Asistentkinja

gost 79626

Iskusan
Poruka
5.869
Vec dugo se nosim mislju da vas priupitam nesto.
Naime, u ovom vremenu lakog sklapanja poznanstava i velikog broja ljudi koje srecemo, moze nam zatrebati ljubavni asistent, ili za zene asistentkinja.
Ona bi radila posao slican hr menadzeru, koji bira ljude za odredjenu poziciju. Obavljala bi razgovore, testirala muskarce i samo bi odabrane slala u uzi krug- tj. na kafu sa mnom.

Time bih postigla znacajnu ustedu vremena, novca i ne bih morala da izlazim sa stotinama mladica koji ne zadovoljavaju osnovne kriterijume.
E, sad.
Sta bi tacno sve asistentkinja trebalo da radi i koje testove da sprovodi? Morala bih da joj dam tacna uputstva, da se ne bi desilo da nekog vrednog previdi.

Imate li neke predloge?
Da li bi se mozda i muskarci usudili da uzmu asistenta?
Sta ako se asistentkinja zaljubi u nekog, pa mi ga preotme... :think:
Kakav ugovor da sklopimo?
 
Vec dugo se nosim mislju da vas priupitam nesto.
Naime, u ovom vremenu lakog sklapanja poznanstava i velikog broja ljudi koje srecemo, moze nam zatrebati ljubavni asistent, ili za zene asistentkinja.
Ona bi radila posao slican hr menadzeru, koji bira ljude za odredjenu poziciju. Obavljala bi razgovore, testirala muskarce i samo bi odabrane slala u uzi krug- tj. na kafu sa mnom.

Time bih postigla znacajnu ustedu vremena, novca i ne bih morala da izlazim sa stotinama mladica koji ne zadovoljavaju osnovne kriterijume.
E, sad.
Sta bi tacno sve asistentkinja trebalo da radi i koje testove da sprovodi? Morala bih da joj dam tacna uputstva, da se ne bi desilo da nekog vrednog previdi.

Imate li neke predloge?
Da li bi se mozda i muskarci usudili da uzmu asistenta?
Sta ako se asistentkinja zaljubi u nekog, pa mi ga preotme... :think:
Kakav ugovor da sklopimo?

:whistling:
 
Vec dugo se nosim mislju da vas priupitam nesto.
Naime, u ovom vremenu lakog sklapanja poznanstava i velikog broja ljudi koje srecemo, moze nam zatrebati ljubavni asistent, ili za zene asistentkinja.
Ona bi radila posao slican hr menadzeru, koji bira ljude za odredjenu poziciju. Obavljala bi razgovore, testirala muskarce i samo bi odabrane slala u uzi krug- tj. na kafu sa mnom.

Time bih postigla znacajnu ustedu vremena, novca i ne bih morala da izlazim sa stotinama mladica koji ne zadovoljavaju osnovne kriterijume.
E, sad.
Sta bi tacno sve asistentkinja trebalo da radi i koje testove da sprovodi? Morala bih da joj dam tacna uputstva, da se ne bi desilo da nekog vrednog previdi.

Imate li neke predloge?
Da li bi se mozda i muskarci usudili da uzmu asistenta?
Sta ako se asistentkinja zaljubi u nekog, pa mi ga preotme... :think:
Kakav ugovor da sklopimo?

........inspirisana Sekom i njenom "desnom' rukom ............menjaj ruke ........:hahaha::hahaha::rotf:
 
Nego, ne moze covek da postigne da izlazi sa svima na te kafe, a opet treba dati sansu i nekome ko mozda deluje smotano na prvi pogled i zamuckuje kad ti trazi broj telefona...
Mozda se u njemu krije pravi nebruseni dijamant :lol:
A kako ja da znam to, ako ne provedem par sati caskajuci sa njim...
I onda, ispadne cinjenica da je zaista smotav i tunjav i uzalud moja dobra volja da zapocnemo zanimljivu konverzaciju...
 
Vec dugo se nosim mislju da vas priupitam nesto.
Naime, u ovom vremenu lakog sklapanja poznanstava i velikog broja ljudi koje srecemo, moze nam zatrebati ljubavni asistent, ili za zene asistentkinja.
Ona bi radila posao slican hr menadzeru, koji bira ljude za odredjenu poziciju. Obavljala bi razgovore, testirala muskarce i samo bi odabrane slala u uzi krug- tj. na kafu sa mnom.

