Pa dokle bre ovako!!!!!!!!!!!!

Dokle? Dok ne ostanu samo ultrabogati, dok nam ne skinu kozu s ledja. Pare se daju i usmeravaju na zatupljivanje naroda preko Velikog Brata, Farme i svakodnevni problemi su zamenjeni time. Narod ne razmislja o drugim stvarima nego ko je sta rekao na Farmi, ko se s kim dovatio u VB! Umesto da drzava organizuje pomoc za ovakve ljude ona dodatno puni dzepove nafuranim likovima, kao da ce te pare u grob da ponesu. I sto je rekao Santic u jednoj pesmi: ,, Seljace, goljo, ti si prah na podu. Tegli i vuci i u jarmu skapaj." Osvestimo se!
 
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/123671/Crn+život+Crvenkovića.html

Čovek nije imao da plati struju pa robijao 4 meseca a ove što biju ženu zatvore na mesec dana.Pa dokle bre ljudi!!!!!!!!!!!!!

Katastrofa. Ne znam Zvoco ali ja sam bila mnogo besna kada sam spremajuci pre par godina ispit iz materijalnog procitala da je zaprecena kazna za nasilje u porodici 1 godina zatvora:udriglavu::vudu::udriglavu:...jedna godina - to znaci da muz zenu moze prebiti na mrtvo ime i dobice do godine...a onda mi pricaju o nekim sigurnim kucama...to je belosvetski bezobrazluk, samo pravnicka sovinisticka gnjida, da prostite, je mogla tako nesto da propise, pih KZ pih pih pih...:besna:
 

Back
Top