Muško telo

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Kažite mi, muškarci (i svi koji se tako osećaju :shock: ) šta mislite o golom muškom telu na nekom filmu, plakatu, pored žene u nekoj strasnoj sceni, samo, kao umetnički doživljaj.... (Ne mislim golo do pojasa :roll: )
Da li vam je neprijatno kada to vidite i zašto?
Ja mislim da je muško telo podjednako lepo kao i žensko, kao umetnički doživljaj, seksualni objekat, druga polovina....
Zašto ne bismo i njemu malo posvetili pažnju? Žensko telo je toliko zastupljeno (na TV-u, štampi, plakatima, reklamama...), valjda je i vama postalo DOSADNO da to gledate...
 
Meni je bas slatko kad se pravi, ali pravi muskarac ( ne ovi manekencici sterilni) proseta go kroz neki dobar film i pokaze svoje zanosne guzove, a i nesto drugo! Kao na primer Majkl Daglas u Niskim strastima! Hi,hi! To mi prvo pade na pamet!:P
 
...Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :shock:
M i r i s a! :D
P.S. Ne kaze se Ffuujjjj :evil:
Zipa 'vamo: FfffffffffffiiiiJjjjjUuuuuuuuuuuuuu
( okrece se zenkica gore pomenutog i salje mi svoj dražeja :) )
:wink:
 
A ona seks scena izmedju sheron stoun i stalonea? Kad su zumirali njihova dva depilirana dupeta, vise nisam znao cije je cije dupe, osetio sam se na tren neprijatno, kako li je tek bilo nekom klincu koji je masturbirao na to, nije znao koje da gleda….

Inace, kako je seksualni nagon kod zena sasvim druge prirode jasno je da muska erotika ne moze doneti profit, te niko u to i ne ulaze. Zene se svojski nagonski trude da uskrate zadovoljstvo egzibicionizma muskarcima, kao i svako drugo zadovoljstvo, jer je osnovni cilj svake zene kontrola prava na zadovoljenje muskarca a to se postize obicno preko uslovljavanja i uskracivanja cime zena ostvaruje svoj osnovni nagon - psiholosku dominaicju nad muzjakom.
Dakle, dok gola zena daje voajersko zadovoljstvo gledaocima, pri cemu osvaruje biovlast jer je predmet zelje, goli muskarac ne prolazi na istu foru, jer njegov nagon ne moze biti cak ni na egzibicionisticki nacin zadovoljen, osim onda kad zena da dozvolu. Tako da je nepravda interpolnih odnosa, sveprisutna i vise nego ocigledna. To ne znaci da se zene ne pale na musku golotinju ali sve se to gura u drugi plan.
Poz svima i
S d
 
chokolada:
Musko telo je lepo i rado ga gledam. :oops:
Ipak mislim da je zensko telo lepse. Nemam pojma, nekako je savrsenije od muskog. :wink:
Aaa, yebiga... sta da ti kazem, blago nama.

Btw. ako, ako treba tako, bolje ti umetnicki dozivljaji musko-zenskih odnosa nego, da se drvi o nekakvim neukusima, tabuima, sramoti, bontonu, bibliji itd. Nema cega da se stidimo.
 
divlja-u-srcu:
:lol:
Pa nije mi jedan od najomiljenijih, ali cinjenica je da postoje generacijske razlike sto se tice ukusa ! :P
To je tachno,ali meni nikad ne bi mogao da se svidi jedan izguzvani deda poput Majkl Daglasa
eck09.gif
 
Ja se slazem sa inicijativom!
Sve na neticu trazim gola muske zadnjice i prednjice ali ih nalazim samo na gay sajtovima...a to mi nije to... :cry:
Bilo je nekih casopisa u pokusaju na tu temu ali mission was impossible.
Delom, verovatno i zbog toga sto su psiholozi dokazali muskarci vise od zena reaguju na vizuelne drazi, dok zene prvenstveno reaguju na auditivne, mirisne, taktilne, dakle na muzevan glas, miris, dodir...
Mozak nam je drugaciji...ali o tome ce vise Dlakavi, on se razume u te hemisfere, ja i ne bas... :wink:
 
S_K_V_O:
Ja se slazem sa inicijativom!
Sve na neticu trazim gola muske zadnjice i prednjice ali ih nalazim samo na gay sajtovima...a to mi nije to... :cry:
Bilo je nekih casopisa u pokusaju na tu temu ali mission was impossible.
Delom, verovatno i zbog toga sto su psiholozi dokazali muskarci vise od zena reaguju na vizuelne drazi, dok zene prvenstveno reaguju na auditivne, mirisne, taktilne, dakle na muzevan glas, miris, dodir...
Mozak nam je drugaciji...ali o tome ce vise Dlakavi, on se razume u te hemisfere, ja i ne bas... :wink:
:lol: :lol: Ok...Nadam se da je to bio lapsus calami :wink: :lol:
 
meni je mushko dosadno
zensko me pali
shta cu, vezana sam sa mamu

aha sad kapiram da nisam
mushkarci me uzbudjuju kad me bare ili u stavu ali ne telo...mozhe da ima i 300kg pa da mi se svidja
feromoni
 
random_cloud_form:
A ona seks scena izmedju sheron stoun i stalonea? Kad su zumirali njihova dva depilirana dupeta, vise nisam znao cije je cije dupe, osetio sam se na tren neprijatno, kako li je tek bilo nekom klincu koji je masturbirao na to, nije znao koje da gleda….

