Ekrem Jevrić dolazi u Beograd!!

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
U zvanicnu i prijateljsku posetu Srbiji,
postavlja se pitanje ko ce ga primiti od predstavnika naseg drzavnog rukovodstva?!





Jutjub zvezda Ekrem Jevrić stiže u Beograd 11. jula
I. Jovanović - 30.06.2010. - 00:39


„Automobil iz Dolče i Gabane me je kupio pred kuću ujutro i na kraju dana me dovozio pred kuću. Za dva dana snimanja reklame sam uspeo da zaradim 1.000 dolara...
Jedini sam bio obučen tokom snimanja”, objašnjava za „24 sata” Ekrem Jevrić, autor planetarnog Jutjub hita „Kuća pos’o, pos’o kuća” svoje učešće u D&G reklami. To što je pevač nije imalo nikakvog uticaja za angažovanje u spotu, već je bilo presudno to što liči na Italijana.

ekrem-v.jpg


GLAS - Sedeo sam sa društvom u kafani i prilazi mi jedna gospođa i kaže: „Jeste li vi Italijan?” , a ja joj kažem da sam iz blizine. Slikali su me i javili su mi se za 10 dana. Glumio sam šnajdera u belom mantilu i sa metrom oko vrata i bio sam jedini obučen u reklami. Rekli su da će da mi se jave u avgustu za novu reklamu - kaže Jevrić za „24 sata”.
Ekrem Jevrić Gospoda ima 48 godina, a postao je popularan tek nakon 19 godina pevačke karijere, i to zahvaljujući antikapitalističkom hitu „Kuća pos’o, pos’o kuća” koji je na Jutjubu videlo više od tri miliona ljudi.
- Moj drugar i ja smo se dogovorili da snimimo spot i otišli smo na Menhetn bridž i to i uradili. Svirao mi je jedan Albanac koji razume naše reči. Učestvovao sam na brojnim koncertima kao zvezda večeri. Otpevam jednu pesmu i zaradim 1.500 dolara. Oni svi prezadovoljni - priča Ekrem.
On kaže da dosad ima ukupno 12 pesama i da će doći 11. jula u Beograd, na nagovor menadžera da održi nekoliko koncerata.
- Rečeno mi je da u Bosni ima sigurno sedam-osam mesta gde bih sigurno mogao da sviram. Ja sam inače iz Plava u Crnoj Gori, više od dvadeset godina živim u Njujorku. Imam četiri sina. Najstariji ima 24, a najmlađi 17 godina. Moram da ih ženim najkasnije za četiri godine - ističe Ekrem.
A, ako sinovi „zarade” njegov nadimak, ženidba ne bi trebalo da bude problem...
- Gospoda je nadimak koji su mi dali moji prijatelji, jer sam kao gospodin i sve što kažem je gospodski. Inače, ja ovde radim „izolejšn”, a u Nikšiću sam godinama radio na visokogradnji - zaključio je Ekrem razgovor i pozvao redakciju „24 sata” da mu se obavezno pridruži na nekom od njegovih koncerata.

„Ljudi iz Gusinja su kavaljeri”
DRUŠTVO - Ekrem se najviše druži sa „našim” ljudima, pogotovo sa ljudima iz Gusinja. „Meni je žena iz Gusinja. To su odlični ljudi, gospoda i kavaljeri”, kaže popularni Gospoda, koji veliku podršku ima od šest sestara, tri brata i majke koji žive u Plavu.




http://www.24sata.rs/show.php?id=74433
 
Poslednja izmena:
Наопако каквим све ликовима да не кажем појавама се посвећује медијска пажња !
Данас је довољно 3 минута лупетати у микрофон и правити се идиотом да би добио тражених 5 минута славе.И наравно што више правиш будалу од себе то си популарнији.А за два месеца више те се нико неће сећати.
 
Наопако каквим све ликовима да не кажем појавама се посвећује медијска пажња !
Данас је довољно 3 минута лупетати у микрофон и правити се идиотом да би добио тражених 5 минута славе.И наравно што више правиш будалу од себе то си популарнији.А за два месеца више те се нико неће сећати.

Istina:ok: Ka kod Neše Bridžisa
 

Back
Top