svrsava i govori volim te??

cochisse

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
344
da li vam se to ikada desilo?? :D da je riba na vama, trese se od orgazzma i onako u transu vam govori da vas voli... :per: da li i stvarno tako misli ili je sexx samo bio extra?? :per: meni se to skoro desilo i nista eroticnije odavno nisam cuo... :gace: zeleo bih da cujem iskustva starijih i iskusnijih od mene... :rumenko:
 
da li vam se to ikada desilo?? :D da je riba na vama, trese se od orgazzma i onako u transu vam govori da vas voli... :per: da li i stvarno tako misli ili je sexx samo bio extra?? :per: meni se to skoro desilo i nista eroticnije odavno nisam cuo... :gace: zeleo bih da cujem iskustva starijih i iskusnijih od mene... :rumenko:

Говоре оне али нисам сигуран коме.Обраћају се оргазму.:)
 
ali ja nju volim, pogotovo sam siguran posle te scene... :D osecao sam se kao u oblacima kad sam to cuo, bilo je predivno... :) moguce da su se emocije povecale zbog sexa, ko zna... ali svejedno, osecaj je neverovtan kada to cujete u tom trenutku, kada ste oboje blizu vrhunca... :D
 
momci
vi koji ste odgovorili na temu tj
jeste vi imali nekad devojku ili ste o seksu, voljenju i orgazmičnim uzvicima učili iz seksi priča =I
kao.. ne znam.. "divlje je vitlala kosom, uvijala se i govorila aaaa tooo nemoj prestati, volim kad mi to radiš uuuuu uuuuu joooš, volim te, volim tvoju mesnatu itd itd"
zaboga miloga
 
ali ja nju volim, pogotovo sam siguran posle te scene... :D osecao sam se kao u oblacima kad sam to cuo, bilo je predivno... :) moguce da su se emocije povecale zbog sexa, ko zna... ali svejedno, osecaj je neverovtan kada to cujete u tom trenutku, kada ste oboje blizu vrhunca... :D

a ti deluješ ko dobro dete, da ti kaže tetka parka, pusti ove budale, našo si gde ćeš da pitaš
 
da li vam se to ikada desilo?? :D da je riba na vama, trese se od orgazzma i onako u transu vam govori da vas voli... :per: da li i stvarno tako misli ili je sexx samo bio extra?? :per: meni se to skoro desilo i nista eroticnije odavno nisam cuo... :gace: zeleo bih da cujem iskustva starijih i iskusnijih od mene... :rumenko:

tad se svasta govori a kriva je droga koju nas organisam proizvodi.....................tripujemo:zper:
 
pa mislim
ako i ti nu voliš onda je seksi da ti to kaže
a ako je samo ebeš
onda je totalno tužno
Slazem se sa svakim slovom, bravo :ok:
ali ja nju volim, pogotovo sam siguran posle te scene... :D osecao sam se kao u oblacima kad sam to cuo, bilo je predivno... :) moguce da su se emocije povecale zbog sexa, ko zna... ali svejedno, osecaj je neverovtan kada to cujete u tom trenutku, kada ste oboje blizu vrhunca... :D
Potpisujem :heart:
 
a ti deluješ ko dobro dete, da ti kaže tetka parka, pusti ove budale, našo si gde ćeš da pitaš

pa onako, nisam losa osoba, to je sigurno, ali nisam ni idealan, imam mana, kojih sam svestan i sam, ali ih tesko menjam... :confused: pa kome se svidim, svidim...;)

Meni je jedan muskarac rekao da mu nikad ne verujem ako mi kaze da me voli dok me tuca.
A ni drugim muskarcima.

a mislis da to vazi i za devojke?? i da one tako foliraju?? :think:
Siguran si da je rekla Volim te a ne volim TO....:think:

hahaha... ne verujem da sam se bas toliko istripovao... 99% TE je bilo... :D
Pa to neka opaka riba :D

P.S. To ona rekla da se ti ne bi loshe osjecao sto te iskoristila :D

e pa ispade da jeste opasna mala... a nije uopste tako izgledala u pocetku, dok se nismo sasvim opustili i predali jedno drugom...
p.s. ne verujem da me je iskoristila, vidi se da joj je stalo... ;)
 
a mislis da to vazi i za devojke?? i da one tako foliraju?? :think:

Ma kao sto su ti ljudi rekli.
Ako to kaze i kad se ne tucate, super, mozes verovati.
A ovako samo tokom seksa izgovoreno, nema istu tezinu, mada ne mora da bude laz, naravno.
Ti je bre bolje poznajes nego mi. Znas valjda.
A i ko da je vazno da li te bas voli ili je samo zaljubljena. Bitno je da vam je lepo i da ste srecni.
 
ja ne verujem u govorenje stvari koje ne mislimo u afektu
možda stvari oko kojih se dvoumimo, ili koje ne smemmo da priznamo sebi ili bilo šta
ali da sad ja viknem aaaaaa obožavam narandžastu (recimo da mu ej narandžasta posteljina, ajde da ne bude bzvz) a mrzim je iz dubine duše - u to ne verujem
 
Ma kao sto su ti ljudi rekli.
Ako to kaze i kad se ne tucate, super, mozes verovati.
A ovako samo tokom seksa izgovoreno, nema istu tezinu, mada ne mora da bude laz, naravno.
Ti je bre bolje poznajes nego mi. Znas valjda.
A i ko da je vazno da li te bas voli ili je samo zaljubljena. Bitno je da vam je lepo i da ste srecni.

znam je i verujem joj... lepo mi je sa njom, cak i prelepo, i ne bih nikako to kvario...
iako to jos nije rekla ovako, verujem da ce se i to uskoro dogoditi, i zaista jedva cekam... :) jer sam i ja spreman da to isto njoj kazem... :heart:
 
aaaaa =)
pa možda ti je to rekla tako da bi posle ako loše odreaguješ mogla da se povuče =)
reci i ti devojci, nemoj da je mučiš, izgleda mi da je ona trenutno u većem rebusu od tebe
mladi =) sve se smeškam dok kucam =)
 

Back
Top