ozbiljne pritužbe partnera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 225318

Ističe se
Poruka
2.175
Drage moje koleginice, potpuno sam ozbiljna kada ovo pitam - da li vam se dešavalo da vam se partner žali da ga zapostavljate? Mislim, nije u pitanju klasična ljubomora (ono kao ljubomoran na nekog tipa i tako to) već je to neka vrsta opšte ljubomore na sve i svakoga ko vam odvači pažnju i oduzima vreme koje bi on želeo da posvetite njemu. E, iz tog razloga se on oseća odbačen, zanemaren, povredjen i kreće da konstruiše u svojoj glavi naj crnje misli i da sumnja da ga više nevolite. Hajde da razmenimo iskustva na ovu temu.
Drage kolege, naravno da su poželjni i vaši komentari ukoliko ste imali ovakvih pritužbi na svoje partnerke, pa iako niste...
 
Pu prva!
Nisam upste tip koji je ljubomoran, smatram da se treba posvetiti tom nekom sa kojim smo ali ne i da zapostavimo sebe i svoj drustveni zivot, naravno lepse je kad se izlazi zajedno sa drustvom! Elem, nisam nikad zamerala, a nije ni meni niko, jer sam uvek posvecena i mogu reci da cak planove pravim naspram tog nekog s kim sam, jer mi je svaki tren koji provedemo zajedno dragocen :heart: Prilagodjavam se, prosto, do neke granice!
E sad, neko ima potrebu da bude sa nama, neki put manje, neki put vise, pa nemam sta da zameram, mislim da je sve zasnovano na slobodnoj volji, naravno, naglasim mozda da bih zelela, ali to je cisto radi nekog iskazivanja, nista vise!
 
Pu prva!
Nisam upste tip koji je ljubomoran, smatram da se treba posvetiti tom nekom sa kojim smo ali ne i da zapostavimo sebe i svoj drustveni zivot, naravno lepse je kad se izlazi zajedno sa drustvom! Elem, nisam nikad zamerala, a nije ni meni niko, jer sam uvek posvecena i mogu reci da cak planove pravim naspram tog nekog s kim sam, jer mi je svaki tren koji provedemo zajedno dragocen :heart: Prilagodjavam se, prosto, do neke granice!
E sad, neko ima potrebu da bude sa nama, neki put manje, neki put vise, pa nemam sta da zameram, mislim da je sve zasnovano na slobodnoj volji, naravno, naglasim mozda da bih zelela, ali to je cisto radi nekog iskazivanja, nista vise!

nisam ni ja ljubomorna i zaista mi je svaki zajednički momenat više nego dragocen i divan, ali sam dobila pritužbu da je malo to što pružam - da previše uzimam za sebe. Bila sam povredjena time, ali možda je zaista tako, možda sam stvarno previše mislila na sebe....
 
Znas sta sam ja zakljucila!
Ljudi se mahom ne trude, ti znas da je taj neko tu za tebe, znas da mozes da razunas na njega/nju u svakom trenu i onda jednostavno nema tih malih znakova paznje, ne trude se, ne posvecujes!
Ne vezano za tebe, ali tako nekako ispadne!
 
i? kako ga rešava?
naravno da je u pitanju prava istinska ljubav tu nema dileme, ali ovo kvari taj odnos a oboje teže da isti ostane divan.

idu nizbrdo
kakva god da je ljubav i kolika god da je, posesivnost je guši

ovaj tip hoće da je ona 24/7 okrenuta njemu, gunđa koliko radi, gunđa kad se viđa sa drugaricama (redovno i on dođe u nekom trenutku :roll:)
samo se pitam na šta će to da liči kad (i ako) dođe dete...
 
Drage moje koleginice, potpuno sam ozbiljna kada ovo pitam - da li vam se dešavalo da vam se partner žali da ga zapostavljate? Mislim, nije u pitanju klasična ljubomora (ono kao ljubomoran na nekog tipa i tako to) već je to neka vrsta opšte ljubomore na sve i svakoga ko vam odvači pažnju i oduzima vreme koje bi on želeo da posvetite njemu. E, iz tog razloga se on oseća odbačen, zanemaren, povredjen i kreće da konstruiše u svojoj glavi naj crnje misli i da sumnja da ga više nevolite. Hajde da razmenimo iskustva na ovu temu.
Drage kolege, naravno da su poželjni i vaši komentari ukoliko ste imali ovakvih pritužbi na svoje partnerke, pa iako niste...

Desilo se da utripujem da ona mene zapostavlja, tj. ja sam bio ona druga strana, ona o kojoj ti pitaš...
 
to je vrlo gadna stvar, znaš...kad čovek utripuje tako neke stvari...
...al najbolje da ga pustiš neka se sam izbori sa tim...misim...šta god da pokušaš da uradiš, pogoršavaš...

dokle god ga ubedjuješ u suprotno, hraniš mu ljubomoru.
iskuliraj i budi kao i obično.

:think: možda je ovo pametno rešenje, ali boli te kada ti je voljeni u problemu, bedaku i kada je nesrećan a ti si na neki način uzrok tome.:sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top