Patriote spremte se spremte na dijetu!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Si čuo nekad za individualnu poljoprivrednu proizvodnju?
E pa, ebeš smoki i bananicu, dok je nama plodne srpske oranice:lol:

Bila nedavno tema kako je Todoric pokupovao oranice po Vojvodini.
Nekad bile srpske, danas izgleda Todoriceve.
Mene samo zanima kada ce Boris INSTITUCIJA Tadic da privatizuje Srbe :think:
Lepo u jaram i Todoricu da oru oranice.


jaram.jpg
 
Bila nedavno tema kako je Todoric pokupovao oranice po Vojvodini.
Nekad bile srpske, danas izgleda Todoriceve.
Mene samo zanima kada ce Boris INSTITUCIJA Tadic da privatizuje Srbe :think:
Lepo u jaram i Todoricu da oru oranice.

Još uvek ima malo zemlje u vlasništvu pojedinaca....malo ali kvalitetno:mrgreen:
I dovoljno, uz određena ulaganja, da jedna porodica preživi...ebga, Konsi, nekad čovek mora da pribegne alternativnim rešenjima kako bi opstao u surovom okruženju....neko ode u budistički hram, neko u Kanadu, neko proda Hrvatima hektar zemlje uz auto put, a neko se zainati pa započne proizvodnju...he hehe...nema veze čega...sve se isplati, od muškatli do cannabis sativa:mrgreen:
 
Još uvek ima malo zemlje u vlasništvu pojedinaca....malo ali kvalitetno:mrgreen:
I dovoljno, uz određena ulaganja, da jedna porodica preživi...ebga, Konsi, nekad čovek mora da pribegne alternativnim rešenjima kako bi opstao u surovom okruženju....neko ode u budistički hram, neko u Kanadu, neko proda Hrvatima hektar zemlje uz auto put, a neko se zainati pa započne proizvodnju...he hehe...nema veze čega...sve se isplati, od muškatli do cannabis sativa:mrgreen:

I like the way you think ;)
 
Još uvek ima malo zemlje u vlasništvu pojedinaca....malo ali kvalitetno:mrgreen:
I dovoljno, uz određena ulaganja, da jedna porodica preživi...ebga, Konsi, nekad čovek mora da pribegne alternativnim rešenjima kako bi opstao u surovom okruženju....neko ode u budistički hram, neko u Kanadu, neko proda Hrvatima hektar zemlje uz auto put, a neko se zainati pa započne proizvodnju...he hehe...nema veze čega...sve se isplati, od muškatli do cannabis sativa:mrgreen:

..eh ..da je par ..ektara..indijske konoplje...posaditi...dusu dalo...a mi sijemo..pšenicu..kukurauz..suncokret...koga to jos ..zanima...;)..:mrgreen: :mrgreen:
 
Izbacili su nove ukuse Prima štapića, ali im je redizajn katastrofa. Ni primaći ozbiljnom dizajnu ambalaže koji ima Marbo (Pardon štapići).

Ma znam ali su tesko sra.nje......ebe mi se za dizajn bitno je ovako kakvi su.

Banini ima sada dobre perece i Bambi....generalno tu je Stark pukao...drzi ih jos smoki i delimicno cokolade......bananice sada prave svi..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top