DODIK KANDIDAT ZA PREDSEDNIKA REPUBLIKE SRPSKE

Da li podrzavate politiku M. Dodika?

  • Da

    glasova: 31 83,8%
  • Ne

    glasova: 6 16,2%

  • Ukupno glasova
    37
  • Anketa je zatvorena .

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
13.999
dodik-527.jpg



Додик кандидат за председника РС

Милорад Додик кандидат за председника Републике Српске, а Небојша Радмановић кандидат за члана Председништва БиХ, одлучио Извршни одбор Савеза независних социјалдемократа.

Кандидат владајуће коалиције за председника Републике Српске на октобарским општим изборима у Босни и Херцеговини биће Милорад Додик, лидер Савеза независних социјалдемократа, сада премијер РС, одлучио је Извршни одбор СНСД у Бањалуци .

Извршни одбор СНСД је одлучио и да кандидат владајуће коалиције за члана Председништва БиХ буде Небојша Радмановић, који је и сада члан тог тела.

Небојша Радмановић, председник Извршног одбора СНСД, по окончању седнице саопштио је имена кандидата за појединачне функције на предстојећим изборима, наводећи да се ради о коначним одлукама, пренеле су Независне новине.

Поред тога, Радмановић је рекао да су на седници утврђене и листе за предстојеће изборе, и то шест листа за Парламент РС, три за Парламент БиХ, листа за Парламент муслиманско-хрватске Федерације БиХ и осам листа за кантоналне скупштине у Федерацији БиХ.

Радмановић је рекао да ће на конвенција СНСД у суботу бити представљени сви кандидати владајуће коалиције.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/3/%D0%A0%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D0%BE%D0%BD/732364/%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BA+%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D1%82+%D0%B7%D0%B0+%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0+%D0%A0%D0%A1.html
 
Milorad Dodik je tip političara koji je prosto neophodan Republici Srpskoj.
Dodik je najbolji čuvar nacionalnih interesa RS, za vrijeme njegove vlasti učvršeni su ekonomski odnosi sa Srbijom, krenuo je u žestok obračun sa kriminalom, o čemu najbolje svedoče hapšenja ljudi iz direkcije za privatizaciju optuženih za namještanje licitacija, počeo je da primenjuje zakone, uspjeo da sacuva policiju RS, počela je obnova infrastrukture, obrazovao je fond za razvoj istočnog dela RS, koji je prilično nerazvijen, jednostavno, čovjek je kadar da uspešno odgovori na svaki izazov.

@bh.musliman
Po tebi je Dodik veći lopov od SDS-ovaca.Rijetki su ljudi koji se skroz predaju državi, pa ako malo i uzme ništa strašno
 
Milorad Dodik je tip političara koji je prosto neophodan Republici Srpskoj.
Dodik je najbolji čuvar nacionalnih interesa RS, za vrijeme njegove vlasti učvršeni su ekonomski odnosi sa Srbijom, krenuo je u žestok obračun sa kriminalom, o čemu najbolje svedoče hapšenja ljudi iz direkcije za privatizaciju optuženih za namještanje licitacija, počeo je da primenjuje zakone, uspjeo da sacuva policiju RS, počela je obnova infrastrukture, obrazovao je fond za razvoj istočnog dela RS, koji je prilično nerazvijen, jednostavno, čovjek je kadar da uspešno odgovori na svaki izazov.

Jesam li ja fino rekao "Svim srecem za Milu"?

I zaista mislim tako. Ti u istočnom dijelu RS nisi mislim nikada u životu bio. Eventualno jedanput i to je to. Zato čuti.

Ja znam da je Mile održao svoje obećanje iz 2006. Republika Srpska je danas nezavisna i članica je svih svjetskih organizacija od EU pa do NATO-a. U RS danas imamo oko 2000 km autoputa. Trebinje je grad sa ogromnim aerodromom sličnom onim iz Frankfurta. Zarubežnjeft radi punom parom, Cefta takođe. Autoput BL-Gradiška je danas najpoznatiji autoput na svijetu.

E moj Fahrudine :hahaha:, obiđi malo Republiku Srpsku pa vidi kako se živi...:(
 
Jesam li ja fino rekao "Svim srecem za Milu"?

I zaista mislim tako. Ti u istočnom dijelu RS nisi mislim nikada u životu bio. Eventualno jedanput i to je to. Zato čuti.

