Orgazam

Srca bez

Početnik
Poruka
4
Decko i ja imali smo prvi odnos pre pet meseci. Spavali smo oko 20 puta,a ja nijednom nisam dosla do vrhunca... Tokom "suvog seksa" dozivim orgazam nekoliko puta,ali tokom pravog seksa,masturbacije,oralnog,nista. Da li jos neko ima taj problem?
 
Код жене оргазам се налази у глави. Мораш да се опустиш "у глави" да би доживела врхунски оргазам, и за то не постоји чаробни рецепт. Потребно је да прође ВРЕМЕ да би се опустила. Пусти полако, све ће доћи на своје место.
 
Decko i ja imali smo prvi odnos pre pet meseci. Spavali smo oko 20 puta,a ja nijednom nisam dosla do vrhunca... Tokom "suvog seksa" dozivim orgazam nekoliko puta,ali tokom pravog seksa,masturbacije,oralnog,nista. Da li jos neko ima taj problem?

Polako nista se ne desava preko noci.
Potrebno je vreme da se opustis i prepustis u potpunosti...to nam nasa glavica pomalo usporava ali polako docice sve na svoje mesto, nekad i to ima svoju draz.
Dozvoli sebi da upoznas partnera, da upoznas tj.oboje tvoje telo, otkrijes sta ti prija i steknes puno poverenje u njega. Samo polako i bez pritiska jer sto vise budes to forsirala i bude opterecena bice teze....
 
eh, kada bismo svi svršavali po 5 puta i to još od prvog sexa, bilo bi idealno...
polako, strpljivo, upoznaj svoje telo... seks je veština
posle nekog vremena i prakse, biće sve ok
 
Mogu da Te utesim,
proslavili smo 30-to godisnjicu pa se jos "upoznajemo".
Ma, salim se - pokusaj da ti budes aktivnija, radi ono sto ti se dopada i prija, naravno, opusteno i strpljivo, Srecno!
 
meni je trebalo godinu dana do prvog orgazma iako sam bas uzivala u sexu.....a ni dan danas nemam multiple orgazme....kao musko sam, jedan i kraj....:D....svi smo razliciti ali ako sexualna zelja postoji i ako se potrudis prvo sebe da upoznas a posle i da se vas dvoje uskladite, problema nece biti.....rad rad i samo rad....:D
 
Decko i ja imali smo prvi odnos pre pet meseci. Spavali smo oko 20 puta,a ja nijednom nisam dosla do vrhunca... Tokom "suvog seksa" dozivim orgazam nekoliko puta,ali tokom pravog seksa,masturbacije,oralnog,nista. Da li jos neko ima taj problem?

Doživljavaš klitorični orgazam, trebaće vremena za onaj drugi...:)

Bitno je da si ga uspjela doživjeti...pa polako
 
Код жене оргазам се налази у глави. Мораш да се опустиш "у глави" да би доживела врхунски оргазам, и за то не постоји чаробни рецепт. Потребно је да прође ВРЕМЕ да би се опустила. Пусти полако, све ће доћи на своје место.

ovo me podseti na JK koja je izjavila da vodi ljubav mozgom! :hahaha:
 
Kod zena to nazalost ne ide tako automatski kao kod muskaraca. Evo, sve su te savetovale da budes strpljiva, ali od strpljenja nema vajde ako ne istrazujes svoje telo i svoje reakcije.
U tome neka ti pomogne momak u smislu da zrtvuje neki deo svog zadovoljstva kako bi da se tehnicki izrazim "aktivirao" tvoje prirodom ugradjene impulse za to.

Nemojte samo cutati tokom sexa nego komunicirajte, probajte na jedan, na drugi, na peti, na pedeset peti nacin, neka te pita da li ti odgovara to sto radi, neka proba drugacije, iz drugog ugla, sa drugacijim pritiskom, sporije, brze, slabije, jace....
Ti pak nemoj biti pasivna i ocekivati da sve on sam uradi, nego trazi poze, situacije, uglove, polozaje tela, glave, nogu u kojima ti je osecaj najbolji i videces....pocece spontano da se desava

Good luck :)
 
Kod zena to nazalost ne ide tako automatski kao kod muskaraca. Evo, sve su te savetovale da budes strpljiva, ali od strpljenja nema vajde ako ne istrazujes svoje telo i svoje reakcije.
U tome neka ti pomogne momak u smislu da zrtvuje neki deo svog zadovoljstva kako bi da se tehnicki izrazim "aktivirao" tvoje prirodom ugradjene impulse za to.

Nemojte samo cutati tokom sexa nego komunicirajte, probajte na jedan, na drugi, na peti, na pedeset peti nacin, neka te pita da li ti odgovara to sto radi, neka proba drugacije, iz drugog ugla, sa drugacijim pritiskom, sporije, brze, slabije, jace....
Ti pak nemoj biti pasivna i ocekivati da sve on sam uradi, nego trazi poze, situacije, uglove, polozaje tela, glave, nogu u kojima ti je osecaj najbolji i videces....pocece spontano da se desava

Good luck :)

LEpo je rekao covek :)
 
Код жене оргазам се налази у глави. Мораш да се опустиш "у глави" да би доживела врхунски оргазам, и за то не постоји чаробни рецепт. Потребно је да прође ВРЕМЕ да би се опустила. Пусти полако, све ће доћи на своје место.
i pravi partner za tako nešto ako smem da dodam
 

Back
Top