Predlog za ime Cedinom cetvrtom detetu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
ČEDA ČEKA ČETVRTO ČEDO

Na prijemu u američkoj ambasadi supruga lidera LDP „prošetala“ poveći stomak, Jovanović će u oktobru postati tata po četvrti put.
BEOGRAD - Čeda je baš rešio da poradi na natalitetu!
Lider LDP, otac troje dece, zadao je domaći svojim kolegama, jer se na tom broju nije zaustavio! Jovanovićeva supruga opet čeka prinovu, što je bilo više nego jasno na jučerašnjem prijemu u američkoj ambasadi, gde je Jelena Jovanović „prošetala“ pozamašan stomak.

Kako navodi izvor Kurir blizak ovom paru, pol bebe se još ne zna.
- Iako je Jelena ušla u šesti mesec, dogovorili su se da unapred ne pitaju za pol, jer žele da se iznenade. Čeda je radosnu vest čuo 13. aprila, na svoj 39. rođendan - kaže naš sagovornik.

Srećni par prinovu dobija u oktobru. Jovanovići već imaju troje dece - Mihajla Lajfa, Janu Hart i Zoru Fejt.

 
naravno da je poremecaj
nije mi jasno samo zasto su drzavni organi dopustili unosenje takvih imena u maticne knjige
kao kad bi neki ludak nazvao dete 123456. to je jedan vid zlostavljanja dece


Kakve gluposti ti pises.
29689.gif
 
ovo moze da spada u novine tipa Kurir itd.....
Pa to ti je ta prica kako se zove Cedino dete , koliki je Bojanic car , kako je Stoji ispala sisa na tezgi u Oberhauzenu , ko je kupio novu masinu sudove i slicno ... :mrgreen:
naravno da je poremecaj
nije mi jasno samo zasto su drzavni organi dopustili unosenje takvih imena u maticne knjige
kao kad bi neki ludak nazvao dete 123456. to je jedan vid zlostavljanja dece
Imana ne smeju da budu uvredljiva i to je sve sto stoji u zakonu , a ovi nazivi nisu uvredljivi ,tako da ne postoji ama bas nikakav pravni osnov da se zabrane , jesu ona glupa i pomalo seljacka , al opet to nije nista protivzakonito .
 
naravno da je poremecaj
nije mi jasno samo zasto su drzavni organi dopustili unosenje takvih imena u maticne knjige
kao kad bi neki ludak nazvao dete 123456. to je jedan vid zlostavljanja dece

ali nije nazvao dete 123456
izbor imena je stvar roditelja.pa nece valjda drzava da propisuje koja su imena pravilna,a koja ne?!!!
rastko,nemanja,stefan.....svaki drugi stefan,a svaka treca marija,ana itd..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top