Ubisoft Game Laucnher...problem sa Assasin Creed II i Splinter Cell Convition

Glup sam...ali ubij me ne znam rijesiti ovaj problem...

install sam Assasin Creed II i Splinter Cell Convition...ali ove igre (kada zelim da ih igram) traze da se konektujem na net i da se reg. na Ubisoftovu stranicu i da unesem jos i cd-key...

Windows 7 je upitanju...ne znam ima li to kakve veze...

Moras da krekujes sam launcher koji se nalazi u C disku, odvojeno od foldera gde si instalirao igricu(u mom slucaju je to bio AC II)
 
Moras da krekujes sam launcher koji se nalazi u C disku, odvojeno od foldera gde si instalirao igricu(u mom slucaju je to bio AC II)

Hoces reci Launcher koji se nalazi na DVD-u??? :O Ali ja nigdje taj launcher nemam :O :O


Prijatelju nisam expert u ovome nikako, ako mozes ikako jednostavnije mi objasniti...

Hoce li sta pomoci da Copyiram igricu na hard disk, pa je onda install ili tako nesto :S
 
Hoces reci Launcher koji se nalazi na DVD-u??? :O Ali ja nigdje taj launcher nemam :O :O


Prijatelju nisam expert u ovome nikako, ako mozes ikako jednostavnije mi objasniti...

Hoce li sta pomoci da Copyiram igricu na hard disk, pa je onda install ili tako nesto :S

Jok...Launcher se nalazi na C particiji...Pa mislim da je posle u program files, pa onda nadjes ubisoft, pa AC II i tamo krekujes launcher iz krek foldera na disku...Sad, ne mogu precizno da ti kazem gde se nalazi launcher na C particiji, jer sam igru izbrisao, a nemam disk kod sebe.
Uglavnom, na C particiji nadjes folder sa AC II i tu iskopiras crack za launcher...
 

Back
Top