John Titor

re[ ]De

Aktivan član
Poruka
1.743
SezamPro predstavlja Čovek iz budućnosti
13 maj 2007

Da li znate ko je John Titor?

Internet korisnik sa ovim imenom pojavio se na forum sajtu timetravelinstitute.com krajem 2000 godine i počeo da priča o budućnosti.

Vremenom se ispostavilo da je gospodin Titor u stvari putnik kroz vreme koji se greškom obreo u 2000-toj godini.

Na besplatnoj on-line enciklopediji Wikipedia možete pronaći razlog zbog čega je John poslat u prošlost. Mi ćemo reći samo da je njegov glavni zadatak bio da dograbi jedan stari IBM računar.

Posetite johntitor.com i pročitajte kakva nas budućnost čeka. Priznaćemo, prema postovima koje je ostavio gospodin Titor, ne baš svetla.

U ogromnoj količini informacija koje u obliku arhive možete pronaći i na abovetopsecret.com, izdvojili smo odgovor na jedno od mnogobrojnih pitanja koje su John-u postavljali učesnici foruma.

„Koja je prosečna brzina računara u budućnosti?". Titor odgovara: „GHz nisu upotrebljiva merna jedinica. Računari se više ne rangiraju prema njihovoj brzini, nego prema broju promenljivih koje mogu da opsluže u jednoj sekundi".

Zanimljivo...

21 marta 2001 godine John Titor prestao je da ostavlja postove i, kako je i sam ranije najavljivao, vratio se u budućnost.

Za njim su ostali tragovi... istiniti ili lažni... procenite sami.

Korisne adrese :

http://timetravelinstitute.com/
http://en.wikipedia.org/wiki/John_Titor
http://johntitor.com/
http://www.abovetopsecret.com/pages/the_john_titor_project.html

http://www.interfejs.tv/prilog.php?ID=3788
 
Tako da... sta?
Brzina procesora se i jeste povecavala kako bi se vise promenljivih odradilo u jednoj sekundi. Nije nista spektakularna izjava da ce brojem odradjenih promenljivih da se meri jacina procesora... To se i radilo...
Verovatno je imao jos neke izjave zbog kojih je narod mislio da je iz budocnosti. Hajde ako nekog ne mrzi da iskopira nesto sa ovih linkova, jer ja ne mogu da ih otvorim.
 
Bas cu da ti kopiram sajtove ne bi li ih ti procesuirao i dao svoje kritike. Evo odmah.

Sto se tice tog putnika kroz vreme, cim sam video da on nije hteo da iznosi sta je u buducnosti (verovatno da ne bi nesto pogresio i tako ugrozio svoj projekat prevare naivnih) video sam da se radi o klasicnoj prevari pa mozda i nekom obliku psihoze nekog ko je stvarno uobrazio da je putnik kroz vreme.

Da je u toj prici bilo barem nagovestaj istine, on ne bi piskarao po interentu nego bi bio preuzet od CIE i iz njega bi bilo izvuceno sve sto zna ...milom ili silom, sve sto se moze saznati o buducim oruzjima i tehnologiji.
 
Da je u toj prici bilo barem nagovestaj istine, on ne bi piskarao po interentu nego bi bio preuzet od CIE i iz njega bi bilo izvuceno sve sto zna ...milom ili silom, sve sto se moze saznati o buducim oruzjima i tehnologiji.

Mislim da im on nije potreban za to i da vec znaju vise nego sto ti i ja mozemo i da zamislimo. Dobar deo UFO-a (narocito onih koji su vidjeni kako izranjaju i uranjaju iz vode) a koji su vidjeni, verujem da su letelice zemaljskih vojno-industrijskih kompleksa.

...tako da nije nemoguce da lik stvaran ali isto tako moze da bude i disinformer.
Rekoh, mislim da putovanje kroz vreme nije nemoguce.
 
koja glupost.....

Predictive failures
The posts were met with skepticism when they were being posted, but it was impossible to prove beforehand that the predicted events would not happen. Because Titor claimed the many-worlds interpretation of quantum physics was correct, effectively meaning that his travel was from a parallel universe and that things could occur differently than he had predicted, the details he presented were unfalsifiable.

One of Titor's earliest assertions was that CERN would discover the basis for time travel sometime around 2001, with the creation of miniature black holes about half a year after his departure. This did not occur. An article occurring generally around the time he had predicted about miniature black holes being created by CERN (a recurring theme, also ascribed to Fermilab and Brookhaven at various times[13]) was taken by some to be evidence of this claim; but these events did not occur either. Civil war was not even remotely close to breaking out after the 2004 presidential election, with no further conflict in 2008 in the way Titor described.

A particularly obvious example involves the Olympics, whereof Titor claimed: "As a result of the many conflicts, no, there were no official Olympics after 2004."[14] The uneventful staging of the 2006 Winter Olympics,[15] the 2008 Summer Olympics, and the 2010 Winter Olympics would seem to refute this claim.
 
:think: I meni je ova prica jako sumnjiva. Zasto o tome novine nisu pisale tada 2001. kada je on bio na internetu, pa da ga priupitamo po nesto ? Da nije neko lepo izmislio celu pricu o tom Johnu Titoru 2007. godine ? Kao pojavio se lik iz buducnosti 6 godina pre toga i prorekao sta ce se dogajdati, pa lepo otkucao ceo chat sa ostalim korisnicima sto nije nimalo tesko. A za malo dalju buducniost rekao nista dobro. E pa, to i moja baba zna da nas nista lepo ne ceka u buducnosti. Osim toga, prica nije nimalo originalna - vec vidjena u filmovima: Terminator 1, 2, 3.
 

Back
Top