sta mislite?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Elsita

Zainteresovan član
Poruka
166
Dakle da li mislite da u jednoj ljubavnoj vezi trebaju imati ista prava obe strane?
ili mislite da npr muskarac treba da ima vise prava?i ako mislite zasto mislite tako?
 
dobro jedna strana izlazi..sta ta strana smatra sta je ispravno za ovu drugu? da sjedi kuci ili da i ona izlazi?



pa ne znam sta ta druga strana smatra zato sto ja nisam ta strana,ali zanimalo me je vase mislenje uopste za vezu...kako mislite da treba da se ponasamo i tako dalje:D

a svako ko kaze da u vezi obe strane imaju ista ponasanja i ista prava to je laz
 

ja definitivno nisam osoba za ovaj razgovor..:lol:

mislim da svako ima svoja prava u vezi i van nje...da treba da ide sa svojim drustvom da se vidi...i ja treba da idem s amojim...i da idemo zajedno..itd...veza je veza, a druzenje je druzenje..i tako..

mada moja baba kaze kako zensko ne moze muskarcu "da vraca"...ja mislim drugacije..:whistling:
 
pa ne znam sta ta druga strana smatra zato sto ja nisam ta strana,ali zanimalo me je vase mislenje uopste za vezu...kako mislite da treba da se ponasamo i tako dalje:D

a svako ko kaze da u vezi obe strane imaju ista ponasanja i ista prava to je laz

cim pocnemo postavljati pravila, dogovarati ko ce kada i skim izlaziti, do kada, koliko cesto vezu ne treba ni nastavljati..
naravno da nemaju ista ponasanjanja jer su razlicite osobe ali da su ravnopravni svakako.
 
Dakle da li mislite da u jednoj ljubavnoj vezi trebaju imati ista prava obe strane?
ili mislite da npr muskarac treba da ima vise prava?i ako mislite zasto mislite tako?

Hah, dugo nismo pričali o ovome :)
Oboje imaju pravo da se osećaju dobro i srećno, to je valjda i smisao veze (a i to je diskutabilno, kad pogledam neke veze oko sebe)... a ostalo, pretpostavljam, zavisi od ljudi i dogovora... Ako on izlazi, izlazi i ti, mislim, što da ne, ko pa treba da ti da to pravo, to ti sama sebi određuješ, zar ne? A ako ti je ok da sediš kod kuće, nema potrebe da se frajerišeš i izlaziš svako veče samo zato što on to radi... ne vidim u čemu je problem, u stvari...

a svako ko kaze da u vezi obe strane imaju ista ponasanja i ista prava to je laz

Kod nas ista prava da, isto ponašanje NE - znaš kad bih ja ostavila toliko para u kafani? Nikad :) I to ne zato što mi brani dečko (muž), nego smo drugačiji, on voli da troši drugačije od mene... ali ta razlika u ponašanju je uslovljena različitim karakterima, a ne nekim pravilnikom...

Možda ste vas dvoje još novi, ili još nisi ustalila neki ritam u vezi, ali: veza u kojoj ti je gore nego kad si bila sama nema smisla.
 
Poslednja izmena:
ja definitivno nisam osoba za ovaj razgovor..:lol:

mislim da svako ima svoja prava u vezi i van nje...da treba da ide sa svojim drustvom da se vidi...i ja treba da idem s amojim...i da idemo zajedno..itd...veza je veza, a druzenje je druzenje..i tako..

mada moja baba kaze kako zensko ne moze muskarcu "da vraca"...ja mislim drugacije..:whistling:


eh pa to me interesovalo drago mi je sto si razumela napokon;)
 
Hah, dugo nismo pričali o ovome :)
Oboje imaju pravo da se osećaju dobro i srećno, to je valjda i smisao veze (a i to je diskutabilno, kad pogledam neke veze oko sebe)... a ostalo, pretpostavljam, zavisi od ljudi i dogovora... Ako on izlazi, izlazi i ti, mislim, što da ne, ko pa treba da ti da to pravo, to ti sama sebi određuješ, zar ne? A ako ti je ok da sediš kod kuće, nema potrebe da se frajerišeš i izlaziš svako veče samo zato što on to radi... ne vidim u čemu je problem, u stvari...

Da slazem se sa tobom i ja tako mislim,ali naprimer ima puno vezi gde muskarci izlaze svaku noc a devojke sede kuci i gledaju tv:hahaha:.Hvala bogu samnom nije tako ali sam zelela da znam sta mislite da li je to u redu ili ne:) drago mi je sto tako mislis :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top