NAJBOLJI IZBOR

Paja Patak predsednik Srbije?

  • Apsolutno!

  • Ne, Rusija nema alternativu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
13.999
Paju Patka za predsednika Srbije.


Donald_Duck(1).jpg






Pajo Srbine, puna podrska.:super:
 
Poslednja izmena:
hehehe, moram da ispricam jednu istinitu pricu. U selu Belo blato na domak zrenjanina zivi covek koji se zove Paja, a preziva Patak. Ovo je ziva istina. I tako jedan dan pre jedno 10 godina, on je tada imao oko 60 setao se putem i naleteo na novopecene pandure u tom kraju koji ga nisu poznavali, zaustave oni njega i traze mu licnu kartu. On covek seljak nije navikao da mora da ej nosi sa sobom te mu je ostala kod kuce. Dobro stari kako ti je ime on kaze Paja Patak, panduri u neverici kazu matori nemoj da nas zajebavas reci nam ime i prezime, a on ce ti "ali stvarno se zovem Paja Patak", nakon cega je pandur izvadio pendrek i uz recenicu "e ja sam Miki Maus" ubio boga u Paji.

P.S. Ovo se stvarno desilo
 
Dosao covek sa punim novcanikom prelepom zenom i jednom povecom patkom u restoran ,
Kad ga konobarica upita pa sta ce mu ovolika patka.Gospodin je odgovorio pa vidite ja sam upecao zlatnu ribicu,i ona mi ispunila tri zelje da sam bogat da uvek pored sebe imam prelepu curu .A trecu zelju sam malo pogresno preformulisao.
 
Dosao covek sa punim novcanikom prelepom zenom i jednom povecom patkom u restoran ,
Kad ga konobarica upita pa sta ce mu ovolika patka.Gospodin je odgovorio pa vidite ja sam upecao zlatnu ribicu,i ona mi ispunila tri zelje da sam bogat da uvek pored sebe imam prelepu curu .A trecu zelju sam malo pogresno preformulisao.

:hahaha::hahaha:
 

Back
Top