Четвртфинале, полуфинале, финале(ПРОГНОЗА) - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Уругвај-Гана.............Бразил-Холандија..............Аргентина-Немачка..............Шпанија-Парагвај
................Гана-Холандија......................................................Аргентина-Шпанија
.....................................................Холандија-Аргентина
............................................................АРГЕНТИНА
 
Уругвај-Гана.............Бразил-Холандија..............Аргентина-Немачка..............Шпанија-Парагвај
................Гана-Холандија......................................................Аргентина-Шпанија
.....................................................Холандија-Аргентина
............................................................АРГЕНТИНА

Urugvaj će se namučiti sa Ganom.
Brazil - Holandija, ja gotivim Holandiju, al' teško će biti.
Argentina - Nemačka - ne bih prognozirao (voleo bi da prođu Nemci, da osvoje SP, i da mi budemo jedina reprezentacija koja ih je pobedila:mrgreen:).
Španija - Paragvaj - 99% Španija.
 
Urugvaj dobija Ganu...Brazil pobedjuje Holandiju.... Brazil dobija Urugvaj i ide u finale.
Argentina dobija Nemacku....Spanija pobedjuje Paragvaj....Spanija dobija Gaucose i ide u finale.

Argentina dobija Urugvaj i osvaja trece mesto.
Spanija dobija Brazil i osvaja titulu.

A mozda i ne bude tako....
 
Poslednja izmena:
Ugo voli tako...on je uvek poseban...:mrgreen:

Гана је тако рећи домаћин, а мора домаћин доћи бар до полуфинала.
Бразил јесте јачи од Холандије, али Холандија игра лепши фудбал и биће лакши ривал Аргентини, на коју сам се кладио, зато навијам за лале.
 
Гана је тако рећи домаћин, а мора домаћин доћи бар до полуфинала.
Бразил јесте јачи од Холандије, али Холандија игра лепши фудбал и биће лакши ривал Аргентини, на коју сам се кладио, зато навијам за лале.

Pa ima toga da je Gana kao domaćin, dobra je Holandija...al' teško je prognozirati na ovom SP-u, bilo je dosta iznenađenja.
 
:)
Ja mislim da bi jedino Nemci mogli da iznenade Argentinu i Gana Urugvaj a da se ostalo opet ne menja... do finala.... e sad ako stvarno bude Spanija-Brazil to ce biti strava.....ali opet i jedni i drugi ga razvlace sa dodavanjima.... mada ja jedva cekam i utakmice Argentina - Nemacka i Brazil - Holandija ocekujem(pogotovo od prve) najbolji fudbal do sada na prvenstvu
 
Уругвај-Гана - Navijam za Ganu,zbog zemljaka Zlatiborca Rajevca :)
Бразил-Холандија - Brazil verovatno dobija,al ne bi se cudio da dobiju Holandjani,ipak navijam za Brazil jer mrzim Holandiju
Аргентина-Немачка - Navijam za Gaucose ! :D,mrzim Svabe isto ...
Шпанија-Парагвај - Spanija dobija ;)
 
Уругвај-Гана - Navijam za Ganu,zbog zemljaka Zlatiborca Rajevca :)
Бразил-Холандија - Brazil verovatno dobija,al ne bi se cudio da dobiju Holandjani,ipak navijam za Brazil jer mrzim Holandiju
Аргентина-Немачка - Navijam za Gaucose ! :D,mrzim Svabe isto ...
Шпанија-Парагвај - Spanija dobija ;)

Pun si mržnje :eek: .
 
* Nizozemska - Brazil 0:2
* Urugvaj - Gana 1:1, 3:5 (jed.)
* Argentina - Njemačka 3:1
* Paragvaj - Španjolska 0:3

Zanimljivo.
Urugvaj moze lako u X a penali su lutrija.Znaci X.
Brazil nijeimao ozbiljne protivnike, mogli bi Holandjani da ih iznenade, keca necu po nerealnoj kvoti. X u 90min.
Argentina-Nemacka,navijam za golove ,lako bi moglo da bude obrnuto 1:3 i prolaz Nemaca u svakom slucaju navijam za 4+.
Vamos Espana.[ i Vilja najbolji strelac]
Mauridia_27-1.gif
 

Back
Top