Koliki vam je kapacitet u zenama?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Gledam neke muskarce a i sebe u ponekom razdoblju, i vidim da neki muskarci ne mogu da izadju na kraj sa jednom zenom, devojkom...

Dakle propisane i obavezne aktivnosti, zvanje telefonom svaki dan bar jednom, gugutanje preko telefona, pokloni, odvajanje vremena za vidjenja, pokrivanje njenih stresnih situacija itd..sto spada pod redovan repertoar zahteva prosecne devojke danas.

Poznajem muskarce koji imaju kapacitet 1/2 devojke, tj njihove veze funkcionisu super kad su malo na daljinu, kad se nadju , onda joj posveti i nedelju dana, po ovim gore navedenim protokolima. Ali veze pucaju cim se ona preseli u isti grad, ili prestane udaljenost.
Cak i ja sam imao jednu takvu vezu, i uz svo pedagosko prilagodjavanje postepeno , nije uspelo da se njene zahtevnosti poklope sa mojim mogucnostima...

Sa druge strane, ima na izgled muskaraca koji imaju kapacitet 3 devojke...
Znam jednog takvog, on ide sa tri istovremeno , ugadjajuci sve tri, ne voli ni jednu , voli da ebe sve tri, i ugadjanje vidi kao kompenzaciju osecas se dobro, posle ces da radis ono sto meni odgovara, a to je seks kakav ja hocu...
I interesantno zenama odgovara takav sistem....svesno .....
Recimo on apsolutno zadovoljava kriterijume ove teme 300%
Ali ja ga znam u najmanju crtu duse, i on je ustvari sebican do daske....to vidi kao sasvim normalan stav u zivotu....
Cak i da izbije tuca gde smo nas dvojica, nema sanse da bi on meni samo pomogao cuvajuci ledja...a ja da kosim protivnike....znaci ni to, samo zastrasivanje i blokada da ne pridju sa ledja...slucajno da ne iskoriste neki moj nesmotreni trenutak...

Dakle kriterijumi su opsiani , odvojeni od morala, vec su usluzno servisno potencionirani.....pa izvolite.....izjasnite se, koliki vam je kapacitet zena, ili u zenama?

Da naglasim za glupe i pajsere, a takvih uvek i previse gde se operise seksom i ebanjem , ovo nije pitanje koliko mozete zena za jedan dan da odradite, ili sa koliko istovremeno mozete da imate kres shemu....

Koliko savremenih devojaka mozete da opsluzite....?
 
Gledam neke muskarce a i sebe u ponekom razdoblju, i vidim da neki muskarci ne mogu da izadju na kraj sa jednom zenom, devojkom...

pa umem i volim da se bavim zenama, do pre dve godine imao po nekoliko riba u isto vreme, bezzez, znaci ne sex samo nego svasta, vreme provodimo zajedno na razne nacine.

ali malo je takvih ljudi, vecini mojih drugova zene su nezanimljive skroz, interesuju ih samo jednosmerno.

ja isto sam sebican mislim, samo nicam riba, hocu pomognem i hrabar sam najhrabriji.
 
Dok opsluzujete dobro, upotrebljivi ste ;) jadan taj tvoj drugar..... izj6ban od toliko zena :hahaha: nije mu lako.... A da li ste se mozda pitali nekada, da te devojke sutradan prelaze na sledecu igrackicu, odnosno sledeceg tipa.... Tako da se samo posluze..... i idu dalje... Pravi muskarac je sa jednom zenom , a ti ostali su tu da posluze svrsi samo :hahaha: trenutnoj.... pozz....
 
Kad neko trazi da je partner stalno tu, onda je on nesiguran, ili trazi potvrdu ljubavi.
Ako su ljudi odrasli, rade oboje, naravno da nece po ceo dan da gugucu. Takodje, ako sam sigurna u odnos koji imam sa momkom naravno da ga necu gusiti (mislim, svakako necu, posto ne zelim ni da mene neko gusi).
Ali, ljudi koji ne rade i jos ako su po prirodi posesivni, traze previse paznje, stalno javljanje.
Drugo, niko pametan ne bi trazio neko javljanje, vidis koliko zapravo taj neko zeli da provodi vreme sa tobom i kakve je prirode vasa veza, pa postavis i ocekivanja u skladu sa tim.
Jasno je svima da i muskarac kad se zaljubi zeli svaki dan da vidi devojku, makar na kratko.

Opet generalizujes i postavljas stvari kao da su devojke sa druge planete.
 
Ne...Nikom nije sugerisano kakve su njegove devojke....dakle pitanje je koliki je vas kapacitet za vas tip devojke...ili one sto vam se obicno desavaju....znaci nema nista tu od mene....
Opisao sam sta moze da bude razlog zasto je moj drug kapaciteta 1/2 devojke, a stvarno jeste...
Kao ionog sto je 3x devojke....jer stvarno jeste...
Vi muskarci se nadjite negde izmedju, ili i na 5x i na 1/5 devojke....nebitno...
 
Gledam neke muskarce a i sebe u ponekom razdoblju, i vidim da neki muskarci ne mogu da izadju na kraj sa jednom zenom, devojkom...

Dakle propisane i obavezne aktivnosti, zvanje telefonom svaki dan bar jednom, gugutanje preko telefona, pokloni, odvajanje vremena za vidjenja, pokrivanje njenih stresnih situacija itd..sto spada pod redovan repertoar zahteva prosecne devojke danas.

Ajme, pa ja sam MUSKO u vezi :eek: :dash: Jos se pitah - dje, ba, zapinje...
 
Hmm, izgleda da neki i dalje ne shvataju zadatu temu ;)
Čini mi se da je moj kapacitet = 1 devojka, u smislu da volim da se toj jednoj posvetim maksimalno, i ako je sve OK u vezi to mi bude dovoljno... Ne volim veze na daljinu, baš zato što bih u tom slučaju funkcionisao "smanjenim kapacitetom" :)
 
Patko i žena imaš takvih. Msm samo da naglasim da ne bi ispalo "prohtevi prosečne devojke" kao nešto što nisu prohtevi prosečnog muškarca.

Kad se zateleba onda mu i hiljadu i jedna razmažena nije dosta. To nema veze sa karakterom. I taj tvoj sebišnjak kad naiđe na sisatu plavušu kakvu je oduvek sanjao, ima da batali sve šeme. Glupo ali tako je, niko nije imun na to :neutral:
 

Back
Top