Startujuci programi

Ako imas XP idi na start/run pa zatim kucaj msconfig pa OK.
Kada ti se otvori prozor idi na poslednju karticu mislim da se zove startup i disebluj sve sto ti ne treba pa restartuj comp.
javi ako nece da radi.

pozdrav
 
ZeNoNe, ne mozes tako postaviti pitanje, a ne reci npr. koji Windows je u pitanju. Ako je Win98 u pitanju, nazovi me na 063/8133681, dobices detaljan odgovor... ili Start/Programs/Accessories/System Tools/System inforamtion/Configure Utiliti...
 
FaXcooL:
Brate...
C:\Documents and Settings\Administrator (ili neki drugi username) \Start Menu\Programs\Startup i pastuj shortcuts svih programa koje hoces da startujes sa Windowsom.

p0z! :wink:

Ako tu pastuje shortcut, onda ce prilikom paljenja racunar pokrenuti taj program, ali on hoce ako sam dobro shvatio SUPROTNO - da IZBACI programe od startovanja pri paljenju racunara???
 
Ladno sam se utripovao da je rekao da hoce da ih ukljuci :lol: ... to je sigurno od dugotrajnog rada na kompu :roll:

Nista, onda uradi ovako kako su ti rekli : Start>Run>msconfig.exe > Enter. Otvara ti se prozor , klikni na startup i precrtaj programe koje ne zelis da pokrece Windows pri svakom startu.

p0z! :wink:
 

Back
Top