Ja znam da je Mile održao svoje obećanje iz 2006. Republika Srpska je danas nezavisna i članica je svih svjetskih organizacija od EU pa do NATO-a. U RS danas imamo oko 2000 km autoputa. Trebinje je grad sa ogromnim aerodromom sličnom onim iz Frankfurta. Zarubežnjeft radi punom parom, Cefta takođe. Autoput BL-Gradiška je danas najpoznatiji autoput na svijetu.

E moj Fahrudine :hahaha:, obiđi malo Republiku Srpsku pa vidi kako se živi...:(

Boli što smo razvijeniji u svakom aspektu od pederacije,a?:D
Za tvoju informaciju rodom sam iz Nevesinja;)
 
Milorad Dodik je tip političara koji je prosto neophodan Republici Srpskoj.
Dodik je najbolji čuvar nacionalnih interesa RS, za vrijeme njegove vlasti učvršeni su ekonomski odnosi sa Srbijom, krenuo je u žestok obračun sa kriminalom, o čemu najbolje svedoče hapšenja ljudi iz direkcije za privatizaciju optuženih za namještanje licitacija, počeo je da primenjuje zakone, uspjeo da sacuva policiju RS, počela je obnova infrastrukture, obrazovao je fond za razvoj istočnog dela RS, koji je prilično nerazvijen, jednostavno, čovjek je kadar da uspešno odgovori na svaki izazov.

@bh.musliman
Po tebi je Dodik veći lopov od SDS-ovaca.Rijetki su ljudi koji se skroz predaju državi, pa ako malo i uzme ništa strašno
Pa i ja mislim da jeste i da ih je prevazisao , mislim SDS je od samog pocetka utemeljila lopovluk ,korupciju i kriminal u RS , recimo do sada nije bilo veceg lopova i sljama od Rasa Karadzica i njegovih satrapa poput Mome Mandica koji su se bezocno bogatili pljackali dok je narod krvario na ratistima i borio se za svoj goli opstanak . Al opet i pored svega toga oni su nesto i ostavili iza sebe ,bar tu RS , dok je Mile za mnogo krace vreme i u mirnodopskim okolnostima toliko pokrao da to daleko prevazilazi skromne bosanske uslove . Narodu je stvorio sliku laznog prosperiteta na osnovu krckanja para od privatizacije kao sto je bilo u Srbiji pre 3-4 godine ,al ce otreznjenje biti surovo i bolno , bas kao i ovde .
 
Boli što smo razvijeniji u svakom aspektu od pederacije,a?:D
Za tvoju informaciju rodom sam iz Nevesinja;)

Boli? Razvijeniji od Federacije?

Nažalost ne krećeš se ti ni jednim ni drugim entitetom pa tako da nema diskusije s tobom.
Pogledaj prosječne plate i penzije u jednom i u drugom entitetu, pogledaj standard građana, malo manje vjeruj režimskim medijima, prošetaj uzduž i porijeko ovom državom...pa ćemo onda o svemu ovome.
 
dok je Mile za mnogo krace vreme i u mirnodopskim okolnostima toliko pokrao da to daleko prevazilazi skromne bosanske uslove . Narodu je stvorio sliku laznog prosperiteta na osnovu krckanja para od privatizacije kao sto je bilo u Srbiji pre 3-4 godine ,al ce otreznjenje biti surovo i bolno , bas kao i ovde .

Nemoj bolan. Proglasit će te izdajnikom, Turčinom, ustašom, špijunom...

Znaš kako je kad si protiv Mile...
 
A ti vjeruj RTRS-u, oni su pojam objektivnosti. :hahaha:

Pogotovo emisija "Ponosni na Srpsku" je toliko objektivna da su najveći kritičari Dodika morali da mu se izvinu. :hahaha::hahaha:

Ja vjerujem šta kaže Slobodan Vasković. On je RS-ovac. :hahaha:

Nema potrebe za histerijom

Evo objasni sta vi u stvari hocete, sta je povod sve te mrznje prema Dodiku? Pa ne vlada Federacijom, zasto histerija svaki put na sam pomen njegovog imena? ;)
 
Boli? Razvijeniji od Federacije?

Nažalost ne krećeš se ti ni jednim ni drugim entitetom pa tako da nema diskusije s tobom.
Pogledaj prosječne plate i penzije u jednom i u drugom entitetu, pogledaj standard građana, malo manje vjeruj režimskim medijima, prošetaj uzduž i porijeko ovom državom...pa ćemo onda o svemu ovome.
Ja sam cesto u federaciji i znam da je u federaciji sutuacija strasno losa,ne kazem da je u RS nesto puno bolje,ali RS ostavlja utisak organizovanijeg dijela drzave.
 

Back
Top