nokia 3510 ili 3410

D

dajana

Gost
Da budem iskrena tetka mi nudi da mi iz inostranstva donese tel.,vecina mojih prijatelica ima 3410, (ostali govore 3510 uzmi!!! )i govori mi uzmi taj telefon ali ja NE ZNAM sta da radim..........
ILI uzeti 3410 ili 3510(KOJI JE BOLJI I ZASTO)
POMOZITE MI MOLIM VAS!!!!!!!
HVALA S V I M A!!!!!!!!!!!
 
dajana:
ILI uzeti 3410 ili 3510(KOJI JE BOLJI I ZASTO)
POMOZITE MI MOLIM VAS!!!!!!!
HVALA S V I M A!!!!!!!!!!!

3510, ima mnogo vise memorije (150 sms poruka + 10 sim, i 500 names + 130 sim)
ima malo redizajniran meni u odnosu na starije modele, poboljsana je funkcionalnost istog, ima polifone melodije, javu, gprs, mms, wap, itd...
ili neka ti donese 3510i, nije mnogo bolji, osim sto ima ekran u boji i lepse izgleda, a i nije skup, oko 120 e
 
ma sestro slusaj ovamo ja sam uzela 3510 pre jedno tri meseca i to mi je bila najbolja kupovina u "skorije" vreme. telefon je odlican sve na njemu je bez mana i jos troje ljudi iz okoline sam nagovorila da ga uzmu i nisu se pokajali
 
dajana:
Da budem iskrena tetka mi nudi da mi iz inostranstva donese tel.,vecina mojih prijatelica ima 3410, (ostali govore 3510 uzmi!!! )i govori mi uzmi taj telefon ali ja NE ZNAM sta da radim..........
ILI uzeti 3410 ili 3510(KOJI JE BOLJI I ZASTO)
POMOZITE MI MOLIM VAS!!!!!!!
HVALA S V I M A!!!!!!!!!!!
Zar nepostoji neka druga kombinacija mob koji mozesh da dobijesh ili su samo ta 2?poshto bar po meni oba su mnogo gloopa :roll: ,ali ako vetj morash da birash onda uzmi 3510 :?
 
Prvo nemoj da gledas sta drugarice imaju ego sta ti stvarno zelis. Logicno je da osobu koju pitas taj telefon je najbolji zato ga je i kupio/la. Jednstavno onaj koji ti se svidja samo nemoj da ga odmah posle 5 dana prodajes "kao nije to to" ili t ako nesto ja imam Alcatel 311 dodyuse malo je star model ali i stariji Alkatel Club iz '96 jos uvek je u funkciji, i ne mameravam da
 

Back
Top