КОСМЕТ или ЕУ ???

arebis777

Legenda
Poruka
50.963
Да се ви питате, шта бисте одабрали? Да Србија поврати надлежност над Косовом и Метохијом или да Србија постане чланица ЕУ без Космета, и зашто? Косово и Метохија је душа Србинова, Космет је српски завет, српски идентитет, српска слава, Космет је српски понос, српска дужност, али данас и српска туга. Европска унија од европских држава ствара робовласничке колоније, терајући све народе који би да јој се придруже да се одрекну сопствене традиције и националног идентитета. ЕУ данас колонизује Европу, а сутра цео свет. Глобализација је сјајан изговор!
 
BRACO SRBI


ako ostaje Kosmet u srbiju onda siptari ima da postanu vecinu i trebaju prava svi znamo da ragjaju ko zivotne...


ako se odreknete od kosmet i ugjete u EU onda jedan dan i taj kosmet ce da ugje u EU pa nece imati granice


tako da najbolji da pustite siptare i da uzmete severni deo i da ne idete u EU
 
BRACO SRBI


ako ostaje Kosmet u srbiju onda siptari ima da postanu vecinu i trebaju prava svi znamo da ragjaju ko zivotne...


ako se odreknete od kosmet i ugjete u EU onda jedan dan i taj kosmet ce da ugje u EU pa nece imati granice


tako da najbolji da pustite siptare i da uzmete severni deo

Не ради се само о томе
На Космету има још Срба,постоје споменици наше кутуре...
Ако све то оставимо онда немамо више ништа...ко смо ми онда? нико и ништа
онда ћемо сви фино да се утопимо у западно-европском смраду,развратној "култури" итд...
 
Не ради се само о томе
На Космету има још Срба,постоје споменици наше кутуре...
Ако све то оставимо онда немамо више ништа...ко смо ми онда? нико и ништа
онда ћемо сви фино да се утопимо у западно-европском смраду,развратној "култури" итд...

Знам ко сам и шта сам и без Косова. Косово нам смао доноси проблеме...
 
Ovi zlikovci iz EU su nam doneli i donose mnogo vece probleme...

Ма не знам баш ко више пати...ми овде који смо за или против, или они људи на Косову који су директно изложени нападима албанских(шиптарских) терориста? Хајде да се већ једном и та прича заврши, јер никоме не доноси добро.
 
Да се ви питате, шта бисте одабрали? Да Србија поврати надлежност над Косовом и Метохијом или да Србија постане чланица ЕУ без Космета, и зашто? Косово и Метохија је душа Србинова, Космет је српски завет, српски идентитет, српска слава, Космет је српски понос, српска дужност, али данас и српска туга. Европска унија од европских држава ствара робовласничке колоније, терајући све народе који би да јој се придруже да се одрекну сопствене традиције и националног идентитета. ЕУ данас колонизује Европу, а сутра цео свет. Глобализација је сјајан изговор!
Питање је бесмислено.
Србија са или без Космета неће постати чланица ЕУ.
 
Да се ви питате, шта бисте одабрали? Да Србија поврати надлежност над Косовом и Метохијом или да Србија постане чланица ЕУ без Космета, и зашто? Косово и Метохија је душа Србинова, Космет је српски завет, српски идентитет, српска слава, Космет је српски понос, српска дужност, али данас и српска туга. Европска унија од европских држава ствара робовласничке колоније, терајући све народе који би да јој се придруже да се одрекну сопствене традиције и националног идентитета. ЕУ данас колонизује Европу, а сутра цео свет. Глобализација је сјајан изговор!

kosmet, iz čisto ekonomskih razloga
srbija treba da ubira lepu kiriju za bondstil
 
Да се ви питате, шта бисте одабрали? Да Србија поврати надлежност над Косовом и Метохијом или да Србија постане чланица ЕУ без Космета, и зашто? Косово и Метохија је душа Србинова, Космет је српски завет, српски идентитет, српска слава, Космет је српски понос, српска дужност, али данас и српска туга. Европска унија од европских држава ствара робовласничке колоније, терајући све народе који би да јој се придруже да се одрекну сопствене традиције и националног идентитета. ЕУ данас колонизује Европу, а сутра цео свет. Глобализација је сјајан изговор!

I'm afraid in Kosofo live more than 2,000,000 people, who do not have "Serbian testament", "Serbian identity", "Serbian pride" and so on... Imagine that Kosovo is again integral part of Serbia and these 2,000,000 people vote for a single Albanian party. All votes in the last parliamentary elections in Serbia were 4,139,384. Do you know what does it mean? In some possible eventual electoral situations the Albanians could win the elections in Serbia, lad!

:dash:
 
Poslednja izmena:
аха...да...заборавих :p
ја мислила ти животиња :p
човјек је и онај који је силовао осмогодишњу дјевојчицу....
само хоћу да кажем да има свакаквих људи :p

Ово што сам написао имало је много дубљу поруку, али ти, изгледа ми, само површно гледаш...
 

Back
Top