Robert Park intervjuisan u Severnoj Koreji

moja mama je sve do 2001 imala redovnu platu,pored plate koju je dobila svaki mesec dobijala je i te osnovne stvari.njena firma pada u stecaj oko 2004 ili 2005 i bila je 14 meseci bez plate i radila u firmi koja nije imala struju tj iskljucili su joj struju.

i zbog toga je severna koreja zemlja dobra za zivot?????????????? gde nadje paralelu rodjace??
 
moja mama je sve do 2001 imala redovnu platu,pored plate koju je dobila svaki mesec dobijala je i te osnovne stvari.njena firma pada u stecaj oko 2004 ili 2005 i bila je 14 meseci bez plate i radila u firmi koja nije imala struju tj iskljucili su joj struju.

Коме причаш кад је он кретен, неки мали индоктринисани клинац...
 
i zbog toga je severna koreja zemlja dobra za zivot?????????????? gde nadje paralelu rodjace??

pa paralele nema.mi zivimo gore nego u severnoj koreji.tamo i ako se zivi bedno onda zive svi bedno.a ovde zivi dobro samo onaj ko se nakrao,tesko da moze da zivi dobro od postenog rada.
drugo,tamo mozes bar da zavrsis skole,da se nadas necemu,a ovde uskoro neces moci da se skolujes zbog visokih skolarina,a o lecenju da ne pricam.samo treba navesti primer sa citostaticima od pre neki dan.drustvo i drzava su nam u rasulu.titanik.
 
Не конташ тему, зато иди лижи дупе Обами, можда ти и да оно по чему су црнци најпознатији...:bye:

recimo u toj americi do pre neki dan nije postojao zakon o zdravstvenom osiguranju za sve,tek se to ovih meseci uvodi.oko 30 000 000 drzavljana SAD-a ne moze da se leci jer nema zdravstvenu knjizicu,to na kubi ili u severnoj koreji nije moguce.
 
recimo u toj americi do pre neki dan nije postojao zakon o zdravstvenom osiguranju za sve,tek se to ovih meseci uvodi.oko 30 000 000 drzavljana SAD-a ne moze da se leci jer nema zdravstvenu knjizicu,to na kubi ili u severnoj koreji nije moguce.

Није bex-у важо образовањи и здравствена заштита важно је да има траве, шита и допа...:hahaha: И зато је против Куве и С. Кореје јер тога тамо нема...
"Сви добро виде а нико да призна плиму расизма и либерализма, сиде и хомосексуализна, све су то продукти капитализма..."
 
Имам другове у Кореји и веруј ми на реч људи живе више него слободно ,поносно и са достојанством.Они се НЕ ПРОДАЈУ!

sve me nesto zanima, jel ti te tvoje drugove vidis i u snu, ili se druzite samo na javi? koliko se ucestalo druzite? jel nestanu kada popijes lekove ili iznova i iznova dolaze?

бекс пуши ми на екс...:bye:
hihihi.. :)
u, al ti je varka, napasesh se yaya laushevic zharka :D
 
Лажи, негдје друго...
Био сам и ја у САД-у, па се ни тамоне поштују сва људска права, а тек што има расизма на сваком ћошку...
САД, се полако гетоизира...

Rasizam?! Kako ja nisam nigde naisla na rasizam?!

Имам другове у Кореји и веруј ми на реч људи живе више него слободно ,поносно и са достојанством.Они се НЕ ПРОДАЈУ!

E, pa moji prijatelji su tamo hteli da otvore fabriku, ali nisu im tvoji drugovi dozvolili.
 
Rasizam?! Kako ja nisam nigde naisla na rasizam?!



E, pa moji prijatelji su tamo hteli da otvore fabriku, ali nisu im tvoji drugovi dozvolili.

Шта си ти ишла да шириш капитализам по слободној земљи :eek:

Срам те било:confused:

Послао ми друг слику православне цркве у Северној Кореји
 
Rasizam?! Kako ja nisam nigde naisla na rasizam?!



E, pa moji prijatelji su tamo hteli da otvore fabriku, ali nisu im tvoji drugovi dozvolili.

Онда ниси била у САД-у...
Нпр. оживљава код црне популације покрет за репарацију вишевјековног ропства чему се бијела популација противи што доводи до латентних сукоба између наведених популација...
Отиђи у САД, али не као туриста или бар прочитај од Едврда Блекија Fortress America: Gated Communities in the USA.
 
Онда ниси била у САД-у...
Нпр. оживљава код црне популације покрет за репарацију вишевјековног ропства чему се бијела популација противи што доводи до латентних сукоба између наведених популација...
Отиђи у САД, али не као туриста или бар прочитај од Едврда Блекија Fortress America: Gated Communities in the USA.

A sta bi ti da se dozvoli cencima da se svete belcima. Neka odu u Liberiju, ako im se ne svidja SAD. Ja tamo ne idem kao turistkinja, nego kao drzavljanka, manje - vise.
 

Back
Top