KOSOVO ILI EU

Kada biste morali da birate, sta bi odabrali?

  • Kosovo

  • EU

  • Vrlo tesko pitanje

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
onda nista od glasanja.iskreno ne interesuje me kosovo ic.ni njih ne interesuje moja situacoja ovde,pa zasto bi emne trebalo da interesuje njihova?
a sto se tice EU,dobro je rekao moj poznanik,kada mi budemeo ulazili u Eu,tada ce svi krenuti da izlaze,posto su vec uzeli sve sto su mogli,gleda kredita za sredjivanje svojih zemalja,a nama patka..:lol:
 
Da se u'vatimo u kostac sa EU nije nam pametno, jer ionako nemamo ispunjene standarde, a sto se Kosova tice, mislim da su nekako to pitanje poslednjih godina zataskali, mada, ni to nije nase realno, tako da...
 
Mi ne biramo ništa, Kosovo nemamo a svetlosnu godinu smo od bilo kakvih standarda EU(i tu ne mislim ni na Kosovo ni na Hag kao uslove).




Ovo je najrealnija procena do sada, na zalost.
sad_2.gif
 
Зашто се смејеш?

Косово И Метохија - скраћено Космет.

Добро у наслову ниси ставио КосовА... :roll:


Nikakav problem. I to modovi mogu da promene, nemoj za to da brines.;) Uostalom, ja kad kazem "Kosovo", mislim na celu pokrajinu, tako sam navikao.;)
 
Poslednja izmena:
Nikakav problem. I to modovi mogu da promene, nemoj za to da brines.;) Uostalom, ja kad kazem Kosovo, mislim na celu pokrajinu, tako sam navikao.;)


Дакле, ТИ кад кажеш нешто, то нешто се подразумева. :lol:

Не бринем ја због наслова теме, то си ваљда укапирао...
 
mene samo interesuje koliko je od ovih 10 šta su glasali za Kosovo bili na Kosovu a koliko u EU!? biće da nisu ni mrdnuli iz svoje palanke ni Beograd videli a kamoli ovo gore navedeno:hahaha:
 

Back
Top