MARTINKEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeee

Master_Chief:
wild_child:
Tinar:
antikvarko:
Zaklao bih sve koji to nose :evil: :evil: :evil:
Joj, pa to se zove neinformisanost. C, c, c...
Martinke su bash strava, ali ja ih ne bi nosila poshto imam veliku nogu a u njima i srednja noga izgleda ogromno. Inache, mogu se super uklopiti uz svaki stil, samo ako imash uopshte stila. :D

Ja bih volela da mi doticni mladic obrazlozi svoj stav,.......
:lol: :lol: :lol:
Mislila sam da se meni obraca... :shock:
 
martinkeeeeeeeee......obozavam ih :) uvek ih nosim....i leti:)imam obicne od 10 kopci(STEEL),al su u jadnom stanju :cry: a tako ih volem smrc....i BritishSteel od 20 te uzeh letos u pesti i bile su ispod 6.000din u nasim parama,tad je to bilo 92 eura :D aaaaaa ocem again u pestu....
btw planiram uzeti doktorke od 10 (ove stare su za djubre,mada martine NE BACATI NIKAD!) :D doktorke su tako punkerske....savrseno...mada nisu ni martine ono sto su bile....al jbg
 
Electra:
e, ali onda morash i da crtash po njima :D
((((((((((:


e, one druge Sonjicine su braon (: i jesu divne (: bash zato shto su tako... hihi, moram da kazhem to -> cipelaste :mrgreen: bash nisu martinke, a ja martinke ne volem... a ove bih chak mogla da volem. LoL bash su lepe. (8

p.s. e da, one jesu dr. martens, nego ja to kazhem da mi nisu prava asocijacija na martnike. :p ko mi kriv kad sam plitka. (8
 
oooou me polaskana pricate o mojim cokulicama :D divno divno.braon su potpuno iste kao i srne samo su od menkane prevrnute koze...planiram da kupim i neke dooooboke ljubicaste (ne verujem da cu naci posto nosim samo dr.M
ufff smorio me ovaj forum idem da crtkam po cokulicama 8)
 
joGooOOD:
kada ste kupili 1? 8)
prve sam kupilau 3. razredu osnovne cini mi se...al tad nisam imala pojma sta je to,heh miji reditelji jesu...nosila ih do 5. kad su me smorile a i postale male iskreno... :) esad cu da pricam i odrugim...hihi i trecim 8)
2. dr meartens crne 10 kopci(baz sava naravno...e jel znate da imaju i marte sa shavovima :P)e takve subile i prve samo mnogo manje :D
3. isti model ko 1. i 2. samo braon prevrnuta koza
(me in love)vec pomenute

naci cu nacina da slikam crne oslikane pa cu ih nekako okaciti ovde

P.S. jel samo ja treba da piskaram na ovoj temi i da je dizem :? 8)
 

Back
Top