Nema veze da li je njen tip

Kazem ja skoro jednom drugu, mani se corava posla, nisi njen tip, da se covek ne razocara. Naime, svidja mu se devojka sa kojom po mom misljenju nema dodirnih tacaka, a i njoj se dopadaju muskarci potpuno razliciti od njega.

Kad on meni rece: "Jelena, ti izgleda jos uvek nisi shvatila da nema veze da li si njen tip, nego kako se postavis prema zeni i koliko verujes u sebe."

:lol:
Sta vi mislite?
Kako se postavis? Da li si samouveren? Iako deluje da nemas sanse?

Covek ti lepo rekao :super:
 
Kazem ja skoro jednom drugu, mani se corava posla, nisi njen tip, da se covek ne razocara. Naime, svidja mu se devojka sa kojom po mom misljenju nema dodirnih tacaka, a i njoj se dopadaju muskarci potpuno razliciti od njega.

Kad on meni rece: "Jelena, ti izgleda jos uvek nisi shvatila da nema veze da li si njen tip, nego kako se postavis prema zeni i koliko verujes u sebe."

:lol:
Sta vi mislite?
Kako se postavis? Da li si samouveren? Iako deluje da nemas sanse?

Ma trt.
Postavices se i bices samouveren samo onoliko koliko to u dubini licnosti jesi.
Sva ostala fejkovanja brzo se provale..... jer zene, a posebno lepe i zeljene, pravi su majstori za to da otkriju one koji foliraju samouverenost i to "postavljanje"

Da sam na njegovom mestu poslusao bih tebe, kao drugaricu koja me poznaje, a poznaje i nju i moze objektivno da oceni da ta devojka nije za mene.
 
Ma trt.
Postavices se i bices samouveren samo onoliko koliko to u dubini licnosti jesi.
Sva ostala fejkovanja brzo se provale, zene, a posebno lepe i zeljene, pravi su majstori za to da otkriju one koji foliraju samouverenost i to "postavljanje"

Da sam na njegovom mestu poslusao bih tebe, kao drugaricu koja me poznaje, a poznaje i nju i moze objektivno da oceni da ta devojka nije za mene.
Evo, recimo, ako je ona kao Adriana Lima, a on Balasevic?
 
Evo, recimo, ako je ona kao Adriana Lima, a on Balasevic?

Adriana bi se razapela na krst :lol:

Hocu da kazem da ako krece na devojku iz teske kategorije, a on je pero laka, moze on da krene sa svom samouverenoscu sveta, ona ce malo da ga pusti da skacka oko nje, da zada neki "udarac" a onda ce ga sacekati da otkrije bradu i ima da ga patosira

Posle ce taj da dodje na forum i otvara teme o tome kako su zene jeftine koorvice koje treba divljacki toocati. U boolju. Sa brasnom, da ih boli. I tome slicno
 
Да постоји правило, не би постојала тема о којој бисмо дискутиовали.

Шта значи "није њен тип"? Шта значи "тип"? Је ли то пубертетски фазон на тему "како је он леп"? Или его-трип "ја сам велика риба која зна шта хоће"? А заправо паћеница која ће да се удоми чим уграби прву прилику.

А самоувереност, најпрецењенија особина. Имам познаницу, муж јој до јаја самоуверен. Већ 15 година самоуверен к'о првог дана. То јест, она га таквим сматра.

