Nervoza bez orgazma

Nisam primetio da su žene nervozne kada ne svrše, dok ja (par puta mi se desilo da ne svršim) budem dosta nervozan.

Da li smo mi muškarci samo razmaženi time što svaki put svršimo ili je nešto dr. u pitanju?
Mišljenja pls : )

zene su navikle da su muskarci u 90% slucajeva nesposobni da dovedu zenu do orgazma... :mrgreen:
pa se zene vade onom recenicom..pa valjda ima jos necega lepog osim seksa (dobar je mladic etc) :hahaha:
 
Nisam primetio da su žene nervozne kada ne svrše, dok ja (par puta mi se desilo da ne svršim) budem dosta nervozan.

Da li smo mi muškarci samo razmaženi time što svaki put svršimo ili je nešto dr. u pitanju?
Mišljenja pls : )


Moc zapazanja ti nije jaca strana,a?
Ne da li sam nervozna, nego bi ga pojela u jednom zalogaju...
A inace meni se cini da se muskarci posle svakog svrsavanja restartuju-vreme se podeli na pre i nakon... Znaci ako restartovanje bude uspesno nema sekiracije a ako se dugmic zaglavi...e tu nastaju problemi...:mrgreen:
 
:dontunderstand:Ene, od nedavno sam u nekoj neobaveznoj varijanti veze. Sex ko sex, nije da se hvalim ali ona grebe vrišti i sl jedno 3 puta dok ja samo jednom. A ponekada ni jednom ne doguram do toga. Pa dobro, nije smak sveta. Jer u prethodnih par godina nije bilo ni toga pa opet dobro. Mislim ne vidim razlog za nervozu u tome.:dontunderstand:
 
Nisam primetio da su žene nervozne kada ne svrše, dok ja (par puta mi se desilo da ne svršim) budem dosta nervozan.

Da li smo mi muškarci samo razmaženi time što svaki put svršimo ili je nešto dr. u pitanju?
Mišljenja pls : )

Cista fizikalija je u pitanju, nista drugo.

zene su navikle da su muskarci u 90% slucajeva nesposobni da dovedu zenu do orgazma... :mrgreen:
pa se zene vade onom recenicom..pa valjda ima jos necega lepog osim seksa (dobar je mladic etc) :hahaha:

Ova statistika... Nadam se da si je negde procitala... :mrgreen:
 

Back
Top