Usrana motka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Naletim na komsiju jutros....prica mi lik bio do biroa...i sad zavrsio tamo sta ima i priupita onu sluzbenicu u vezi nekog radnog staza koji mu nisu uplacivali u zadnjoj firmi gde je radio a lupali mu pecat u radnu knjizicu.
I kaze mu ta sa biroa...Neka ti je bog u pomoci :hahaha:

A zatim ga pita da li ta firma jos postoji..i ovaj komsija rece da postoji...a na to ce ova:" E onda jedino da uzmete dobro usra.nu motku i da odete tamo"

Eto to je demokratska Srbija. :D
 
Naletim na komsiju jutros....prica mi lik bio do biroa...i sad zavrsio tamo sta ima i priupita onu sluzbenicu u vezi nekog radnog staza koji mu nisu uplacivali u zadnjoj firmi gde je radio a lupali mu pecat u radnu knjizicu.
I kaze mu ta sa biroa...Neka ti je bog u pomoci :hahaha:

A zatim ga pita da li ta firma jos postoji..i ovaj komsija rece da postoji...a na to ce ova:" E onda jedino da uzmete dobro usra.nu motku i da odete tamo"

Eto to je demokratska Srbija. :D

a kakvu bi ti srbiju? jednopartijsku, feudalnu, fasisticku ili nesto trece?
 
Srbiju u kojoj ako covek ima neki ovakav ili bilo koji slican problem da to drzava regulise a ne da ti drzavna sluzbenica kaze da jedino sto moze s jeste da se pomolis bogu ili da uzmes usr.anu motku i sam sprovedes pravdu.
 
Naletim na komsiju jutros....prica mi lik bio do biroa...i sad zavrsio tamo sta ima i priupita onu sluzbenicu u vezi nekog radnog staza koji mu nisu uplacivali u zadnjoj firmi gde je radio a lupali mu pecat u radnu knjizicu.
I kaze mu ta sa biroa...Neka ti je bog u pomoci :hahaha:

A zatim ga pita da li ta firma jos postoji..i ovaj komsija rece da postoji...a na to ce ova:" E onda jedino da uzmete dobro usra.nu motku i da odete tamo"

Eto to je demokratska Srbija. :D

Уместо да институције штите грађане оне их саветују да правду узму у своје руке,као да живимо на дивљем западу.
Ето докле су нас довели врли експерти којима се жути испред очију па то не виде.
Синоћ другар повреди ногу на фудбалу,ми га одведемо у болницу одакле нас са врата врати обезбеђење уз образложење "Нисмо дежурни"? Реко нама не треба дежурна клиника треба само неко да га превије у амбуланти.Ма јок не фермају ништа кажу нема никог,ту је само један интерниста.Значи човек може да скапа на вратима клиничког центра ако се потрефи да он није дежуран !?
 
ПОштену?

kako kako to? ja vas ne razumem, ne zelite da glasate na izborima, smatrate da gradjani ne trebaju ni o cemu da odlucuju, nije mi jasno sta vi uopste hocete? fashizam, jednopartijski sistem, feudalizam, apsolutisticku monarhiju? gde vi vidite resenje, u kom politickom sistemu ako ne u demokratiji?
 
kako kako to? ja vas ne razumem, ne zelite da glasate na izborima, smatrate da gradjani ne trebaju ni o cemu da odlucuju, nije mi jasno sta vi uopste hocete? fashizam, jednopartijski sistem, feudalizam, apsolutisticku monarhiju? gde vi vidite resenje, u kom politickom sistemu ako ne u demokratiji?

Па где ти у Србији видиш демократију ?
 
kako kako to? ja vas ne razumem, ne zelite da glasate na izborima, smatrate da gradjani ne trebaju ni o cemu da odlucuju, nije mi jasno sta vi uopste hocete? fashizam, jednopartijski sistem, feudalizam, apsolutisticku monarhiju? gde vi vidite resenje, u kom politickom sistemu ako ne u demokratiji?

Неозбиљан си...............или се само тако правиш (успешно)
Сваки нормалан грађанин жели поштену и одговорну власт................а на изборима та опција не постоји.
 
I onda drzava nema para....a koliko je tih kvazi privatnika koji ne uplacuju radnicima staz...samim tim kradu drzavu...to bi drzava sve retroaktivno trebala da naplati....tu mislim da su milioni evra u pitanju...
 
