Stan dva sprata :S

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
17.135
Gledao sam neku seriju, i izmedju ostalog, stan (100 % siguran) je bio na dva sprata . :eek:
Ako sam dobro sve to pohvatao, to je bilo kao potkrovlje , i sa prvog sprata idu stepenice na drugi ali taj drugi sprat ne pokriva ceo prvi nego samo jedan njen deo, odprilike 1/3 .

Jel to postoji kod nas u Srbiji ? :think: I gde takvi stanovi mogu da se nadju ?
 
'prosti ja sam prost covek , Jel se takvi stanovi zovu "duplexima", jel dobro kontam ?:rumenko:

Kazem Novi Beograd i Beograd :think: Predpostavljam da su to uglavnom novogradnje jel ? :think:

Takvi stanovi se zovu duplex. Nije obavezno da bude novogradnja. Neko je prepravljao i one stare stanove sa velikim visinama (kao sto se gradilo pre rata), ili je recimo u pitanu poslednji sprat + tavan spojen sa stanom. Ipak najveci broj duplexa jeste u novogradnji.
 
Pa verovatno ima i u NS ili Nisu....nije novogradnja a sigurno i u novogradnji ima.
Dobro aj stavi kafu dolazim :lol:
Stivi ima kesha :lol:
Imam :mrgreen:
:lol:
Takvi stanovi se zovu duplex. Nije obavezno da bude novogradnja. Neko je prepravljao i one stare stanove sa velikim visinama (kao sto se gradilo pre rata), ili je recimo u pitanu poslednji sprat + tavan spojen sa stanom. Ipak najveci broj duplexa jeste u novogradnji.

Aham . Razumem .


Hvala puno
 
Takvi stanovi se zovu duplex. Nije obavezno da bude novogradnja. Neko je prepravljao i one stare stanove sa velikim visinama (kao sto se gradilo pre rata), ili je recimo u pitanu poslednji sprat + tavan spojen sa stanom. Ipak najveci broj duplexa jeste u novogradnji.

Ja do sada ni u jednom u novogradnji nisam bio....bio sam u 4 na NBGD u zgradama koje su izgradjene pre 30-ak godina...i na Bez.Kosi u 2 isto nije nova gradnja...takodje ni jedan nije prepravljan vec su takvi.
Tj jedan je iz duplexa prepravlen u triplex...gore tavan je sredjen u jos jedan nivo stana. Ima dosta duplexa na NBGD

Moji sto imaju duplex dole je wc,ostava,kuhinja,d.soba,trpezarija i terasa....a gore kupatilo i 3 sobe..i hodnik....nista prepravljano nije.
 
Ти станови се заправо зову... "станови-галерије". Припадају врсти дуплекс станова, али као што рече, горњи спрат покрива доњи само делимично, у виду галерије. Нешто о њима можеш видети овде рецимо > http://www.galerija-apartmani.com/
 
Ти станови се заправо зову... "станови-галерије". Припадају врсти дуплекс станова, али као што рече, горњи спрат покрива доњи само делимично, у виду галерије. Нешто о њима можеш видети овде рецимо > http://www.galerija-apartmani.com/

ma jok....kod mene gornji sprat pokriva citav dojnji.....sve zavisi...
 
Ти станови се заправо зову... "станови-галерије". Припадају врсти дуплекс станова, али као што рече, горњи спрат покрива доњи само делимично, у виду галерије. Нешто о њима можеш видети овде рецимо > http://www.galerija-apartmani.com/

Svidja mi se ovo . Mislim takvi stanovi . Kad kupim jedan zovem na otvaranje :ceka:
 
Mislis ? :think:

Ne znam, oduvek sam vise voleo stanove . Nekako su mi prakticniji za mene i moj nacin zivota . Mislim sta ce meni bazen (ako mi je gradski na nekih 20 minuta pesaka od kuce), 5 spavacih soba, 4 kupatila, 3 kuhinje i tako to :lol:

Ma kuca je zakon...pa jos ako ima veliko dvoriste....nemas frke sa komsijama idiotima....u pravom smislu si gazda :D

Jos ako je sam napravis po svojoj zelji..vrh......a stanovi su ti dno dna kvalitet...posebno ovi novi....to ce da se raspadne sve za 10-ak godina....ortak pre dve godine pazario neki fensi stan u novogradnji i eno raspada se....ubudjali zidovi,stolarija se raspada.....
 
Ma kuca je zakon...pa jos ako ima veliko dvoriste....nemas frke sa komsijama idiotima....u pravom smislu si gazda :D

Jos ako je sam napravis po svojoj zelji..vrh......a stanovi su ti dno dna kvalitet...posebno ovi novi....to ce da se raspadne sve za 10-ak godina....ortak pre dve godine pazario neki fensi stan u novogradnji i eno raspada se....ubudjali zidovi,stolarija se raspada.....

:eek: Iskreno ovaj deo sa ubudjalim zidovima, i raspadom me najvise i plasi . Ono, svasta danas prodaju narodu . A koliko zapravo kupac sme da veruje prodavcu prilikom kupovine stanova . Ovaj moze svasta da mu naprica . :neutral:
 
:eek: Iskreno ovaj deo sa ubudjalim zidovima, i raspadom me najvise i plasi . Ono, svasta danas prodaju narodu . A koliko zapravo kupac sme da veruje prodavcu prilikom kupovine stanova . Ovaj moze svasta da mu naprica . :neutral:

Kvalitet je ocajan...poznajem zenu koja je radila na nekim zgradama ovde kod Arene....i sad meni se te zgrade dopadaju onako spolja ali zena kaze da je kvalitet dno dna.To su one zgrade preko puta Arene mala bela dugacka od 3-4 sprata pa ima onaj vislji deo na cosku kod raskrsnice ..preko puta je neka poslovna zgrada i B92.

Takodje Belvil...dno dna.....onda znam ovde isto u kraju jednu zgradu dok su je pravili prosle godine stepeniste im se urusilo izmedju spratova :hahaha::hahaha:
 
Jao Stevee ako zelis da odrzavas kondiciju odlicni su. Pre sto godina sam zivela u dupleksu na NBG... ne da me je mrzelo da trckaram gore-dole. Ok lepi su ali dosadi veruj mi.

Kvalitet je ocajan...poznajem zenu koja je radila na nekim zgradama ovde kod Arene....i sad meni se te zgrade dopadaju onako spolja ali zena kaze da je kvalitet dno dna.To su one zgrade preko puta Arene mala bela dugacka od 3-4 sprata pa ima onaj vislji deo na cosku kod raskrsnice ..preko puta je neka poslovna zgrada i B92.

Takodje Belvil...dno dna.....onda znam ovde isto u kraju jednu zgradu dok su je pravili prosle godine stepeniste im se urusilo izmedju spratova :hahaha::hahaha:

:sad2::sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top