cudna mi cuda

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
kako to da neko ko menja partnere, ebe se na svakom koraku i sa ozenjenima i sa koje kime, tvrdi za one koji su drukciji da su kukavice i dosadnjakovici i posesivci???....nekako bi bilo logicnije da je napad moralista izrazeniji, da njima to vise smeta.....kako tumacite ovaj sindrom???? :D....jel to slobodnjaci traze nove zrtve????
 
kako to da neko ko menja partnere, ebe se na svakom koraku i sa ozenjenima i sa koje kime, tvrdi za one koji su drukciji da su kukavice i dosadnjakovici i posesivci???....nekako bi bilo logicnije da je napad moralista izrazeniji, da njima to vise smeta.....kako tumacite ovaj sindrom???? :D....jel to slobodnjaci traze nove zrtve????

Неолиберални фашизам.Пад морала , вредности иду у три лепе.....Још ћемо за славу да узмемо светог неверника.Само праве вредности увек опстану.Оно што није добро обије се о главу.
 
Неолиберални фашизам.Пад морала , вредности иду у три лепе.....Још ћемо за славу да узмемо светог неверника.Само праве вредности увек опстану.Оно што није добро обије се о главу.

Ko je taj ko odredjuje "prave vrednosti"?
 
kako to da neko ko menja partnere, ebe se na svakom koraku i sa ozenjenima i sa koje kime, tvrdi za one koji su drukciji da su kukavice i dosadnjakovici i posesivci???....nekako bi bilo logicnije da je napad moralista izrazeniji, da njima to vise smeta.....kako tumacite ovaj sindrom???? :D....jel to slobodnjaci traze nove zrtve????

NAPAD JE NAJ BOLJA ODBRANA:rtfm:
 
Ko je taj ko odredjuje "prave vrednosti"?

Ето га тоталитарни либерал.Само преиспитује нешто что је већ преиспитано.Вредност Блајби је нешто што неки не могу да схвате.Например верност зато што је то позитивно и некад је тешко.А јебавање около је анти вредност и није тешко.Вредности одређује живот природа или Бог, како више волиш.
 
kako to da neko ko menja partnere, ebe se na svakom koraku i sa ozenjenima i sa koje kime, tvrdi za one koji su drukciji da su kukavice i dosadnjakovici i posesivci???....nekako bi bilo logicnije da je napad moralista izrazeniji, da njima to vise smeta.....kako tumacite ovaj sindrom???? :D....jel to slobodnjaci traze nove zrtve????

ma pusti ih neka se koprcaju u svojim ubedjenjima :lol:
 
kako to da neko ko menja partnere, ebe se na svakom koraku i sa ozenjenima i sa koje kime, tvrdi za one koji su drukciji da su kukavice i dosadnjakovici i posesivci???....nekako bi bilo logicnije da je napad moralista izrazeniji, da njima to vise smeta.....kako tumacite ovaj sindrom???? :D....jel to slobodnjaci traze nove zrtve????

Ja taj fenomen nisam primetila...xD
 
:lol: e zar ne vidis da sam postavila temu na zezancija delu, da sam htela ozbiljne odgovore postavila bih je na ozbiljnom delu i drukcije bih koncipirala pitanja.....:mrgreen:....sto ne znas da se zezas :roll::sad2:?

nemam potrebu da se zezam. Naročito se ne zezam sa ljubavlju i seksom.
Smatram da je situacija kritična kada je su u pitanju emotivna i seksualna inteligencija većine ovde i da nije ni malo smešna.Očekuj od mene smrtnu ozbiljnost, hladnoću i nepristrasnost. Da hoću da iskam pažnju zasmejavanjem, već bi poskidao gaće polovini odavde.
 

Back
Top