program za odvajanje matrice iz pesme..

Ako nekog ovo zanima,ja sam uspevao sa nekim pesmama.....Sve zavisi kako je pesma snimljena......Ja sam gitarista i interesovao sam se za neke programe koji mogu da izbace solo gitaru iz rock pesme da bih mogao da sviram uz tu pesmu...Neke pesme se mogu super odraditi neke polovicno a neke pesme jednostavno ne mogu.....

Zato nemojte da pricate AAANE MOZE NE MOZE kad moze.......Jednostavno niste znali da moze....

Evo npr najbolji moj rezultat je pesma Van Hejlena - Aint talkin bout love - u toj pesmi je Edi u posebnom kanalu stavio samo svoju gitaru i to kad se isece ostaje bubanj bas i glas......I to zvuci odlicno......

Inace ja sam se za ove stvari zainteresovao kada mi se pokidao neki cinc na slusalicama koje idu u mobilni i ada sam slusao preko moga mp3 provalim ja na svakoj pesmi gale vokali ili solo gitara.....Prvo sam bio sokiran i imislio sam da mi je mob upao u zonu sumraka a ubrzo sam shvatio o cemu se radi i onda sam poceo da trazim takve programe......

Mana je da kad isecete neki instrument/vokal ostatk pesme se malo izoblici kao da ste mu dodali jak chorus efekat (gitaristi znaju o cemu pricam) i duboki bas tonovi su odseceni.....
 

Back
Top