Anal sex da ili ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kolega, mislim da je bolje dzonsonovo bebi-gel ulje koje se skoro pojavilo na trzistu....
ja vise ne praktikujem vaginalni sex sa devojkom.analni sex je zakon...samo treba znati...
prvo klistiranje pa onda.... 8)
 
mario80:
kolega, mislim da je bolje dzonsonovo bebi-gel ulje koje se skoro pojavilo na trzistu....
ja vise ne praktikujem vaginalni sex sa devojkom.analni sex je zakon...samo treba znati...
prvo klistiranje pa onda.... 8)
Analni sex zakon?!? Ostala sam bez reci....
I kazes da ti je ona devojka? A pitas li se da li njoj to prija? Ne to, da li samo podnosi, jer te voli? :?: :?: :?:
Probala sam, a nije mi se svidelo :!:
 
Probao mnogooooo puta. Meni je super jer je tasno i perverzno, jos ako devojka steze misice rektuma (guze!)! Njoj kako je?! Treba biti nezan, pazljiv. Polako uci. Ja ne volim ulja jer ih koza upije, najbolja je Pavloviceva krema :wink: Inace svaka devojka sa mnom je svrsil uz analni sex, ali treba dodati jos i mazenje klitorisa ili vibrator u ribicu. Onda je to zesce uzivanje! :lol: :wink:
 
devojcica_20:
Nisam nikada probala :roll: ali decko insistira na tome... :?

Zanuima me da li boli....i kako je, u sustini...
Dakle, iskusni - NAPRED! :D

U sustini je ODLICNO.. :wink: ,ali....necu da te lazem-BOLI :),pogotovu ako ti je PRVI PUT..
Sve ide iz glave i ako u svojoj glavi resis da zelis da probas,lakse ces se opustiti... :wink:
To ti je kao da si nevina a zelis da sa svojim deckom probas cari sexa...PRVI PUT BOLI,ALI SVAKI SLEDECI JE SVE BOLJI I BOLJI... 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top