NEMA VECIH GUZVI NA MOSTU "GAZELA"

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
13.999
Dugo očekivana rekonstrukcija beogradskog mosta "Gazela" počela je danas, ali većih gužvi nema u tom delu grada.

Beograđani su prihvatili apel gradskih vlasti da maksimalno koriste vozila javnog prevoza i alternativne pravce tokom trajanja radova na mostu, a manjih gužvi u saobraćaju ima oko autobuske i železničke stanice i na prilazu Starom Savskom i Brankovom mostu, rečeno je Tanjugu u Žutom taksiju.

Početna faza radova na "Gazeli" trajaće do 31. jula, za saobraćaj će biti zatvorena pojedina uključenja iz pravca Bulevara vojvode Mišića i Savske ulice i isključenja ka Ulici Kneza Miloša i Topčiderskoj zvezdi.

Radovi na prilaznim rampama mosta počeli su danas, a 3. jula počeće i obnova asfalta na autoputu od "Sava centra" do petlje Tošin bunar.

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/196333/Nema-vecih-guzvi-na-mostu-Gazela

plivanjeM.jpg



:hahaha: :hahaha:
 
Dugo očekivana rekonstrukcija beogradskog mosta "Gazela" počela je danas, ali većih gužvi nema u tom delu grada.

Beograđani su prihvatili apel gradskih vlasti da maksimalno koriste vozila javnog prevoza i alternativne pravce tokom trajanja radova na mostu, a manjih gužvi u saobraćaju ima oko autobuske i železničke stanice i na prilazu Starom Savskom i Brankovom mostu, rečeno je Tanjugu u Žutom taksiju.

Početna faza radova na "Gazeli" trajaće do 31. jula, za saobraćaj će biti zatvorena pojedina uključenja iz pravca Bulevara vojvode Mišića i Savske ulice i isključenja ka Ulici Kneza Miloša i Topčiderskoj zvezdi.

Radovi na prilaznim rampama mosta počeli su danas, a 3. jula počeće i obnova asfalta na autoputu od "Sava centra" do petlje Tošin bunar.

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/196333/Nema-vecih-guzvi-na-mostu-Gazela

plivanjeM.jpg



:hahaha: :hahaha:
:mrgreen::lol::lol::lol:
Čovek triatlonac:ok:
Vozio je bajs pa sjašio malo plivanja,malo trčanja i...
Stigo na poso:mrgreen:
 
Koga bole ćoše za Gazelu...što se ovde otvara sve što je usko vezano za Beograd?

Odakle ti ideja da je samo za Beograd vezana tema? To je glavni putni pravac kroz zemlju i većina saobraćaja se obavlja tuda.
takođe pogledaj koliki procenat stanovnika naše sržave živi u beogradu pa ćeš da vidiš zašto je tema bitna.
Naravno, oni koji nisu iz beograda i nemaju potrebu za korišćenjem ovog pravca, ne moraju da učestvuju na temi. Mogu da daju svoj komentar, ali koristan i onaj koji je vezan za temu.
 
Pa kad je gradčina pola Srbiji živi i prolazi kroz njega svakog dana.

Da pola Srbije živi tačno, al' baš da je gradčina, bio, živeo, video...posebno naselja poput Kumodraža, Belih Voda, Ovče, mokrih lugova...petlovi u ranu zoru i svinje iza kuće, metropola.

Nego, bilo bi lepo da neko otvori temu da znamo mi što živimo u "selendrama" u kom periodu u Zemunu neće biti vode i na Voždovcu struje :super:
 
Da pola Srbije živi tačno, al' baš da je gradčina, bio, živeo, video...posebno naselja poput Kumodraža, Belih Voda, Ovče, mokrih lugova...petlovi u ranu zoru i svinje iza kuće, metropola.

Nego, bilo bi lepo da neko otvori temu da znamo mi što živimo u "selendrama" u kom periodu u Zemunu neće biti vode i na Voždovcu struje :super:
Isti su potpuno ljudi u BG-u ili Nišu,Kragujevcu...Nisu to Marsovci neki su i do pre par godina živeli u provinciji pa se doselili ovde.
 
Odakle ti ideja da je samo za Beograd vezana tema? To je glavni putni pravac kroz zemlju i većina saobraćaja se obavlja tuda.
takođe pogledaj koliki procenat stanovnika naše sržave živi u beogradu pa ćeš da vidiš zašto je tema bitna.
Naravno, oni koji nisu iz beograda i nemaju potrebu za korišćenjem ovog pravca, ne moraju da učestvuju na temi. Mogu da daju svoj komentar, ali koristan i onaj koji je vezan za temu.

Ovo je pdf Politika, prijatelju. Sad mi objasni kakve veze ima to što nema gužvi na Gazeli s politikom?

Imate pdf Beograd, Gazela je u Beogradu, pa koga zanima van BG šta se dešava na Gazeli trenutno, za sat vremena, ili dva dana može da ode tamo.
 
Da pola Srbije živi tačno, al' baš da je gradčina, bio, živeo, video...posebno naselja poput Kumodraža, Belih Voda, Ovče, mokrih lugova...petlovi u ranu zoru i svinje iza kuće, metropola.

Nego, bilo bi lepo da neko otvori temu da znamo mi što živimo u "selendrama" u kom periodu u Zemunu neće biti vode i na Voždovcu struje :super:

mene juce proziva jedan da sam ljakse ja ga pitam gde zivi u bgu on kaze u rusnju :mrgreen:

rekoh ok bato ti si urbani gradjanin :mrgreen:
 
Da pola Srbije živi tačno, al' baš da je gradčina, bio, živeo, video...posebno naselja poput Kumodraža, Belih Voda, Ovče, mokrih lugova...petlovi u ranu zoru i svinje iza kuće, metropola.

Nego, bilo bi lepo da neko otvori temu da znamo mi što živimo u "selendrama" u kom periodu u Zemunu neće biti vode i na Voždovcu struje :super:

i dalje je najveći grad u regionu. A svi ti iz ča,ča,ča naselja takođe rade negde i moraju da putuju i često prelaze most Gazela. Ne vidim kakve veze ima njihov način života sa mostom i celom pričom?
Za te informacije koje si tražio postoje lokalne televizije i štampa. Tako je u svakom većem gradu.
 
LAZU TADICEVCI DA NEMA GUZVI z:D

evo iskustvo iz prve ruke z:D

Oставке под хитно!!! Зашто, па зато што лажу, као нема гужве на газели, а зато сви остали делови града у колапсу! Еј неки "паметан" лик се сетио да у исто време затвори прилазе на газелу али и обилазницу око Београда????!!! Да ли у овој земљи и овом граду постоји неко са два грама мозга а да је на руководећој функцији???
(Згрожен, 1. jul 2010 13:02)
 

Back
Top