Naletim na komsiju jutros....prica mi lik bio do biroa...i sad zavrsio tamo sta ima i priupita onu sluzbenicu u vezi nekog radnog staza koji mu nisu uplacivali u zadnjoj firmi gde je radio a lupali mu pecat u radnu knjizicu.
I kaze mu ta sa biroa...Neka ti je bog u pomoci :hahaha:

A zatim ga pita da li ta firma jos postoji..i ovaj komsija rece da postoji...a na to ce ova:" E onda jedino da uzmete dobro usra.nu motku i da odete tamo"

Eto to je demokratska Srbija. :D

..ne mogu da vjerujem..da toga jos ima...ajmeee.... gdje Vi živite...:hahaha: :hahaha: :hahaha:...
 
kako kako to? ja vas ne razumem, ne zelite da glasate na izborima, smatrate da gradjani ne trebaju ni o cemu da odlucuju, nije mi jasno sta vi uopste hocete? fashizam, jednopartijski sistem, feudalizam, apsolutisticku monarhiju? gde vi vidite resenje, u kom politickom sistemu ako ne u demokratiji?
JA HOCU ZEMLJU U KOJOJ PARTIJA ZA KOJU SAM GLASAO NE PRAVI NEPOSREDNO POSLE IZBORA KOALICIJU SA ONIM ISTIMA KOJI SU ME UPROPASTAVALI 20 GODINA I PRITOM ZVALI IZDAJNIKOM.
 
Неозбиљан си...............или се само тако правиш (успешно)
Сваки нормалан грађанин жели поштену и одговорну власт................а на изборима та опција не постоји.

super, znaci ipak si za demokratiju..
 
I onda drzava nema para....a koliko je tih kvazi privatnika koji ne uplacuju radnicima staz...samim tim kradu drzavu...to bi drzava sve retroaktivno trebala da naplati....tu mislim da su milioni evra u pitanju...

Таман посла, па да се све те фирме експресно затворе, што због беспарице, што због страха да ће и њих да терају да се држе још неког закона. Регулатива се у ЗЕС-овској Србији спроводи селективно, као мера казне.

Систем је заснован на превари и лажима. Ту има и даље да се ћути и ****, не да се љуља чамац неким тамо прописима којих би се држали као пијан, хаха, плота.
 
I onda drzava nema para....a koliko je tih kvazi privatnika koji ne uplacuju radnicima staz...samim tim kradu drzavu...to bi drzava sve retroaktivno trebala da naplati....tu mislim da su milioni evra u pitanju...
To malo " kvazi privatnika " je jedino sto i radi i privredjuje u ovoj zemlji , sto se tice staza sada su vec tolika optercenja i doprinosi drzave na licne dohotke , da se mnogi radnici sami svesno odlucuju da rade neprijavljeni samo da bi imali odmah na ruke za 15 iljada vecu platu ,a onda kad napune 6 banki bez penzije i zdravstvenog mogu samo da se mole Bogu ...
 
Poslednja izmena:
To malo " kvazi privatnika " je jedino sto i radi i privredjuje u ovoj zemlji , sto se tice staza sada su vec tolika optercenja i doprinosi drzave na licne dohotke , da se mnogi radnici sami svesno odlucuju da rade neprijavljeni samo da bi imali odmah na ruke za 15 iljada vecu platu ,a onda kad napune 6 banki bez penzije i zdravstvenog mogu samo da se mole Bogu ...

Pa ovaj lik kada je razgovarao za posao bitno mu je bilo i d aga prijavi i sve ostalo...rekli mu da prijavljuju....i smao 3-4 meseca mu uplacivao radni staz a ostalo nista.

A te fore privatnika kako su velika opterecenja od strane drzave...pa koga to zabole....ako ne mozes to da pokrivas lepo nemoj da radis ....a ne svi bi da glume privatnike i biznismene i da se bogate na radnicima.
 
Ако имаш радни уговор

А евидентирано је да нису уплаћивали у фондове

Да ли је могуће да је једини правни лек у овој држави у том случају мотка? Хаха какав циркус
 
Naletim na komsiju jutros....prica mi lik bio do biroa...i sad zavrsio tamo sta ima i priupita onu sluzbenicu u vezi nekog radnog staza koji mu nisu uplacivali u zadnjoj firmi gde je radio a lupali mu pecat u radnu knjizicu.
I kaze mu ta sa biroa...Neka ti je bog u pomoci :hahaha:

A zatim ga pita da li ta firma jos postoji..i ovaj komsija rece da postoji...a na to ce ova:" E onda jedino da uzmete dobro usra.nu motku i da odete tamo"

Eto to je demokratska Srbija. :D

Ovo je totalno rasulo.
Bio bi red da ovde neko zavede red.
 
Pa naravno da je cirkus. Tačnije, Žuti Institucionalni Cirkus :lol: Skraćeno ŽIC.

Ide okolo i izvinjava se, nateže rezolucije a posla sve manje kao i zaposlenih. A oni što rade nek mole boga il seku motku pa u g....
 
Jos najjace..prvo mu ova rekla da neke mu je bog u pomoci..i on to nesto prokomentarisao i krenuo...kad ona ga priupita da li ta firma i dalje sljaka...i on kaze ponada se ipak kao nesto moze....i on rece da radi a ova mu predlozi usr.anu motku ...ahahahhaha!!!!

Jos kaze onako zena sva iskrena...samo sto mu ne kaze pa valjda znas u kakvoj lopovskoj zemlji zivis sa kriminalcima na celu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top