови чланови Српске радикалне странке одлучили су се на овај потез јер су разочарани и обманути политиком коју води руководство Српске напредне странке. Посебно су незадовољни јер се врх СНС-а руководи искључиво личним интересима, а не интересима грађана.

Пре месец дана Српској радикалној странци приступили су чланови месних одбора Српске напредне странке Стари Врбас и Бачко Добро Поље у Врбасу.
http://www.srpskaradikalnastranka.org.rs/srbija/1325

СРС била један од стубова у борби Срба за слободу, може се да и сада биће ...
 
Poslednja izmena:
:lol::lol::lol:


OJ SRBIJO VELIKA I SLAVNA, OJ SRBIJO BICES RADIKALNA!:mrgreen:

seselj.jpg
 
Посебно су незадовољни јер се врх СНС-а руководи искључиво личним интересима, а не интересима грађана.

Управо је ово проблем код свих политичких странака.
Руководство странака се понаша као да је странка којом руководе њихова приватна фирма.
 
Комплетно чланство Српске напредне странке из Петровца на Млави иступило је из ове странке и учланило се у Српску радикалну странку. Чланску карту Српске радикалне странке потписало је 40 повратника, али и 150 оних који никада нису били чланови ове странке.

Председник Иницијативног одбора Српске напредне странке за Петровац и члан Главног одбора ове странке, Слободан Ковачевић, пред камерама локалних медија потписао је приступницу Српске радикалне странке и, ставивши беџ с ликом Војислава Шешеља, објаснио разлоге за иступање из СНС-а. Повратници и нови чланови Српске радикалне странке одлучили су се на овај потез јер су разочарани и обманути политиком коју води руководство Српске напредне странке. Посебно су незадовољни јер се врх СНС-а руководи искључиво личним интересима, а не интересима грађана.

Пре месец дана Српској радикалној странци приступили су чланови месних одбора Српске напредне странке Стари Врбас и Бачко Добро Поље у Врбасу.
http://www.srpskaradikalnastranka.org.rs/srbija/1325

СРС била један од стубова у борби Срба за слободу, може се да и сада биће ...

...i novo sito o klinu visi....
 
Сад ће Аца да штрајкује глађу да протестује

Чек да се мало подгоји, па онда, и овако је жгољав.

Иначе драго ми је, баш ме занима Николићева реакција.

Надам се да је ово почетак серије оваквих вести.:worth:
 
Stranke na lokalu čine lokalni lideri, a ne predsednici i zamenici iz Beograda.
Stoga, na lokalu se zna ko je ko i ko je s kim i zbog čega.
Lideri na lokalu treba da budu ljudi koj hoće svojim delovanjem da pomognu svojim sugradjanima, a u kojoj su stranci to je manje bitno.
Republička vlast je nešto sasvim drugo.
 
Idi mi dodji mi.

I kako posle neko da glasa za bilo koju od te dve stranke kad menjaju lojalnost ko gace?

Баш тако, ако ја то као радикал кажем, шта остаје за друге ...

Што се мене тиче ни једног "повратника" никада не бих примио па све и да остане онолико чланова колико нас је било након Октобарске Револуције,
ал' о томе не одлучујем ја, јел ...
 
И ови их примају назад...И то само зато да би сместили Николићу...:roll: Да се разумемо, никакве симпатије немам ка СНС и Николићу, само коментаришем генерално низак ниво политике у Србији, низак ниво на којем се налазе сви без изузетака.
 
Мале странке се гасе и функционери прелазе у странке где има лове. ДЦ, ГСС комплетан у ДС-у. Све је то интерес за влашћу и новцем. А ви овце идите па гласајте када дођу избори. Ја ћу гласати на следећим изборима само ако један од кандидата буде Памела Андерсон или ова навијачица Парагваја (.) (.)
 
Stranke na lokalu čine lokalni lideri, a ne predsednici i zamenici iz Beograda.
Stoga, na lokalu se zna ko je ko i ko je s kim i zbog čega.
Lideri na lokalu treba da budu ljudi koj hoće svojim delovanjem da pomognu svojim sugradjanima, a u kojoj su stranci to je manje bitno.
Republička vlast je nešto sasvim drugo.

Локални лидери морају бити свесни
да никада не би постали то што јесу
да није било угледа странке на чијој листи су изашли,
па ма која то била ...

Сви "локални лидери" који се пресвуку,
увек бивају презрени од стране локалних бирача,
али зато врло брзо напредују у странци у коју су прелетели ...
 

Back
Top