Vozacki ispit ?

antitalent

Početnik
Poruka
1
pozzz braco iz Srbijee..zanima me sa koliko god ste polagali vozacki ispit i od koji ste put polozili voznju i testove ... Ja danas pao 2 put kod Željinog stadiona na Grbavici u u sarejvu **** te utakmica glupa ...poZZ
 
Položio sam 18 godina, na testovima imao 1 negativan. Prvu pomoć prošao bez problema, a vožnju položio iz prve. Bojao sam se da ću pasti jer padala kiša, a imao sam patika na kojima je đon takav da čim je malo mokar ne mogu normalno da puštam kvačilo nego trza.

U toku obuke instruktor mi stalno govorio polako, polako. Ja i tamo gdje je usko uletao sam trećom, a on meni kaže polako, tu treba da se provlačiš prvom. A tek preko ležećih policajaca, tu je najviše ludio, kaže polako vidiš da skačemo ko đule preko ovih ležećih. :D
 
Dobro ti nama dosao :)

Au to bese davne 2006-te ,mislim da sam imao 19,polozio sam i testove i voznju iz prvog puta.
Testove sam provezbao iz one animacije sa kompa,a i knjigu sam konsultovao.
Za voznju sta da ti kazem,80% nocna voznja,Zemun,zabacene ulice,autoput,raskrsnice,jednosmerne,kretanje pod rucnom i jos 100 cuda. Toliko sam imao "osecaja" za voznju da mi je vec drugi cas bio na ulicama (po pravilu ne sme pre 10-og da se izadje sa poligona)

Polaganje jos nije zvanicno pocelo,seo sam u auto da ga samo pomerim do linije pa da sacekam svoj red,to kretanje necu zaboraviti 4 puta sam proveravao da nisam u trecoj i na kraju mi instruktor mahnuo i pokazao da mi je rucna podignuta,trema me je ubijala dok nisam krenuo sa pandurima,tada je noga prestala da se trese .Na polaganju sam imao pandura u civilu na pesackom prelazu,koga sam jedino ja izvalio a ostale kolege su popadale zbog njega,mozda mi ne bi bio sumnjiv da ga nisam video pola sata pre pocetka voznje na tom istom mestu. Ja stanem kod zebre,vidim on stoji,pokazem rukom hoce li da predje i on odmahne glavom,dok su se drugi zaustavljali i u trenutku kada su kretali on je zakoracivao na pesacki,to je ne ustupanje prvenstva prolaza pesaku i odmah se pada.

Od tada sam retko vozio,obicno tudje automobile,kad nema ko drugi a i da ne izgubim osecaj. U 2011 krece novi sistem,6 meseci teorijskih casova,500e,neznam kako je kod vas,al svi jure da poloze pre kraja ove godine,da li ce to dovesti do izlaska na ulice par hiljada "losih" vozaca ,nadam se da ne.

Svako kada sedne u auto treba da ima na umu da je odgovoran za svoj zivot,zivot svojih putnika,i ljudi van vozila. Svaki dan citam kakve se gluposti desavaju na nasim ulicama
family_in_the_van-1.gif


Antitalenat ,samo polako,kad budes spreman polozices
thth12_7_211-1-1.gif
 
Dobro ti nama dosao :)
Auu to bese davne 2006-te

Auuu to bese ne tako davne 1991 i polozio sam testove iz drugog pokusaja jer nisam uopste ucio i mislio sam da sam najpametniji na svetu a voznju iz prve. Samo tada nije bilo original testova kao danas da se bukvalno nauce napamet a ti automatski zaokruzujes odgovor cim vidis pitanje.
 
Poslednja izmena:
Nije samo važno položiti, važno je znati voziti. Ne kao što mi priča rođak za jednog lika koji je položio i sada kupio auto pa vozi prva - druga, ostale brzine i ne koristi. :D
 
Ja vožnju iz druge, prvi put sam napravio glupost zbog treme (i to mi je bilo jedini put u životu da sam imao tako jaku tremu), jer su mi se obe noge tresle i nisu htele da slušaju šta glava kaže. Na semaforu skretao levo i propustim jednog ili dvojicu i konjina krenuh, a još jedan lik je išao pravo na raskrsnici.
Drugi put sam bio skroz opušten i bez problema sam prošao.
A da vozim onako kako treba naučio sam tek posle nekih 7-10K km
 
Bese to jos 2003ce... Polozio testove iz prve i voznju iz prve. Malo sam se samo bojao testova (prosao na granici, da sam imao 1 bod manje pao bih :whistling: ). A voznja je bila sasvim ok, bez problema.
Cak mi se ugasio auto na uzbrdici. Mada mi to do danas nije jasno, nismo se bas zatresli, mora da je policajac pritisnuo kocnicu.
Uglavnom... rucna, gasim, ler, palim, prva - i nastavimo dalje. Nije mi bilo svejedno, ali sam ja na istom semaforu prosao. Ne bih mnogo bolje izveo ni dan danas.
 
proslog septembra polozio...cim sam napunio 18 :)
iz prve sve...malo trema prvih 5 min bila i tresla mi se leva noga al sve proslo super...
od tad do sad sam sigurno presao 3000km u autu....NOT BAD za coveka kome cale neda kola kad god mu trebaju... :)
ps. juce me panduri zaustavili i ja morao da (takoreci) duvam...
i naduvao 0,nesto....al mislim da je ispod 0.3...inace da sam imao 0.3 dali bi me pustili ili bi me iskljucili iz saobracaja?*ebalo me pivo...:S
 
Polagao sam 26 aprila testove.... 70 bodova od 70... Sve sam polako resio. Ima dosta logicnih pitanja na koja treba malo da razmislis cak i ako ne znas odgovor u prvom momentu kada razmislis znaces sta je. Voznju sam polagao 7. maja i naravno polozio. Kretanje pod rucnom, polukruzno, znakovi itd... sve ostale sitnice kao sto su namestanje retrovizora, sedista itd.... 8. maja sam uzeo dozvolu i do sada imam predjenih 1500km samostalne voznje bez ikakvog incidenta, udesa, kazne ili sl.
 

Back
Top