VILLA MARIA

pumma

Zainteresovan član
Poruka
150
SMESNO! :lol: Smesno je jer serija nije nimalo zanimljiva,i glupa.A ZALOSNO je to da se jedna hrvatska serija prikazuje na srpskoj,iako prodanoj, televiziji i to u ,da kazem, udarnom terminu.SRAMOTA.Zar nam nije dovoljno sto se na radio stanicama svaka druga pesma koja se pusta-njihova?A da li ce se nasa JELENA pustati na HRTu-cisto sumnjam...
 
Jako smesno kako sam ja saznala za tu seriju :lol: .Gledala sam reklamu na HRT-u a bio je utisan ton. I ja gledam sta je, ona kosa slova, sve neke krevetske scene, vidim neka porodicna limunada kao spanska serija. I za mene je to i ostala spanske serija sve do pre par dana kad sam cula da pricaju neki,nama razumljiv jezik. Toliko mi je izvestacena,bolji su Spanci :wink: . Sto ne dadose neku humoriosticku nego ovu glupost :x ....Pa jos Hrvatska! Ne pada mi na pamet da gledam nesto njihovo! Mozda cak pljuju po naMA,ko zna :evil:
 
Koliko nesto moze nisko spasti! I to jos sapunica, koja je na dnu svega, pa onda je Vila Marija dno dna! Sve te defektne scene, netalentovani glumci, monoton debilan razgovor, .... mislim video sam cak da neko svoju devojku zove sa "ljubavi"!! Vertujte mi na rec ali to mi je prvi put u zivotu da to vidim :lol: . Takav recnik nije prikladan za prost narod kao sto je hrvatski ili srpski. Mislim nema psovki koji su inace u duhu balkanskih naroda. Potpuno neprirodno! S tim vise da su svi glumci bogatasi :lol: , ... stvar postaje aspurdna :x
Smesno, jednostavno za sazaljevane. :evil:
 
Zašto kažu da je zabranjena ljubav prva hrvatska sapunica? Pa zar to nije Villa Maria?!
11.gif
 
ZABRANJENA LJUBAV je 1. hrvatska sapunica koja će se snimati u beskonačnost. za početak je planirano 220 epizoda, a ako stekne veliku gledanost planira se snimati u nedogled. Prva epizoda je planirana 25.10. na RTL Televiziji.

VILLA MARIA nije sapunica već TELENOVELA koja ima svoj kraj, mada je sve to isto, zato se obje reklamiraju kao prve. Gluposti.
 
..
pumma:
SMESNO! :lol: Smesno je jer serija nije nimalo zanimljiva,i glupa.A ZALOSNO je to da se jedna hrvatska serija prikazuje na srpskoj,iako prodanoj, televiziji i to u ,da kazem, udarnom terminu.SRAMOTA.Zar nam nije dovoljno sto se na radio stanicama svaka druga pesma koja se pusta-njihova?A da li ce se nasa JELENA pustati na HRTu-cisto sumnjam...

yebiga...pare su odlucujuci faktor, a i gledaju seljaci, nije da nije... :roll: ...isti slucaj je i sa onim Grand Show-om; udarni termin, najgledanija emisija... To vam je ljudi Srbija! :(
 

Back
Top