Djindjic nije znao da govori engleski

Srborus

Poznat
Poruka
8.219
Evo citam bas njegovu "biografiju" na ovom sajtu, pise da je Djindjicevo znanje engleskog bio osrednje, dobro je znao da govori samo nemacki ali ne i engleski i da je zato kao premijer svakodnevno uzimao casove engleskog: :D

http://www.myspace.com/djindjic

In 1979 Ðindic obtained a Ph.D. in philosophy from the university of Konstanz. He spoke German fluently. His ability in English was at a moderate level, so he took English classes every day while he was Serbian prime-minister.

Znaci Djindjic je bio je premijer Srbije, covek koji predstavlja drzavu u svetu i to ne bilo kakav nego najbolji premijer, doktor nauka, filozof, intelektulac, genijalac, vizionar i ne znam ti sta jos sve ne a nije znao da govori engleski? Kako to? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :mrgreen:
 
Evo citam bas njegovu "biografiju" na ovom sajtu, pise da je Djindjicevo znanje engleskog bio osrednje, dobro je znao da govori samo nemacki ali ne i engleski i da je zato kao premijer uzimao casove engleskog svaki dan: :D

http://www.myspace.com/djindjic



Znaci Djindjic je bio je premijer Srbije, covek koji predstavlja drzavu u svetu i to ne bilo kakav nego najbolji premijer, doktor nauka, filozof, intelektulac, genijalac, vizionar i ne znam ti sta jos sve ne a nije znao da govori engleski? Kako to? :hahaha: :hahaha: :mrgreen:

Pa koliko je covek imao godina? Ne vidim nista cudno tu?:dontunderstand:
Ni moj cale ne zna engleski pa? Ne predstavlja zemlju,a da je predstavlja verovatno bi pohadjao kurs engleskog. :mrgreen:
 
Sta bre vidite u toj Rusiji? Sta? Nije mi jasno?
confused10.gif
 
Evo citam bas njegovu "biografiju" na ovom sajtu, pise da je Djindjicevo znanje engleskog bio osrednje, dobro je znao da govori samo nemacki ali ne i engleski i da je zato kao premijer svakodnevno uzimao casove engleskog: :D

http://www.myspace.com/djindjic



Znaci Djindjic je bio je premijer Srbije, covek koji predstavlja drzavu u svetu i to ne bilo kakav nego najbolji premijer, doktor nauka, filozof, intelektulac, genijalac, vizionar i ne znam ti sta jos sve ne a nije znao da govori engleski? Kako to? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :mrgreen:

Nije znao, ali je brzo naucio u toj meri da je mogao da govori.
To mozes da proveris iz mnogo izvora a ima i snimaka
Sto opet dokazuje poentu da je bio sve to sto je bio, a sto je njegovim protivnicima tesko da priznaju jer nemaju sta da ponude kao protiv-vrednosti.
 
Evo citam bas njegovu "biografiju" na ovom sajtu, pise da je Djindjicevo znanje engleskog bio osrednje, dobro je znao da govori samo nemacki ali ne i engleski i da je zato kao premijer svakodnevno uzimao casove engleskog: :D

http://www.myspace.com/djindjic



Znaci Djindjic je bio je premijer Srbije, covek koji predstavlja drzavu u svetu i to ne bilo kakav nego najbolji premijer, doktor nauka, filozof, intelektulac, genijalac, vizionar i ne znam ti sta jos sve ne a nije znao da govori engleski? Kako to? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :mrgreen:

Jel znas koliko je tesko govoriti odlicno nemacki a ne ziveti u Nemackoj?
Kao da je neka bruka poznavati odlicno nemacki a osrednje govoriti engleski...svasta...
...u svakom slucaju je naucio kasnije i engleski jer ga je sputavalo to naznanje...
 
Stvar kulture i sposobnosti opstenja Torrente...Kojim diplomastkim jezikom bi se sporazumevao inace da si politicar, hajde molim te, jezici nam otvaraju vrata znas to i sam...

to je mozda tako kod banana drzavica kao srbija kojima ne smeta da im se politichari ponizavaju
kad cesh videti kineskog ili ruskog shefa drzave ili premijera da pricha na nekom drugom jeziku do maternjeg?
a mislish da ne znaju?
ne,nego ne zele
poshtuju svoj jezik dovoljno da cene da kao reprezenti zemalja iz kojih jezik potiche drugima trebaju na njemu da se obracaju
 
to je mozda tako kod banana drzavica kao srbija kojima ne smeta da im se politichari ponizavaju
kad cesh videti kineskog ili ruskog shefa drzave ili premijera da pricha na nekom drugom jeziku do maternjeg?
a mislish da ne znaju?
ne,nego ne zele
poshtuju svoj jezik dovoljno da cene da kao reprezenti zemalja iz kojih jezik potiche drugima trebaju na njemu da se obracaju

Pa imao bi prevodioca. Namerno engleski nikada ne bi koristio mada ga znam.
Tačno.Ovde svaka šuša parla engleski.A diplomiranih filologa ima iha-ha.Umesto da trže posao kao turistički vodiči,sede kod kuće i čekaju da im neki Englez ili Amer padnu sa neba.A u turističkim agencijama propast.Bolje je kad sve sam organizuješ i ideš negde,jer znaju samo da te odvale za pare.
 

Back
Top