Sta vam se dopada kod momaka

Da bude visok, jer sam i ja visoka, da je pametan, dobar, pazljiv, pricljiv, da se kulturno ponasa, bar u mom prisustvu, da ne misli da je neki frajer, cak i da jeste, da ne iskazuje to, jednostavno volim skromnost. :D
Po mogucstvu da ne pusi i ne pije u nenormalnim kolicinama. I jos mnogo toga, ali mrzi me sad da pisem.... dodacu blagovremeno. :)
 
Da bude visok, jer sam i ja visoka, da je pametan, dobar, pazljiv, pricljiv, da se kulturno ponasa, bar u mom prisustvu, da ne misli da je neki frajer, cak i da jeste, da ne iskazuje to, jednostavno volim skromnost. :D
Po mogucstvu da ne pusi i ne pije u nenormalnim kolicinama. I jos mnogo toga, ali mrzi me sad da pisem.... dodacu blagovremeno. :)

To, sestro, teško da ćeš naći :lol:

tema
Kod fizičkog izgleda nisam mnogo probirljiva, niti je presudan. Idealan muškarac mi je Havijer Barden, pa eto...k'o od brda odvaljen :lol:
I sviđa mi se brada kod momka.

I ne volim ona romantična proseravanja, ruže, slatke porukice, pesme i sl.
Najbolje kad je neko direktan. Ili sam samo ja previše radikalna?
 
Mmm, kad su, ambiciozni (obavezno!!!), stabilni, umereni u emocijama, inteligentni, naravno, obožavam kad imaju dobre opaske = zabavni i smešni, zreli... iii, nastaviće se. :D
Fizički, opet mi sve odgovara, mada obožavam dugu kosu, visoke momke, oči mešanih boja, dugačke prste, i primetila sam da me izražena Adamova jabučica baš pali. :cool:

Ko odgovara opisu, nek' se javi! :mrgreen:
 

Back
Top