FIFA 2005

panther

Aktivan član
Poruka
1.588
Sinoc sam je kupio i ladno nas nema, ajde sto nema timova, nego nema ni reprezentacije, ok je uradjena malo bolje (sto se grafike tice) od euro2004, ali je zato mnogooooo laksa za igru, sta da vam pricam kad sam ih na profesionalu odro sa 7-0, mnogo je laksa i od fife 2004
 
Mnogo je malo dala igrica!!!
Obrada igraca u grafickom smislu je veoma losa!!!
Nije nesto igriva-prilikom pasa ima dosta dodavanja lopte u smeru gde nezelite!!!
a iz slobodnjaka se daju lakse golovi nego iz penala!!
Jedino sto mi se svidja je kada napucate protivnickog igraca!!
 
TARANTULA-_-:
Mnogo je malo dala igrica!!!
Obrada igraca u grafickom smislu je veoma losa!!!
Nije nesto igriva-prilikom pasa ima dosta dodavanja lopte u smeru gde nezelite!!!
a iz slobodnjaka se daju lakse golovi nego iz penala!!
Jedino sto mi se svidja je kada napucate protivnickog igraca!!
Potpuno se slažem sa tobom! Mislim svaki slobodnjak pucam sa Stankovicem i svaki gol da! :roll:
I ne sviđa mi se što se opušteno prolazi KROZ protivničke igrače...
Sve u svemu, moja ocena je 3
Čak mi se više sviđa FIFA 2004! :? :shock:
 
cages:
Ma daj brate ne lozi se... 7-0 na pro mozes da sanjas cak i ako igras sa arsenalom protiv nekih loosera... :?
pa slusaj ako ti ne znas da igras to ne znaci da ni ja ne znam uostalom nemam nista od toga da bi lagao. na euro 2004 na profesionalu jedva zabijem 3 gola a ovde dajem 7 bez problema
 
panther:
cages:
Ma daj brate ne lozi se... 7-0 na pro mozes da sanjas cak i ako igras sa arsenalom protiv nekih loosera... :?
pa slusaj ako ti ne znas da igras to ne znaci da ni ja ne znam uostalom nemam nista od toga da bi lagao. na euro 2004 na profesionalu jedva zabijem 3 gola a ovde dajem 7 bez problema
Ma ok,mislim nebitno je al malo ga pretera,na prvo igranje pa 7 komada...
 
cvoro_mb:
kad smo mi znali da igramo fudbal,pa onda programeri nisu imali potrebe da nas stave u igricu da nas bez veze brukaju
Eto gde upadoh zbog tebe.
Uostalom, lepo si rekao.
Koji smo mi q u svetskom fudbali (ili Evropskom, sta cu kad se ne razumem)?
Kao zasluzujemo nesto sa ligom gde su sve sudije placene, gde samo dva tima mogu da osvoje titulu (ha, znam nesto), sa reprezentacijom koja se ponekad jedva plasira na neko medjunarodno takmicenje i tu se izbruka samo tako(prosli su dani kad je i Yuga bila nesto u fudbalu).
 
Chini mi se da mi se vise svidela FIFA 2001 kad sam je prvi put igrao... Inache, ugasio sam Winning Eleven 7, instalirao i pokrenuo FIFA 2005 i ..... TOTALNO RAZOCARENJE !!! I dalje oni loodaci iz konami-ja prave najbolji fuZbal, samo jos da su malo vise u toku, i da kupe prava za imena igraca, mislim da bi EA automatski objavio da vise nece proizvoditi igre iz FIFA serijala.
 
Može li ova FIFA 2005 da se igra na GeForce2 MX 64MB
AMD Athlon 2200+, 256MB RAM-a :?: Mogu da je nabavim od druga koji ju je dobio od tamo nekog da instalira (šokirao sam se kad mi je rekao da je ima; to mi je rekao u ponedeljak,a FIFA 2005 izašla 22.10.2004.Dajte recite,bre: Da znam da li da je narežem, ili ne, da džabe ne bacim CD-ove(nisu skupi ali to je 1400MB narezivanja)!!!Alex.L
 
Ne da je igra moćna nego je sjajna. Najbolja je FIFA do sad. Non-Stop je igram.
Neko reče kako nas nema u FIFI 2005.Neka ide na sajt
www.fifa-serbia.com . Tamo prave neki patch za FIFU 2005 da bi mogli da igramo našu ligu i igramo sa našom reprezentacijom i klubovima.Samo traže pomoć u vidu ocenjivanja igrača i ostalo.Nisam bio odavno pa sam i zaboravio!!!Znam samo to da ima dosta toga da se skida sa njihove download sekcije. Uostalom pogledajte. Alex.L
 

Back
Top