Baku Mladićevih unuka ne puštaju u Srbiju

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Svetlinka Stojčevska (75), tašta Darka Mladića, sina Ratka Mladića, zaustavljena je pre dva dana na graničnom prelazu Preševo, kada je iz Makedonije pokušala da uđe u Srbiju, pišu "Večernje novosti".

Tašti Darka Mladića je rečeno na graničnom prelazu da je ne mogu pustiti u Srbiju.

Svetlinka Stojčevska, majka Mladićeve snaje Biljane, krenula je iz Skoplja u Beograd, kako bi posetila kćerku i unuke.

Advokat porodice Mladić, Miloš Šaljić rekao je da je to "još jedan vid pritiska na porodicu Mladić".

"Kada je vraćena iz Srbije, ona se obratila Ambasadi Srbije u Skoplju, gde joj je rečeno da nisu upoznati sa bilo kakvom zabranom ulaska u zemlju", dodao je Šaljić.
 
Svetlinka Stojčevska (75), tašta Darka Mladića, sina Ratka Mladića, zaustavljena je pre dva dana na graničnom prelazu Preševo, kada je iz Makedonije pokušala da uđe u Srbiju, pišu "Večernje novosti".

Tašti Darka Mladića je rečeno na graničnom prelazu da je ne mogu pustiti u Srbiju.

Svetlinka Stojčevska, majka Mladićeve snaje Biljane, krenula je iz Skoplja u Beograd, kako bi posetila kćerku i unuke.

Advokat porodice Mladić, Miloš Šaljić rekao je da je to "još jedan vid pritiska na porodicu Mladić".

"Kada je vraćena iz Srbije, ona se obratila Ambasadi Srbije u Skoplju, gde joj je rečeno da nisu upoznati sa bilo kakvom zabranom ulaska u zemlju", dodao je Šaljić.

Јадни ли су!
 
Svetlinka Stojčevska (75), tašta Darka Mladića, sina Ratka Mladića, zaustavljena je pre dva dana na graničnom prelazu Preševo, kada je iz Makedonije pokušala da uđe u Srbiju, pišu "Večernje novosti".

Tašti Darka Mladića je rečeno na graničnom prelazu da je ne mogu pustiti u Srbiju.

Svetlinka Stojčevska, majka Mladićeve snaje Biljane, krenula je iz Skoplja u Beograd, kako bi posetila kćerku i unuke.

Advokat porodice Mladić, Miloš Šaljić rekao je da je to "još jedan vid pritiska na porodicu Mladić".

"Kada je vraćena iz Srbije, ona se obratila Ambasadi Srbije u Skoplju, gde joj je rečeno da nisu upoznati sa bilo kakvom zabranom ulaska u zemlju", dodao je Šaljić.

Ово само показује СВУ БЕДУ НАШЕ ВЛАСТИ... какве везе са мозгом и са Младићем има СТАРА ЖЕНА тј. ТАШТА МЛАДИЋЕВОГ СИНА... па не могу да верујем на шта су спали... нисам никада чуо да се овакве ствари раде било где у свету, једино сам чуо да су комуњаре прогониле чланове породице (а овде је у питању даља фамилија)...
 
Ово само показује СВУ БЕДУ НАШЕ ВЛАСТИ... какве везе са мозгом и са Младићем има СТАРА ЖЕНА тј. ТАШТА МЛАДИЋЕВОГ СИНА... па не могу да верујем на шта су спали... нисам никада чуо да се овакве ствари раде било где у свету, једино сам чуо да су комуњаре прогониле чланове породице (а овде је у питању даља фамилија)...


Nigdje nema ovakvih zlocinaca kao sto je on, pa zato se to i ne radi. ;)
 
Ово само показује СВУ БЕДУ НАШЕ ВЛАСТИ... какве везе са мозгом и са Младићем има СТАРА ЖЕНА тј. ТАШТА МЛАДИЋЕВОГ СИНА... па не могу да верујем на шта су спали... нисам никада чуо да се овакве ствари раде било где у свету, једино сам чуо да су комуњаре прогониле чланове породице (а овде је у питању даља фамилија)...

upravo tako :)
 
ko mi kaze obicni paljitelj kuca

Ja hvala Bogu nisam zapalio niciju kucu, niti sam nekome nanio zla. ;)

Ali ti si POBJEGLA kad je bilo najgore!!!!
Ostavila si svoj narod na cjedilu, kad mu je bilo najteze!!! ;)
Javljas se iz Hamburga, i propisas suplju.
Ti si patriota samo na rijecima.
Da li si ista ucinila da pomognes svom narodu, djeci koja nemaju sta jesti? :think:
Jesi li nekada poslala neku donaciju za nezbrinutu djecu?

Ne moras se muciti, ja cu ti reci: NISI!!!

Takvi kao sto si ti samo znaju laprdati, jaki su na rijecima!!!
Neka te bude sramota!!!
Dezerterko!!!!
 
Ja hvala Bogu nisam zapalio niciju kucu, niti sam nekome nanio zla. ;)

Ali ti si POBJEGLA kad je bilo najgore!!!!
Ostavila si svoj narod na cjedilu, kad mu je bilo najteze!!! ;)
Javljas se iz Hamburga, i propisas suplju.
Ti si patriota samo na rijecima.
Da li si ista ucinila da pomognes svom narodu, djeci koja nemaju sta jesti? :think:
Jesi li nekada poslala neku donaciju za nezbrinutu djecu?

