ljetna sezona i seks u BMW-eju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NidjeVeze®SpetljanaUZivot

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.307
Ljetna sezona je vec krenula jelde, pa tako nasi gastarbajteri opet dolaze svojoj kuci, jelde, i sad ja vidim ove momcice u ovou ladnu njemacku sa svojim bjesnim autima i u markiranu robu nike, reebok, laKosta itd. i devojke sa esprit majciama po poprsju i miss sixtie suknjice po goozicici, jelde!

Mame takodje slicno obucene ko cerke jelde i nabacaju sve svoje zlato i Fossil satice po sebi.

Tate to jest muzici potajno se nadaju nekoj semi, jelde!

A kad dodju dole jelde oni stalno pale BMW-ej i stalno se tako nedje vozikaju sa reyban suncanicama na ocima a muziku odvrnu do daske po najradije Draganu, Cecu i Dj Krmka, devojkama pricaju kako su oni u njemacku neki faktor ovo ono i tako pricajuci zavuku ruku u dzepic da provjere jeli kondom tu....jelde



Ja u ljetnu sezonu vise necu da idem u domovinu.
 
pa mislim ako ti ne odgovara odredjeni tip ljudi trudis se da ne dolazis u kontakt s njima
e sad sto postoje razne pojave postoje sta sad tu da se radi...licno vesala bih bar pedeset grupacija ljudi al me niko ne pita nista :lol:
mislim i sta sad s tim

pa dobro sad tu gde je moja kuca ima i makadama a meni ti turisti idu na zivce kad stalno pod moj pendzer dizu prasinu


zar je tesko otici pjeske do pekare i ponijeti dvije kiflice u ruci!? na odmoru su
 
jao kiflice :sad2:
jel sa sirom?
aj donesi :D

2322623438_b968373209.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top