audio katalist_pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne, ne, ne i 100 X NE....
Samo ne katalyst...
Najagori moguci grabber....
http://www.cdex.n3.net/ Pa skini doticni, instaliraj ASPI driver i bog da te vidi...
nalepnajajpeg3b.jpg
 
pa isto ides na settings pa na general settings i tu ti se otvata prozor pa ti pise cdrom access method
tu odma ispod toga stikliraj aspi pa idi na ok. Puno srece nadam se da sam pomogao a sto se tice ac ne znam sta mu to fali :shock:, ako ti ne uspe ni ovo mogu ja da ti dam aspi fajlove za audiocatalist, posalji mail na pp :wink:
 
Tvrdim da imam resenje ovog malog problema, ali ce za odgovor ili morati da uplati 50 dinara da ga dobije, ili da skine drugi softver - tj. da ne koristi audio catalist, posto ja na Krstarici vise nista ne dajem dzaba :( :twisted: (a garantujem za urednost resenja koje nudim.)

Dakle, kada uplati 50 dinara na ime

Gavric Branislav
Post Restant Mali Zvornik
15318 Mali Zvornik

dobice odgovor za resenje ovog malog simpaticnog topica :)

(Napomena: oko 50 dinara ce potrositi za dial-up za download drugog programa ili pak za narezivanje drugog programa na CD te instalaciju i td i td, tako da mu je svejedno - ne moze reci da mu je skupo :) :) :)
 
Agent Orange:
Pa recimo da ima najgori encoder koji postoji...Pogledaj malo na netu, sta ljudi misle o njemu i videcesh..
A i poslushaj na boljem uredjaju mp3 pravljen sa njime i mp3 pravljen sa Cdex-om npr..
nalepnajajpeg3b.jpg

Ja ne znam za rejting audio catalysta, ali znam da sa njim JA mogu napraviti bilo koji MP3 od bilo kojeg Audio/Wave fajlla, i podesiti tacno u kilobajt koliko da mi bude tezak mp3 "output" fajl. Koristim ga kada trebam da saljem mp3 mailom... Dakle - garantovano resenje za problem... 50din...

Ma, pusti coveka da uziva u svom omiljenom programu za to :)
 
panther:
pa isto ides na settings pa na general settings i tu ti se otvata prozor pa ti pise cdrom access method
tu odma ispod toga stikliraj aspi pa idi na ok. Puno srece nadam se da sam pomogao a sto se tice ac ne znam sta mu to fali :shock:, ako ti ne uspe ni ovo mogu ja da ti dam aspi fajlove za audiocatalist, posalji mail na pp :wink:

Ok idem ja na to i sve to uradim ali opet isto
 
melisatir:
Alo, ljudi, ne zezajte ga:

IDI NA SETTINGS, PA NA XING MP3 ENCODER, novi prozor ti se otvara, TU podesi encoder settings na Constant bitrate, i podesi recimo na 128 kilobita po sekundi za svaku sekundu pesme. I imas od 3 do 5 MBT-a po MP3 fajlu. ETO RESENJA :)

P.S. Dodjes mi 50 dinara
Ne dodjem ti nista jer meni je sve to namesteno kako si ti rekao i opet mi je isto.
 

Back
Top