Jel orgazam jedini smisao sexa ?

Okej , niste shvatili ..
Zar je orgazam jedino što dobijate od njega ?

Što je sa strašcu , utjehom, psihickim zadovoljstvom.. ili možda pucanjem energije ..
Kakve tragove ostvala na vas SEX osim krajnjeg zadovoljstva zvanim ORGAZAM ..
Da li ste nezadovoljni ako se ORGAZAM ne desi ..

i bla bla..
 
Okej , niste shvatili ..
Zar je orgazam jedino što dobijate od njega ?

Što je sa strašcu , utjehom, psihickim zadovoljstvom.. ili možda pucanjem energije ..
Kakve tragove ostvala na vas SEX osim krajnjeg zadovoljstva zvanim ORGAZAM ..
Da li ste nezadovoljni ako se ORGAZAM ne desi ..

i bla bla..

adrenalin i orgazam. ne može da se ne desi, ne staje se bez orgazma, taman deljao do ponedeljka
 
Okej , niste shvatili ..
Zar je orgazam jedino što dobijate od njega ?

Što je sa strašcu , utjehom, psihickim zadovoljstvom.. ili možda pucanjem energije ..
Kakve tragove ostvala na vas SEX osim krajnjeg zadovoljstva zvanim ORGAZAM ..
Da li ste nezadovoljni ako se ORGAZAM ne desi ..

i bla bla..

Dobar sex me toliko opusti da posle toga jedino mogu da spavam.:aha:a dobar san je vazan za celokupni organizam.
 
Okej , niste shvatili ..
Zar je orgazam jedino što dobijate od njega ?

Što je sa strašcu , utjehom, psihickim zadovoljstvom.. ili možda pucanjem energije ..
Kakve tragove ostvala na vas SEX osim krajnjeg zadovoljstva zvanim ORGAZAM ..
Da li ste nezadovoljni ako se ORGAZAM ne desi ..

i bla bla..
Razumeo sam. odgovorio sam da nije. ako zeim orgazam ocekujem ga, ako zelim samo mazenje onda samo mazenje.
strast ili pucanje energije za mene idu u paketu sa orgzmom a utjeha ide sa mazenjem:)
Nisam nezadovoljan ako se orgazam ne desi.
 
pa nije jedini smisao,ali je znacajni smisao...........ja ocekujem multiple orgazme,kompletno uzivanje,kad mi donji deo kicme i noge do stopala prijatno bride par minuta,uz brojne vaginalne kontrakcije,kojih nekad ima dosta........to je tako prijatno ljudi moji,zene to kapiraju.......i muskarac koji mi to pruza je onaj koji ce ostati centar mog interesovanja.........jos da moze s njim da se normalno razgovara,da nije neki zadrti balkanac odmah bi se udala za takvog...............:zper:
 
Poslednja izmena:
pa nije jedini smisao,ali je znacajni smisao...........ja ocekujem multiple orgazme,kompletno uzivanje,kad mi donji deo kicme i noge do stopala prijatno bride par minuta,uz brojne vaginalne kontrakcije,kojih nekad ima dosta........to je tako prijatno ljudi moji,zene to kapiraju.......i muskarac koji mi to pruza je onaj koji ce ostati centar kog interesovanja.........jos da moze s njim da se normalno razgovara,da nije neki zdrati balkanac odmah bi se udala za takvog...............:zper:

.. Znaci tebi je SEX - orgazam ?
 
Okej , niste shvatili ..
Zar je orgazam jedino što dobijate od njega ?

Što je sa strašcu , utjehom, psihickim zadovoljstvom.. ili možda pucanjem energije ..
Kakve tragove ostvala na vas SEX osim krajnjeg zadovoljstva zvanim ORGAZAM ..
Da li ste nezadovoljni ako se ORGAZAM ne desi ..

i bla bla..

pa najveca strast, najvise enerije se oslobodi prilikom orgazma... a o psihickom i hormonalnom zadovoljenju da i ne govorimo... jos ako je sa voljenom osobom, eto i emocionalne zadovoljenosti... a bez orgazma ce biti nezadovoljna samo ona koja ranije dozivela prave i jake orgazme, a cisto sumnjam da postoji ta koja ce bez njega biti zadovoljna... prema tome, orgazam je ipak i osnova i svrha sex-a pogotovo, a cak i vodjenja ljubavi (ja to dvoje razgranicavam)... :mrgreen:
 

Back
Top