Мене ако питате, а и не само мене, човек је чисти болид. Али, нећемо јој кварити задовљство.
 
i ja mislim da nema veze s tim da li je ili nije nečiji tip.
pa niko nije pravljen po šablonu pa sad da se štancuju samo odredjeni tipovi.

a u suštini žene i ne znaju koji je njihov tip dok ne pronadju onog pravog.;)

i mislim, eto meni tip muškarca bio crn sa crnim očima, a nekako sve završavala sa tipovima koji su plavi sa plavim očima, al posle sam pronašla sredinu, crnog sa zelenim očima i sad ga proglašavam za moj tip:zper:

svako zna koji je njegov tip

samo sto neki nisu u stanju da prihvate svoj tip, jer su neki drugi tipovi objektivno bolji
kao sto se i taj tip sveo samo na fizicko, pa je to jedna veoma povrsna tipizacija... zbog koje je jasno zasto dolazi do zabune
covjek je slobodan, a konstantno pokusava da se ukalupi, da,kako sebe tako i druge, ubaci u sablone
i drzi se sablona i zali kada iskoci iz njih, a ne razmislja o tome da je samo covjek koji se razvija sposoban da odskoci
kao sto napisah, svako ima svoj tip, ali se mijenja zajedno sa covjekom

tako si i ti malo odrasla:D
jos da prevazidjes iskljucivo fizicku tipizaciju:D
 
..taj balasevic je u svoje vreme capio jednu od najlepsih zena SFRJ-a .............;)
E, to je zanimljivo!
Pa zato sam i postavila temu, jer je za diskusiju :)
Mada, Balasevic je u ono vreme bio zgodan, uspesan, popularan vec (koliko mi se cini, ne znam tacno otkad su zajedno), dok ovaj moj drug nije uspesan, mada je divna osoba :heart:
Adriana bi se razapela na krst :lol:

Hocu da kazem da ako krece na devojku iz teske kategorije, a on je pero laka, moze on da krene sa svom samouverenoscu sveta, ona ce malo da ga pusti da skacka oko nje, da zada neki "udarac" a onda ce ga sacekati da otkrije bradu i ima da ga patosira

Posle ce taj da dodje na forum i otvara teme o tome kako su zene jeftine koorvice koje treba divljacki toocati. U boolju. Sa brasnom, da ih boli. I tome slicno
Nece taj da otvara te teme, on je covek emotivan i ima stila.
:)
 
E, to je zanimljivo!
Pa zato sam i postavila temu, jer je za diskusiju :)
Mada, Balasevic je u ono vreme bio zgodan, uspesan, popularan vec (koliko mi se cini, ne znam tacno otkad su zajedno), dok ovaj moj drug nije uspesan, mada je divna osoba :heart:

Nece taj da otvara te teme, on je covek emotivan i ima stila.
:)

Zanimljivo.
A sta ako postane uspjesan?
Mislis li da ce tada imati sansu kod nje?

Ili si mozda projektovala svoje kriterijume na tu zenu?

Kakva je ona? Koliko je dobro poznajes?
 
Ma onako...
Nisam projektovala.
Preterala sam sa intimom ovdi.
Begam sad, zurim :)

Kako sada zuris,a nisi rekla nista o tome zasto on nije njen tip. On ti je drug, a sta je ona?
Koliko je poznajes da bi mogla sa sigurnoscu reci koji je njen tip?
Sta je ona rekla o njemu?

Mislis li da svojim uplitanjem mozes njega sputati? I recimo odvratiti ga od necega sto je samo u tvojim ocima nemoguca misija?

Sta ako ti nemas sve informacije, i on odustane, a ova mu se nada?\

ko zna, mozda je i to jedna od mogucnosti
 
Kako sada zuris,a nisi rekla nista o tome zasto on nije njen tip. On ti je drug, a sta je ona?
Koliko je poznajes da bi mogla sa sigurnoscu reci koji je njen tip?
Sta je ona rekla o njemu?

Mislis li da svojim uplitanjem mozes njega sputati? I recimo odvratiti ga od necega sto je samo u tvojim ocima nemoguca misija?

Sta ako ti nemas sve informacije, i on odustane, a ova mu se nada?\

ko zna, mozda je i to jedna od mogucnosti
Uh...
On je izuzetan i poseban.
Ali on nema posao, nema nijedno sredjeno pitanje, teski su mu izgledi da ce skoro srediti nesto.
Ona gleda bas mocne muskarce, za kojima se zene okrecu, a ne ovako posebne momke, koji nisu alfa i nisu markantni.
 
