Sve su žene.......

Poruka
22.606
Evo meni malo dosadno pa da stavim i ja jednu temu...hebi ga kad mogu svi, mogu i ja da odzvocam jednu ariju:lol:

Elem o čemu se radi....da......šta mislite o muškarcima koji često koriste onu rečenicu ‚‚sve su žene kurwe‚‚?!

...po meni oni su samo iskompleksirani krševi, neostvareni na polju žena..a što je najgore, sa takvim stavom nikad ni neće imati neku zglavnu ženu o kojoj maštaju i potajno joj se nadaju.Eto!:p
 
Evo meni malo dosadno pa da stavim i ja jednu temu...hebi ga kad mogu svi, mogu i ja da odzvocam jednu ariju:lol:

Elem o čemu se radi....da......šta mislite o muškarcima koji često koriste onu rečenicu ‚‚sve su žene kurwe‚‚?!

...po meni oni su samo iskompleksirani krševi, neostvareni na polju žena..a što je najgore, sa takvim stavom nikad ni neće imati neku zglavnu ženu o kojoj maštaju i potajno joj se nadaju.Eto!:p

Искомпексирани , плитки инфериорни.Нису све ку рве неке јесу неке нису .Већина није..
 
Evo meni malo dosadno pa da stavim i ja jednu temu...hebi ga kad mogu svi, mogu i ja da odzvocam jednu ariju:lol:

Elem o čemu se radi....da......šta mislite o muškarcima koji često koriste onu rečenicu ‚‚sve su žene kurwe‚‚?!

...po meni oni su samo iskompleksirani krševi, neostvareni na polju žena..a što je najgore, sa takvim stavom nikad ni neće imati neku zglavnu ženu o kojoj maštaju i potajno joj se nadaju.Eto!:p
ne mislim o njima, isto tako, trudim se i da ih ne gledam :mrgreen:
 
Evo meni malo dosadno pa da stavim i ja jednu temu...hebi ga kad mogu svi, mogu i ja da odzvocam jednu ariju:lol:

Elem o čemu se radi....da......šta mislite o muškarcima koji često koriste onu rečenicu ‚‚sve su žene kurwe‚‚?!

...po meni oni su samo iskompleksirani krševi, neostvareni na polju žena..a što je najgore, sa takvim stavom nikad ni neće imati neku zglavnu ženu o kojoj maštaju i potajno joj se nadaju.Eto!:p

gomila idiota koji nista ne jeebu...satro,culi da je to fora...ajde i mi da budemo face iz kraja...
navataju klinca iz ulici...e,bre mali miko,sve su zene rave,treba to sve udarati penisom po celu...i te slicne fore...ono,ajde da budem faca pred klincadijom...nego,miko,jel imas ti neke drugarice za mene...hehe,ono,neke tu,hehe...da ti ja pokazem kako to ide...
a ustvari,daj mi makar da budem pametan i pred detetom,daj da ga i ja negde ubacim...
pun kuurac takvih u komsiluku...takvi ne bi ni ravu skontali,pa i da joj plate...
mislim,ima i rava...te su doavno oznacene po kraju...dobise bas zivopisne nadimke...
 
Evo meni malo dosadno pa da stavim i ja jednu temu...hebi ga kad mogu svi, mogu i ja da odzvocam jednu ariju:lol:

Elem o čemu se radi....da......šta mislite o muškarcima koji često koriste onu rečenicu ‚‚sve su žene kurwe‚‚?!

...po meni oni su samo iskompleksirani krševi, neostvareni na polju žena..a što je najgore, sa takvim stavom nikad ni neće imati neku zglavnu ženu o kojoj maštaju i potajno joj se nadaju.Eto!:p

Bas sam o tome podosta razmisljao, i barem u mom kraju... Moze se reci da je tacno... Devojke jednostavno ili vole jake muskarce koji ce da im bukvalno zapovedaju, ili ce naci zaljubljene budale od kojih ce da naprave robove... Sad tu uvek ima blazih i jacih verzija, msm nije sve homogeno, al ono...
 
tek sam kod zadnjeg reda ukapirala sto je "rava" :lol: gdje li samo nalazite te nakaradne izraze

to je samo skraceno od kuurava...
pa reperi smisljaju takva imena...inace njuima su sve rine nicarke koje samo traze kes i prema tome treba obijati trafike i pljackati prodavnice da bi se imalo kesa za bicarke bla bla
mnogo tupava muzika glavnom...
kakvi bre reperi...zajebancija sleng iz kraja...
 
dobro ali onaj ajs negrutin kaze bicarke
glavnom vecinom reperi koriste te izraze
nije ni bitno

Није баш тако.Узимаш погрешне репере за пример.Како кад би реко да су рејвери наркоманчине.Нема то везе.Стереотипи су углавном лажни кад човек није добро све сагледао.
 
ali i dalje izraz ulice, ja nisam klosar :)

Нема то логике.Клошар јр клошар , просјак беда.Улица је улица.Да би знао како ствари стоје треба проћи и улицу и имати то васпитање али да знаш шта је рава не треба ни да си прошо улицу довољно да си жив..
 

Back
Top