Почасни оданик усташке емиграције волонтира у цртаћу

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Хрватски председник Иво Јосиповић позајмио глас у кратком анимираном филму "Ноћ и дан" који ће се емитовати као увод у наставак Дизнијеве "Приче о играчкама 3". Јосиповић за то није добио хонорар, кажу у кабинету председника.

Председник Хрватске Иво Јосиповић позајмио је глас у кратком анимираном филму "Ноћ и дан" који ће се приказивати као увод у дуго очекивани наставак Дизнијеве "Приче о играчкама 3".

Снимање је обављено у Председничким дворима на Пантовчаку пре око месец дана и трајало је око пола сата. У кабинету председника Хрватске потврдили су новинарима да је снимање завршено и да председник Хрватске за то није добио хонорар.

У кабинету објашњавају да је председник Јосиповић прихватио молбу из Дизнија јер је реч о позитивној причи.

"Најлепше су ствари у животу непознате. Окрените се новим стварима", гласи порука коју ће Јосиповић изговорити као глас који деци и одраслима преноси главну идеју филма.

Тај филм прати ситуацију у којој сунчани момак Дан сретне странца мрачног расположења Ноћ. Након почетног неповерења, они почињу да се зближавају.

Анимирани филм "Ноћ и дан" траје шест минута и приказиваће се пре сваке пројекције "Приче о играчкама 3". Премијера филма је 8. јула када ће хрватски гледаоци моћи да провере коју улогу тумачи шеф државе.


Након Блајбурга у цртаћу:think:
 
Коми, па није он прецедник емиграције, него легално изабран од стране хрватског народа.

Председник Хрватске одан усташкој банди !

Шта је ,ту је!

Нисам ја крива што им председник иде у Блајбуршко поље да ода почаст усташама и после тога волонтира у цртаћу .
 
Зову га Анте јер је одао почаст онима који су клали српску децу у Јасеновцу:rtfm:

Odao je pocast nevinim koji su tamo bili, ali pre toga je bio u Jasenovcu i Gospicu, odao pocast zrtvama ustaskog terora, osim toga u Bleiburg je isao pod uslovom da ne bude ustaskih uniformi, oznaka, zastava i parola, kako to objasnjavas?
 
Pustite "drugarice", druge da žive. To što "on" pali sveće, odaje poštu, ili šta već,kome već, pripadnicima svog naroda, njegova je stvar. Čini mi se "drugarice", da "vama" mnogo više smeta što mi nemamo "druga" koji bi to obavio na našim prostorima žrtvama socijalista u poslednjih 50-60 godina. Iskreno od "njih" (Hrvata) me ništa ne čudi, i sve me manje dotiče šta oni rade u svojoj zemlji, sve dok ne diraju moje sunarodnike (Srbe). A vi draga "drugarice", objasnite kakve poltičke veze ima to što "njihov" predsednik dao glasu crtacu :dontunderstand:

Oni će gledati taj "crtić", ne srpska deca. baš i ako budu srpčad gledala taj crtać, iskreno se nadam da će roditelji biti uz njih . . .
 
Odao je pocast nevinim koji su tamo bili, ali pre toga je bio u Jasenovcu i Gospicu, odao pocast zrtvama ustaskog terora, osim toga u Bleiburg je isao pod uslovom da ne bude ustaskih uniformi, oznaka, zastava i parola, kako to objasnjavas?

Шта у Блајбуршко поље су побегли марсовци а не усташе:roll:
 

Back
Top