Uh...
On je izuzetan i poseban.
Ali on nema posao, nema nijedno sredjeno pitanje, teski su mu izgledi da ce skoro srediti nesto.
Ona gleda bas mocne muskarce, za kojima se zene okrecu, a ne ovako posebne momke, koji nisu alfa i nisu markantni.

To samo znaci da ce ga ubrzo pocistiti tako da ce jetra da ga boli nedeljama
Ona jednostavno ne vidi njegove vrednosti i ne zanimaju je. Nisu joj privlacne
Zato treba da se mane te misije i potrazi devojku koja bi te vrednosti bar primetila i kojoj nisu privlacni mocni alfa biznismeni u dzipovima
 
Uh...
On je izuzetan i poseban.
Ali on nema posao, nema nijedno sredjeno pitanje, teski su mu izgledi da ce skoro srediti nesto.
Ona gleda bas mocne muskarce, za kojima se zene okrecu, a ne ovako posebne momke, koji nisu alfa i nisu markantni.

Ако је тако као што кажеш, одуваће га у старту, па ће схватити то о чему говориш на тежи, али једини могућ начин.

А ко зна, можда се чудо догоди, па "теорија типова" падне у воду. Оно што је сто, али значи сто посто сигурно, то је да је свако мешање потпуно неефикасно и као такво бесмислено. Ко год да је у питању.
 
Kazem ja skoro jednom drugu, mani se corava posla, nisi njen tip, da se covek ne razocara. Naime, svidja mu se devojka sa kojom po mom misljenju nema dodirnih tacaka, a i njoj se dopadaju muskarci potpuno razliciti od njega.

Kad on meni rece: "Jelena, ti izgleda jos uvek nisi shvatila da nema veze da li si njen tip, nego kako se postavis prema zeni i koliko verujes u sebe."

:lol:
Sta vi mislite?
Kako se postavis? Da li si samouveren? Iako deluje da nemas sanse?

Ja bi ga pustila da se upozna i sam se uveri..da ne bude posle zvocava ovo ono...ovako čist račun duga ljubav.:manikir:
 
Kad on meni rece: "Jelena, ti izgleda jos uvek nisi shvatila da nema veze da li si njen tip, nego kako se postavis prema zeni i koliko verujes u sebe."

:lol:
Sta vi mislite?
Kako se postavis? Da li si samouveren? Iako deluje da nemas sanse?

Чудно, ја сам мислио да знам твоје име и заклео бих се да оно није Јелена... :lol::lol::lol:
Следећи пут да припремиш личну картили пасош.

Ја лично не верујем у типове.
Некад јесам.
Мислим, последњи пут негде кад сам имао 18.
Година...

Треба посматрати људе какви јесу.
Стати пред њих...
Видети поклапање и однос карактера...
А физички изглед...
Нико није савршен...


Знаш, ја мислим да пријатеље не треба да спречавамо да ударе главом у зид, али можеш касније да им превијеш главу...
И само то треба да радимо...
Мало ко се учи на туђим грешкама...
Пусти га и подржи у свему што ради...

Мислим, макар ја то радим за своје пријатеље...
 
Kazem ja skoro jednom drugu, mani se corava posla, nisi njen tip, da se covek ne razocara. Naime, svidja mu se devojka sa kojom po mom misljenju nema dodirnih tacaka, a i njoj se dopadaju muskarci potpuno razliciti od njega.

Kad on meni rece: "Jelena, ti izgleda jos uvek nisi shvatila da nema veze da li si njen tip, nego kako se postavis prema zeni i koliko verujes u sebe."

:lol:
Sta vi mislite?
Kako se postavis? Da li si samouveren? Iako deluje da nemas sanse?

Kad je sex u pitanju jezik i dodirne tačke samo za jedno služe.....
 

Back
Top