Inace, kako je seksualni nagon kod zena sasvim druge prirode jasno je da muska erotika ne moze doneti profit, te niko u to i ne ulaze. Zene se svojski nagonski trude da uskrate zadovoljstvo egzibicionizma muskarcima, kao i svako drugo zadovoljstvo, jer je osnovni cilj svake zene kontrola prava na zadovoljenje muskarca a to se postize obicno preko uslovljavanja i uskracivanja cime zena ostvaruje svoj osnovni nagon - psiholosku dominaicju nad muzjakom.
Dakle, dok gola zena daje voajersko zadovoljstvo gledaocima, pri cemu osvaruje biovlast jer je predmet zelje, goli muskarac ne prolazi na istu foru, jer njegov nagon ne moze biti cak ni na egzibicionisticki nacin zadovoljen, osim onda kad zena da dozvolu. Tako da je nepravda interpolnih odnosa, sveprisutna i vise nego ocigledna. To ne znaci da se zene ne pale na musku golotinju ali sve se to gura u drugi plan.
Poz svima i
S d
Ah, čoveče, stvarno nisam očekivala neku veliku filozofiju... Pitanje je vrlo prosto:
Zašto (neko je već pomenuo) muškarci "poziraju" samo sa homoseksualce?
Ne verujem u tu tvoju frojdovsku priču o dominaciji, to je suviše PROSTO opisano stanje našeg uma koji je beskrajno kompleksan... Ali, o tome na filozofiji.
Sveo si našu svest na seksualne nagone životinje, e pa mi (ipak) nismo veprovi. Nije sve u feromonima.
Pomenula sam i "umetnički doživljaj", kakve to ima veze sa dominacijom?
Mislim da bi trebalo malo manje ženskih, a malo više muških tela da kruži medijima.
Žene pokreću dodiri, to ne znači da ne vole vizuelni doživljaj. Sebično! :cry:
 
Ana-Marija:
divlja-u-srcu:
:lol:
Pa nije mi jedan od najomiljenijih, ali cinjenica je da postoje generacijske razlike sto se tice ukusa ! :P
To je tachno,ali meni nikad ne bi mogao da se svidi jedan izguzvani deda poput Majkl Daglasa
eck09.gif
Слушај - ''Ко мисли да сво воће сазрева кад и јагоде - тај нема појма о грожђу!'' Мени лично се Даглас не свиђа, али има добрих ''дедица'', Пирс Броснан на пример, па и Бред Пит има четири банке! Укус се мења са годинама и било би смешно да није тако. Замисли да ти се у педесетој свиђају дечица од 20? :D
 
Lexa:
[
Ah, čoveče,
Pomenula sam i "umetnički doživljaj", kakve to ima veze sa dominacijom?
:cry:

Umetnicki dozivljaj ima veze s dominacijom u tom smislu sto se s televizije uci i prenosi u realan zivot. Tako npr primetno je da mlada zenska populacija menja svoje ponasanje pod uticajem serije seks i grad, iako je glavni scenarista iste homoseksualac. Pogotovu nize inteligetne devojke i one sklone histeriji s cestim uzvicima ah, joj, i slicnim u govoru.
Ja razumem tvoj vapaj za muskom golotinjom, on je posledica tvoje rano infantilne seksualne radoznalosti, verovatno si kao mala dosta toga nagog videla sto je propraceno zadovoljstvom potisnute masturbacije. S godinama to si sublimirala i pricas o umetnickom dozivljaju, ali radi se o tome da je tvoj nagonski poriv izvitopren i ne odgovara potrebama koje srecemo kod vecine zenske populacije. U svakom slucaju, licno te podrzavam i voleo bih da sto veci broj zena modifikuje svoju seksualnu zudnju tj pomeri libido od svog ega i tela ka objektu partnera. Mada nije lako isterati zenu iz egocentrizma.
Inace, da li si i egzibicionista lexa?
 
Hellen:
Ana-Marija:
divlja-u-srcu:
:lol:
Pa nije mi jedan od najomiljenijih, ali cinjenica je da postoje generacijske razlike sto se tice ukusa ! :P
To je tachno,ali meni nikad ne bi mogao da se svidi jedan izguzvani deda poput Majkl Daglasa
eck09.gif
Слушај - ''Ко мисли да сво воће сазрева кад и јагоде - тај нема појма о грожђу!'' Мени лично се Даглас не свиђа, али има добрих ''дедица'', Пирс Броснан на пример, па и Бред Пит има четири банке! Укус се мења са годинама и било би смешно да није тако. Замисли да ти се у педесетој свиђају дечица од 20? :D
Ok,u pravusi za Pirsa,ali Odnosilo se na tipove POPUT Majkla Daglasa... :roll:
 

Back
Top