Ne moras se muciti, ja cu ti reci: NISI!!!

Takvi kao sto si ti samo znaju laprdati, jaki su na rijecima!!!
Neka te bude sramota!!!
Dezerterko!!!!


Nista ti ne brini sto sam ja otisla bilo ih je pa su ostali da se pobrinu o takvima kao sto si ti i tebi slicnima a da si palio jesi sigurno i naravno da si se snabdevao iz tudjih kuca

muslimcicu bijedni
 
Nista ti ne brini sto sam ja otisla bilo ih je pa su ostali da se pobrinu o takvima kao sto si ti i tebi slicnima a da si palio jesi sigurno i naravno da si se snabdevao iz tudjih kuca

muslimcicu bijedni

Znam da istina boli!!!
Dok su tvoji vrsnjaci ginuli, ti si bjezala prema Hamburgu.
Kao sto vec rekoh, takvi ko sta si ti su zlo za cjelokupno drustvo.
Poznati su mi takvi.
Smjeste dupe negdje na zapad, i onda truju ovdasnju djecu svojim nacionalistickim glupostima!
Ti ne znas ni sta znaci sramota jer si monstrum!!! ;)
Hajde, volis svoj narod, nemam nista protiv, posalji barem jednom godisnje pola mjesecne plate u domove za nezbrinutu djecu.
Tebi to nece predstavljati neki problem, prezivjeces i bez toga, a djeci ces uciniti veliko dobro.
Zasto samo da ti ides na bazene, mogu i ovdasnja djeca sebi da priuste nekad da odu na bazene ili na more. ;)
Kad treba nesto pomoci novcem, nema vas nigdje.
Sramota je da ti sebe nazivas velikom srpkinjom. ;)
 
Znam da istina boli!!!
Dok su tvoji vrsnjaci ginuli, ti si bjezala prema Hamburgu.
Kao sto vec rekoh, takvi ko sta si ti su zlo za cjelokupno drustvo.
Poznati su mi takvi.
Smjeste dupe negdje na zapad, i onda truju ovdasnju djecu svojim nacionalistickim glupostima!
Ti ne znas ni sta znaci sramota jer si monstrum!!! ;)
Hajde, volis svoj narod, nemam nista protiv, posalji barem jednom godisnje pola mjesecne plate u domove za nezbrinutu djecu.
Tebi to nece predstavljati neki problem, prezivjeces i bez toga, a djeci ces uciniti veliko dobro.
Zasto samo da ti ides na bazene, mogu i ovdasnja djeca sebi da priuste nekad da odu na bazene ili na more. ;)
Kad treba nesto pomoci novcem, nema vas nigdje.
Sramota je da ti sebe nazivas velikom srpkinjom. ;)

Sramota je da jedan balavac poput tebe nije trajno banovan to je jedina sramota u cjeloj prici!
 
Sramota je da jedan balavac poput tebe nije trajno banovan to je jedina sramota u cjeloj prici!

Zasto bi me banovali?

Zato sto govorim istinu? :think:
Istina boli, svjestan sam toga. ;)
Ne znas podnijeti kritike!!! ;)
I ti si svjesna svega ovog, samo nemas dovoljno ljudskosti da to priznas sama sebi, prije svega.

P.S. Mozda imas vise godina od mene, ali je tvoje misljenje dosta neozbiljno i nezrelo. ;)
Puna si predrasuda, cijenis ljude prema nacionalnoj osnovi.
Za mene je nebitno ko je ko, ja sam svjestan da su na ovome forumu pretezno ljudi kojima je nacionalizam ispred svega. Da imam nezrelo misljenje kao sto ti imas, citajuci ove postove svaki dan, pomislio bih da su svi Srbi ovakvi, ali nisu hvala Bogu.
Ti generalizujes ljude, za razliku od mene.
Za mene postoje ljudi i neljudi !!!
Mene su moji roditelji ucili da ne treba ljude dijeliti prema nacionalnosti, nego prema tome kakav je ko kao covjek. ;)
I ja se drzim toga. ;)
 
Poslednja izmena:
Svetlinka Stojčevska (75), tašta Darka Mladića, sina Ratka Mladića, zaustavljena je pre dva dana na graničnom prelazu Preševo, kada je iz Makedonije pokušala da uđe u Srbiju, pišu "Večernje novosti".

Tašti Darka Mladića je rečeno na graničnom prelazu da je ne mogu pustiti u Srbiju.

Svetlinka Stojčevska, majka Mladićeve snaje Biljane, krenula je iz Skoplja u Beograd, kako bi posetila kćerku i unuke.

Advokat porodice Mladić, Miloš Šaljić rekao je da je to "još jedan vid pritiska na porodicu Mladić".

"Kada je vraćena iz Srbije, ona se obratila Ambasadi Srbije u Skoplju, gde joj je rečeno da nisu upoznati sa bilo kakvom zabranom ulaska u zemlju", dodao je Šaljić.

Što se mene tiče, dotičnu treba obesiti.
 

Back
Top