Otisli su jer ih niste uspeli zadrzati?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Koliko vas zena ima muda priznati da niste sa tipom kojeg volite i do kojeg vam je istinski stalo?
Koliko vas je u vezi sa tipom jer ima kesha ili neceg drugog, npr. da ne bi bile same itd, jer tog do kojeg vam je stalo niste uspele zadrzati?

Isto pitanje za muškarce, koliko ste u vezi samo da ne bi bili sami ili neke druge koristi, a ne iz ljubavi?

***Edit by *Violet****
Bez jednostranih pitanja, sexualne diskriminacije:lol:
- dodato pitanje i za muške -
 
Poslednja izmena od moderatora:
Koliko vas zena ima muda priznati da niste sa tipom kojeg volite i do kojeg vam je istinski stalo?
Koliko vas je u vezi sa tipom jer ima kesha ili neceg drugog, npr. da ne bi bile same itd, jer tog do kojeg vam je stalo niste uspele zadrzati?

:)Lako mogu priznati da sam pogriješila i udala se za potpuno krivog tipa - možda se nisam ni trebala udati uopće - a da sam s onime do kojega mi je istinski stalo i neću se za njega udati nikada:)
 
Koliko vas zena ima muda priznati da niste sa tipom kojeg volite i do kojeg vam je istinski stalo?
Koliko vas je u vezi sa tipom jer ima kesha ili neceg drugog, npr. da ne bi bile same itd, jer tog do kojeg vam je stalo niste uspele zadrzati?

verovatno ima i takvih slučajeva dragi kolega, ali tebi i tvojoj blago malicioznoj temici moram sasuti u lice da jesam sa tipom koga volim i da ga uspevam zadržati samo i isključivo svojom ljubavlju.:rtfm:
 
Koliko vas zena ima muda priznati da niste sa tipom kojeg volite i do kojeg vam je istinski stalo?
Koliko vas je u vezi sa tipom jer ima kesha ili neceg drugog, npr. da ne bi bile same itd, jer tog do kojeg vam je stalo niste uspele zadrzati?

Šta ću kad se nisam dobro torbala....
Pa ovako....da odgovorim ozbiljno i iskreno....jedinog do kog mi je stvarno bilo stalo nikad nisam imala....
A ostali?
Pa sa njima sam bila, jer su dobre osobe....jer su dobri u krevetu....lepo izgledaju......i nikad se nisam osećala nešto preterano zadovoljno i ispunjeno u tim trenucima...jednostavno mogu reći bilo je ok....a kad su veze u pitanju "ok" je vrlo bedna reč.
 

Back
Top