Time bih postigla znacajnu ustedu vremena, novca i ne bih morala da izlazim sa stotinama mladica koji ne zadovoljavaju osnovne kriterijume.
E, sad.
Sta bi tacno sve asistentkinja trebalo da radi i koje testove da sprovodi? Morala bih da joj dam tacna uputstva, da se ne bi desilo da nekog vrednog previdi.

Imate li neke predloge?
Da li bi se mozda i muskarci usudili da uzmu asistenta?
Sta ako se asistentkinja zaljubi u nekog, pa mi ga preotme... :think:
Kakav ugovor da sklopimo?

ne bi uspelo. da je moguće do sad bi se ljudi i školovali za to:mrgreen:
 
PA NAS KAKO
TRAZILA BIH 500 JEVREJA
TOLIKO JE MENI MESECNO POTREBNO
TRENURNO ZIVIM NA 350
Dobro je, skromna si.
Hajde da se dogovorimo kako cemo.
Kad meni neko pridje ja ga saljem kod tebe na razgovor.
Ti napravis test licnost, popricas, ispitas i neverbalne signale kad mu postavis skakljiva pitanja.
Hocemo ona obavezna pitanja sa intervjua za posao, ili nesto nekovencionalno?

A sta ako se taj zaljubi u tebe, kako da mi ga prosledis opet? Hm...
 
ne bi uspelo. da je moguće do sad bi se ljudi i školovali za to:mrgreen:
Znala sma da je nemoguce, ali rekoh ipak da pitam...
Mozda u buducnosti i otvore skolu.
Nego, sad mi pade na pamet.
Zar nisu one agencije za bracno posredovanje nesto slicno?
One spajaju ljude sa slicnim afinitetima.
Samo ovaj moj predlog bi bio elitisticki, samo za bogatije i sofisticiranije probirace.
A agencije su ipak za obican plebs.:mrgreen:
 
Dobro je, skromna si.
Hajde da se dogovorimo kako cemo.
Kad meni neko pridje ja ga saljem kod tebe na razgovor.
Ti napravis test licnost, popricas, ispitas i neverbalne signale kad mu postavis skakljiva pitanja.
Hocemo ona obavezna pitanja sa intervjua za posao, ili nesto nekovencionalno?

A sta ako se taj zaljubi u tebe, kako da mi ga prosledis opet? Hm...

ajde brate stvarno ja sam zainteresovana da radim.
 
Uh sto ne volim te "HR" ljude...i od samog izraza mi zlo..kad se nadju pametni na razgovorima za posao pa smaraju sa prostom psihologijom a ti kao pazis kako ces da prekrstis noge ili postavis ruke...debilana. Znam da nije tema, al morala sam reci :D
 
Uh sto ne volim te "HR" ljude...i od samog izraza mi zlo..kad se nadju pametni na razgovorima za posao pa smaraju sa prostom psihologijom a ti kao pazis kako ces da prekrstis noge ili postavis ruke...debilana. Znam da nije tema, al morala sam reci :D
E, to, Sally!
Odlican slagvort.
Pa i na dejtu, ako nije nesto opusteno, nego zakazan dejt sa nekim koga i ne znas nesto, imas te momente. Kako sedis, kako gledas, da l' vrtis kesicu secera, da l' mesas nervozno kafu...
I te stvari mogu da budu bitne nekome.
Ispade ko intervju za posao. :lol:

Dobro, da se ne lazemo, kad je prava stvar nema toga, nego ide glatko, ne stignes da primetis gluposti.
 
inace taktika
naci nikakva pitanja, sve je to udar na svesno i razumno
mi idemo na nesvesno gde se nalazi prava priroda
smestamo ga u neku situaciju nepredvidjenu i pravimo se da mu ne postavljamo pitanja a ustvari izazivamo reakcije koje dolaze pravac iz onog dela koji govori tacno kako funkcionise i kako arzmislja
nema lazi a ni prevare
 
Ja pomazem ljudima da prave romanticna iznenadjenja voljenim osobama... :rumenka: :heart:

Onaj pravi je vredan trazenja, ne mozes da znas koji je pravi ako ne znas koji je pogresan, moras poljubiti mnogo zaba da bi se jedna i pretvorila u princa :) :heart:
 

Back
Top