Hrvat prebio dvojicu irskih turista ...

Ultimatefighter Kristijan Perak u Dubrovniku prebio dvojicu irskih turista

kristijan_perak_MfcHr_300.jpg


"Tekst: I.Kri.
Foto: mfc.hr

DUBROVAČKA policija je podnijela kaznenu prijavu protiv 27-godišnjeg Kristijana Peraka zato što je u petak oko 3,30 sati prebio dvojicu irskih turista.

Perak je nedavno krenuo sa svojom profesionalnom ultimate fight karijerom. Dvojicu turista je ozlijedio u predjelu Ploče u "East West beach clubu". Tamo je policija i zatekla dvojicu ozlijeđenih Iraca, piše Jutarnji list.

23-godišnjem Donaldu B. je Perak izbio dva zuba dok je 36-godišnja Liama E. lakše ozlijedio. Obojici je pomoć pružena u dubrovačkoj bolnici iz koje su potom pušteni na kućno liječenje. Navodno se trojac potukao nakon svađe oko narudžbe pića.
"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/...iku-prebio-dvojicu-irskih-turista/500133.aspx

Opet pitanje : zašto (ne)ići u Hrvatsku na more ?! :mrgreen:

Samo dvojicu???
 
Sad je sve jasno...posto je silovao kobilu u Zagrebu doticni je izvrsio ubistvo u Makarskoj ....na plazi.....a zatim je u Dubrovniku pretukao te Irce. :D
Пицигин...уловио је тартуф рака и постао Суперпицигин,а онда је његов организам произвео натприродну количину тестостерона и одлетео је у Свемир(пребио туристе).
 
kazu da je kefalonija fenomenalna...videt cemo . za, zakintos mi rekose da je vise kao porodicno mesto , istina? ili.....

Ja sam za četiri dana obišao ceo Zakintos, .............da, za moje godine(36) je ok imaš mesto Laganas gde klinci luduju, uglavnom Englezi..............Kefaloniju sam koliko sam mogao za jedan dan obišao, super je, Lefkadu znam sa slike, a sad sam se najviše primio na taj Skopelos........
Skopelos je sav u nekim šumama do jaja.........pust je nema ljudi........
 
Ja sam za četiri dana obišao ceo Zakintos, .............da, za moje godine(36) je ok imaš mesto Laganas gde klinci luduju, uglavnom Englezi..............Kefaloniju sam koliko sam mogao za jedan dan obišao, super je, Lefkadu znam sa slike, a sad sam se najviše primio na taj Skopelos........
Skopelos je sav u nekim šumama do jaja.........pust je nema ljudi........

nisi trebao pricati za skopelos sad ce rvati da nagrnu ,ko gladni vuci ....msm, kad saznaju da nema srba...

sad me mrzi da kopam po netu u vezi skopelosa, ali kakve su plaze ,sta znas u vezi skopelosa....?
 
Пицигин...уловио је тартуф рака и постао Суперпицигин,а онда је његов организам произвео натприродну количину тестостерона и одлетео је у Свемир(пребио туристе).

............u spejsu je sreo gicu-prasicu ,koja mu je department penis ,with love:hahaha:
 
Ultimatefighter Kristijan Perak u Dubrovniku prebio dvojicu irskih turista

kristijan_perak_MfcHr_300.jpg


"Tekst: I.Kri.
Foto: mfc.hr

DUBROVAČKA policija je podnijela kaznenu prijavu protiv 27-godišnjeg Kristijana Peraka zato što je u petak oko 3,30 sati prebio dvojicu irskih turista.

Perak je nedavno krenuo sa svojom profesionalnom ultimate fight karijerom. Dvojicu turista je ozlijedio u predjelu Ploče u "East West beach clubu". Tamo je policija i zatekla dvojicu ozlijeđenih Iraca, piše Jutarnji list.

23-godišnjem Donaldu B. je Perak izbio dva zuba dok je 36-godišnja Liama E. lakše ozlijedio. Obojici je pomoć pružena u dubrovačkoj bolnici iz koje su potom pušteni na kućno liječenje. Navodno se trojac potukao nakon svađe oko narudžbe pića.
"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/...iku-prebio-dvojicu-irskih-turista/500133.aspx

Opet pitanje : zašto (ne)ići u Hrvatsku na more ?! :mrgreen:

:sad2::sad2: znaci tako izgleda dobrodoslica za turiste , odlicna reklama dodjite da vas istalambasamo.
 

Back
Top